Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Ebisilijo u Japanu. Konacno se oslobadjamo tog balasta, sreca pa ga neko hoce. Sad se tek vidi koliko je los potez sto smo pustili Causa gardistu.

 

Mucenik je gledao razne Cause i Bakule (pa i Jovancice i Ivanice) kako igraju pre njega, svaki jebeni put kada je usao doneo je boljitak, a bio je zapisavan od Milojevica, Terzica, Mrkele, rsb-a i botova im, svakoga moguceg. Za sve to vreme on je cutao, trenirao, i iskreno se radovao pobedama.

 

Zelim mo od srca sve najbolje, da vazda ima dovoljno za placanje alimentacije za svu svoju decu, i da dokaze ksenofobicnim kretenima iz Zvezde koliko su se o njega ogresili. Kao bonus mu zelim da odvali samarcinu onoj ljigi iz Mocarta kad bude odlazio.

Edited by pantelia24
slovo
  • Like 13
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, red_white said:

Manji je greh bio biti Jevrej u Njemackoj 41' nego rsb-ovac na ovom forumu 🤣

 

nije problem bit odatle nego poricati

 

ovo drugo necu da komentarisem, neukusno je u najmanju ruku

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, red_white said:

Za sta? Ako je ovo za ban neka mi udari trajni ban posto je besmisleno ucestovati na takvom forumu gdje se covjek odredjenih razmisljanja automatski obelezava kao nekakav bot, rsb-ovac sto ga odmah kvalifikuje kao nepozeljnog forumasa. 

Banujte slobodno na 30 godina ako vam smeta ova kvalifikacija.

ti bi zbog relativizovanja holokausta za ovaj post trebao da odgovaras i pred redovnim sudom.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, red_white said:

Kakav spin jbt 🤣

Da li ti uopste znas na kojoj poziciji je dosao da igra Ebisilijo? Kad toliko smaras sa rsb znas li da ga je taj isti rab dva puta proglasavao igracem mjeseca.

 

Ako Kanjas budr igro kao u PAOK-u onda Ebisilio ne bi imao sta da trazi. Bilo bi dobro da Boaci da neki gol Helsinkiju da i njega negdje prodamo i da dovedemo nroj stranaca na optimalan nivo.

 

Vidis, to pitanje "da li ti znas na kojoj poziciji je dosao da igra Ebisilijo" potvrdjuje nivo tvog znanja o fudbalu. Ukoliko na rsb-u do ove lekcije jos niste stigli, zelim da ti otkrijem da, zamisli, igrac uopste ne mora da igra samo na jednoj poziciji.

 

Dakle, ukoliko iza napadaca imas Marina, a na sredini dvojicu gardista u vidu Bakule i Causica, mozda bi trener mogao da povuce jedan, doduse uzasno avangardan i strasno rizican potez, da jedan od ta 2 panja zameni Ebisilijom. S obzirom da taj Ebisilijo ni u jednom segmentu fudbalske igre nije losiji od ove dvojice, eventualno Jovicic u seckanju igre. E, sad, posto sa rsb-a i mocarta stizu informacije da je Ebisilijo solidan igrac, ali da ima problema sa kilazom i zalaganjem, a svakako bi takav igrac u manevru sjebao precvrsti blok kakav samo Causic moze da pruzi, on mora biti skrajnut zbog 2 vedete gore navedene.

 

To se takodje uklapa u vise puta izrecen narativ Milojevica i Mrkele da je najbolje da za FK CZ igraju samo domaci igraci koji dusom osecaju klub, a ne zli stranci. Naravno, dr Terzic i severni dileri apsolutno podrzavaju takvu politiku, jer ne moze brate on da oseca kosovo kao brat zule, brate.

 

Sto se tice rsb-ovog odnosa sa Ebisilijom, on ne postoji, kao ni odnos rsb-a sa bilo kojim drugim igracem koji nije gardista. Tamo se pise kako gazda Terza kaze. 

 

35 minutes ago, red_white said:

Manji je greh bio biti Jevrej u Njemackoj 41' nego rsb-ovac na ovom forumu 🤣

 

Ne znam kakva je nova politika, na starom forumu je za ovakvu stvar sledio poduzi ban. 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

