Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

2 minutes ago, Del Piero said:

Da ne cepidlacimo puno, ali mogao bi zreb nekad da nam da revans na Marakani. Od Krasnodara ga nismo imali (mislim na bitnije dvomece).

Izbacili Trnavu,pa Red Bull sa prvim mecom kod nas,sad i Suduvu.

Nista ja tu ne bi menjao...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Del Piero said:

Da ne cepidlacimo puno, ali mogao bi zreb nekad da nam da revans na Marakani. Od Krasnodara ga nismo imali (mislim na bitnije dvomece).

Da Marakana uradi Dancima ono sto prazna Marakana nije mogla Salcburgu posle onog suta Degeneka mislim kada je Cican nekako odbranio...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Boli nas tuki, fascinantni aucajder ide putem oka bistra. Salu na stranu, bice tu ljutog boja. Nema laganini u trecem kolu nikom...

Ajd da izbacimo Fince pa da mecemo zeca na razanj.

Jbg, treba i njih preskociti.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Manoly said:

Ajd da izbacimo Fince pa da mecemo zeca na razanj.

Jbg, treba i njih preskociti.

No problemo amigo. Ja stavljam na tiket Zvezdu iz 1-1 protiv Helnsikija. Kako bese Pavlovic je bio u Kopenhagenu od nasih i ko jos?

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Del Piero said:

Da ne cepidlacimo puno, ali mogao bi zreb nekad da nam da revans na Marakani. Od Krasnodara ga nismo imali (mislim na bitnije dvomece).

 

Zašto ljudi i dalje tripuju ovo, kada je dokazano bolje da se igra prvo na Marakani u 21. veku? Pa evo samo od kada je Miloje došao, Florijana, Sparta Prag, Suduva prvi put, Trnava i Salcburg su izbačeni, a igrali smo prvu kod kuće. Prva u gostima od ozbiljnih Krasnodar, a osim toga Irtiš, Spartaks i sad Suduva.

 

To važi i pre Miloja. Izduvali smo za revanš sa Ludogorecom. Slavija Prag, Slovan Bratislava, zamalo da bude svašta sa Naftanom. Prva kod kuće: prošli smo Omoniju, a trebalo je i Bordo da prođemo.

 

Još ranije, revanš Dinamo Kiev isto smo izduvali, a imali i solidan rezultat iz prve.

 

Jedini put osim Krasnodara da smo imali nepovoljan rezuitat u gostima i da smo nadoknadili na Marakani a da se sećam je ona bedna ekipa Tbilisi. Taj mit o grotlu Marakane gde može svašta da se stigne je davno umro. Mnogo nam bolje ide da igramo prvu kod kuće, između ostalog zato što je danas 0:0 veoma dobar rezultat.

 

 

 

Napisao sam sinoć da bih radije Seltik, ali nema veze, važno je bilo izbeći Ajax i Dinamo, iako je malo falilo da opet dobijemo Bate. Kao što rekoh, žreb nas je pogledao da prva bude u Beogradu, tako da možemo biti vrlo zadovoljni.

 

Za kraj, novi biser sa Mozzarta.

 

Quote

 Posle dvakola tamošnjeg prvenstva Kopenhagen je lider sa maksimalnim učinkom. Savladali su Odenze i Arhus. Međutim, tokom priprema su igrali slabo. Gubili su od Osijeka i Orenburga. 

 

Pošto se zna da su prijateljske važnije od prvenstva. Gospode kakve budale.

Edited by Ikac
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Manoly said:

Izgleda Danci vole kuknjavu kao i mi ovde...

Realno, kad nije Ajax ili Dinamo, zreb je svakako dobar, mada je Kopenhagen ozbiljan protivnik i favorit pred eventualni dvomec.

Kazu da smo najtezi protivnik uz paok kog su mogli da dobiju ,da nisu favoriti i da ce morati mnogo da treniraju da prezive Beograd 🙂

Link to comment
Share on other sites

Og så bare for at gøre lodtrækningen til en ren katastrofe, så render vi sandsynligvis ind i Ludogorets hvis vi ryger ud til Crvena... det var også den klart værste lodtrækning

 

 

Ukratko,čisto da se žreb nastavi katastrofalno po njih,kazu ako ispadnu od Zvezde,takodje najgori moguci protivnik im sleduje ,Ludogorec.😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bek said:

Izvinjavam se sto upadam kao indijanac, ne pratim bas fudbal, ali me zanima nesto.

 

Zar mi nismo napredovali malo predhodnih godina na listi jer smo imali dobre rezultate? Kako sad Dinamo, Seltik, Ajaks...kao potencijalni rivali i to ne u poslednjem kolu nego u trecem? To su mi nekako rivali za poslednju rundu.

Jesmo napredovali, ali moracemo jos da napredujemo da bi se priblizili tim koeficijentima. Kopenhagen ima koeficijent 31 a mi 16.5 pre ovih kvalifikacija. 

Ajaks krece iz treceg kola zato sto je par godina holandska liga bila kanta i nisu imali rezultate u Evropi. Seltik i Dinamo zbog slabih liga i koeficijenta lige krecu ranije ali su im zato jako visoki klupski koeficijenti tako da su nosioci i u trecem i u cetvrtom kolu. To je ukratko.

@Decembarski otkud znaju danci sa kim igraju ako ih mi eliminisemo kad je sad zreb za trece kolo kvalifikacija za Ligu Evrope...

Edited by suptil
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, suptil said:

Jesmo napredovali, ali moracemo jos da napredujemo da bi se priblizili tim koeficijentima. Kopenhagen ima koeficijent 31 a mi 16.5 pre ovih kvalifikacija. 

Ajaks krece iz treceg kola zato sto je par godina holandska liga bila kanta i nisu imali rezultate u Evropi. Seltik i Dinamo zbog slabih liga i koeficijenta lige krecu ranije ali su im zato jako visoki klupski koeficijenti tako da su nosioci i u trecem i u cetvrtom kolu. To je ukratko.

@Decembarski otkud znaju danci sa kim igraju ako ih mi eliminisemo kad je sad zreb za trece kolo kvalifikacija za Ligu Evrope...

To je ako ispadnu od Tns Velsana.idu na pobednika Valur: Ludogorec

Kao sto je nama  u slucaju piraza od Helsinkija pobednik Pjast Gljivice vs Riga

Edited by Decembarski
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Bek said:

Izvinjavam se sto upadam kao indijanac, ne pratim bas fudbal, ali me zanima nesto.

 

Zar mi nismo napredovali malo predhodnih godina na listi jer smo imali dobre rezultate? Kako sad Dinamo, Seltik, Ajaks...kao potencijalni rivali i to ne u poslednjem kolu nego u trecem? To su mi nekako rivali za poslednju rundu.

S obzirom da Kopenhagen ima koeficijent 31.000, ako ih izbacimo,jasno je da će Crvena zvezda biti među nosiocima u žrebu za plej-of, koji je na programu 5. avgusta, dakle pre prvog očekivanog meča između Zvezde i Kopenhagena.
 
To znači da crveno-beli u plej-ofu neće moći da se sastanu sa Ajaksom, zagrebačkim Dinamom i Seltikom, koji će takođe biti među nosiocima.
 
S obzirom na današnji žreb, Zvezdini mogući rivali u plej-ofu biće Slavija Prag (Češka), Jang bojs (Švajcarska), kao i pobednici sledećih dvoboja:
 
Maribor/AIK - BATE Borisov/Rozenborg i
Sutjeska/APOEL - Dandalk/Karabag.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...