A i ti si nisi stigao do lekcije da je Ebesilio vise u karijeri igrao Levo krilo nego zadnjeg veznog gde ga ti guras i gde on ne moze da igra,  a  to je nivo logike sto Sane ne igra a igra Fernadinho.
A guras ga na tu poziciju samo da bi "potvrdio" tvoju teoriju o zlim strancima.
Samo problem je sto Ebisilio nije zadnji vezni vec  klasicni ofanzivni vezni, a 2. od 3. koji igraju na te pozicije su stranci, koji su za koplje bolji igraci od njega (Ben i Marin) ali to su ne uklapa u tvoju "realnost".
Veci problem je Simic ako vec gura Ivanica kao krilo mogao je i da proba i sa Ebisilijem koji ima 50-meceva vise na toj poziciji nego sto je imao Ivanic. Ali i to bi bio neuspesan eksperiment posto bi opet imali 2 spora krila i Marina u centru iza Boacija/Pavkova.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, red_white said:

Opet ovaj o rsb i nekakvim lekcijama 🤣🤣🤣. Mogu biti clan 100 foruma kakve to veze ima. Ovdje manje vise pisu ljudi na isti kalup, cim neko nesto drugacije zastupa odmah je rsb-ovac, otud moja paralela ka jevrejima. Moze i kao Srbin u NDH, ne znam jel ste na to slabi. Samo sam aludirao da ljude drgacijeg misljenja obavezno obiljezavate sa rsb-ovac bot i slicno. Nema veze sto dosta puta ispadne upravu osoba sa drugacijim misljenjem od vaseg.

 

 

 

Budi ti clan i 1000 foruma ako zelis, niko ti ne brani. Samo ima jedan problem, ne mozes imati drugacije misljenje od toga da je danas nedelja, 21. Jul. Mislim, mozes, ali... 

 

4 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

A i ti si nisi stigao do lekcije da je Ebesilio vise u karijeri igrao Levo krilo nego zadnjeg veznog gde ga ti guras i gde on ne moze da igra,  a  to je nivo logike sto Sane ne igra a igra Fernadinho.
A guras ga na tu poziciju samo da bi "potvrdio" tvoju teoriju o zlim strancima.
Samo problem je sto Ebisilio nije zadnji vezni vec  klasicni ofanzivni vezni, a 2. od 3. koji igraju na te pozicije su stranci, koji su za koplje bolji igraci od njega (Ben i Marin) ali to su ne uklapa u tvoju "realnost".
Veci problem je Simic ako vec gura Ivanica kao krilo mogao je i da proba i sa Ebisilijem koji ima 50-meceva vise na toj poziciji nego sto je imao Ivanic. Ali i to bi bio neuspesan eksperiment posto bi opet imali 2 spora krila i Marina u centru iza Boacija/Pavkova.

 

Ako sam te dobro razumeo, ti smatras da Ebisilio moze da igra iskljucivo iza napadaca, i nigde vise? Odnosno, da ne moze da pokrije poziciju Jovancica/Jovicica/Causica? I, iskreno mi odgovori, koliko i utakmica gledao gde je Ebi bio levo krilo?

 

Teorija o zlim strancima nije moja, na zalost. Kafu i Ebisilijo su prosli toplog zeca kakav, recimo, Causic i Simic nisu nikad. Kafu nije imao prilike, a Ebisilijo se kvalitetno posrao po pljuvacini kad god je usao u igru.

 

Nadam se da se zezas kad Marina racunas kao stranca, a Ben je za sada izuzetak koji potvrdjuje pravilo.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milijaš #10 said:

Velika zamerka klubu što do sada nije obezbedio pasoše Marinu i Krstoviću.

Svaki Crnogorac u FKP dobija čim dođe.

Marin nije crnogorac, a i koliko znam ne vodi se kao stranac..

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Igor028 said:

Marin nije crnogorac, a i koliko znam ne vodi se kao stranac..

Ovde je pisano da je stranac i da zbog specificnosti Nemackog pasosa ce ostati stranac.
 

 

24 minutes ago, pantelia24 said:

 

Budi ti clan i 1000 foruma ako zelis, niko ti ne brani. Samo ima jedan problem, ne mozes imati drugacije misljenje od toga da je danas nedelja, 21. Jul. Mislim, mozes, ali... 

 

 

Ako sam te dobro razumeo, ti smatras da Ebisilio moze da igra iskljucivo iza napadaca, i nigde vise? Odnosno, da ne moze da pokrije poziciju Jovancica/Jovicica/Causica? I, iskreno mi odgovori, koliko i utakmica gledao gde je Ebi bio levo krilo?

 

Teorija o zlim strancima nije moja, na zalost. Kafu i Ebisilijo su prosli toplog zeca kakav, recimo, Causic i Simic nisu nikad. Kafu nije imao prilike, a Ebisilijo se kvalitetno posrao po pljuvacini kad god je usao u igru.

 

Nadam se da se zezas kad Marina racunas kao stranca, a Ben je za sada izuzetak koji potvrdjuje pravilo.

Ja kazem da Ebesilo ne moze da igra zadnjeg veznog a mi igramo sa 2 zadnja bezvezna a gde je igrao sta :https://www.transfermarkt.com/lorenzo-ebecilio/leistungsdaten/spieler/124870
Kofein je ispusena lula,  koji i dalje nije nasao klub a otisao je od zlog MIloja.
Evo Boaci igrao isto kao lula 8 meseci pa ga nisu oterali iako je zao stranac.
Krivac za debakl Ebisilija iako je na kraju skupio 30 utakmica, je onaj sto je kupovao na kilo gde je u roku od 4/5 meseca doveo 3 ofanzivna vezna za 2.5m+: preko je Ebi za 600k pa je dao 700k za Marina pa 1,3m za Ivanica a pored njih 3 smo imali i Bena. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ovde je pisano da je stranac i da zbog specificnosti Nemackog pasosa ce ostati stranac.
 

 

Ja kazem da Ebesilo ne moze da igra zadnjeg veznog a mi igramo sa 2 zadnja bezvezna a gde je igrao sta :https://www.transfermarkt.com/lorenzo-ebecilio/leistungsdaten/spieler/124870
Kofein je ispusena lula,  koji i dalje nije nasao klub a otisao je od zlog MIloja.
Evo Boaci igrao isto kao lula 8 meseci pa ga nisu oterali iako je zao stranac.
Krivac za debakl Ebisilija iako je na kraju skupio 30 utakmica, je onaj sto je kupovao na kilo gde je u roku od 4/5 meseca doveo 3 ofanzivna vezna za 2.5m+: preko je Ebi za 600k pa je dao 700k za Marina pa 1,3m za Ivanica a pored njih 3 smo imali i Bena. 

 

Zato sam te i pitao koliko puta si gledao njega kao levo krilo. Ne znam koliko su ovi podaci tacni, prema njima u poslednjih 8 godina levo krilo je igrao citavih 10 puta. 

 

Za Kafua ne znamo kakav bi bio i da li je ispusena lula. Za Simica znamo da je u evropskim uakmicama jednom zamenjen u 37-om minutu, a jedared je izdrzao citavih 45. Boaci je dao 40 golova i prodat je, pa je ko zna kakvim muljanjem vracen posle 6 meseci, ali svakako Terzin smdljivi portparol sa Mocarta svake nedelje izbaci po jedan negativni tekst o njemu, zlu ne trebalo.

 

I opet da te pitam, mislis li da Ebi ne bi mogao da odigra ono sto su igrali Causic, pa i Jovancic u drugom delu sezone? Cak je i Ivanic igrao juce na toj poziciji, samo muceni Ebi ne moze.

Link to comment
Share on other sites

Moraju navijači CZ iz strucnijeg ugla da posmatraju igru, a ne iz navijačkog. Šta želim da kažem, svi znamo šta od igrača i igre očekuje Simeone, a šta Gvardiola, šta Konte, a šta Sari. I sad u sistemu Sarija Kante je loš igrač, dok kod Kontea je bio mvp bukvalno.

Milojević je mnogo bliži Konteu i Simoneu nego trenerima koji kroz posed i presing hoće rezultate.

Zato Ebisilio nije tip igrača za njega, a neznalica Čaušić jeste. Neću da branim Miloja ali prosto treba prihvatiti njegove principe i na osnovu toga očekivati igru.

Teške smo promašaje napravili u prelaznim rokovima i tu vidim najveći problem.

Link to comment
Share on other sites

Ne bih da branim Milojevića jer je ipak sam odabrao da bude deo Terziceve kriminalne kamarile ali mislim da je ipak Ebisilio sam sebe doveo u poziciju u kojoj jeste. Pre svega svojim ponašanjem i pristupom treninzima. Verovatno je čovek prošao kroz težak period života zbog privatnih neprilika i to je sigurno imalo efekta na njegovo ponašanje tokom boravka u fkcz.

A po talentu i znanju fudbala je posle Marina najbolji igrač u timu. Šteta i zao mi je sto nije uspeo kod nas a mislim da će teško vratiti karijeru na pravi put. 

Link to comment
Share on other sites

I dok se vi svadjate medjusobno, rival pobedjuje, ponovo se provlaci odmah na pocetku sezone da ce biti preslikano kao prosle i bilo bi cak dobro da bude kao prosle posto su ih cigani dreknuli samo jednom. Oni ne kukaju na Savu, i slicno, a mi  i dalje dal je bolji Jirka,ovaj onaj , Ebisilijo, otisao je i Causic i Savic ajde sad da podrzimo ove momke, sad protiv Helsinkija i Nisa, lako cemo opet naci nekog za kritiku, ajde sad na stadion kao npr protiv Suduve kad smo najgledaniji bili u ovoj fazi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...