Jump to content

Boks


threepwood

Recommended Posts

Ocekivao sam da zadnji sudija da nekako nereseno ali ga prejebala 10-8 runda. 😄

Ovom sto je dao Fjuriju trebaju arapi ruku da odseku zbog kradje.

 

Postena pobeda, sudija mogao komotno i da prekine. Da mu je Fury krenuo po glavu a ne da se majmunisao sredinom borbe kad ga je imao povredjenog dobio bi ovo komotno

Link to comment
Share on other sites

Nema borbe protiv Usyka ako se kreces u desno oko ringa.

Bukvalno postoji 99.99% izvesnoat da ce da ti oduzme balans, da ce da ti osvoji prednju nogu, i da ce vremenom da te rotira. Prakticno je Terrence Crawford za ovu kategoriju.

 

Glavu ne mozes da mu pronadjes, ostaje ti sansa neka na aperkat. I dobio je tu samsu Fury ali je odlucio da ne proba da je iskristi. 

 

Again, size doesn’t matter. Sto kaze Uncle Chael, u combat sportu idealan protivnik je onan koji je nesto malo veci os tebe, neko ko je pola kategorije veci od tebe.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U senci UFC,pa i FNC je održan bokserski dogadjaj u Saudijskoj Arabiji.

Zhang prebio Wildera.Definitivno mu je vreme za penziju.Došao lik kao da je kruzeraš,sa bednom kilažom.

Zhangu znači pobeda posle poraza od Parkera,videćemo šta ga čeka.

 

Drugi meč Dubois-Hrgović.Hrgović je pre meča toliko bio ubedjen u pobedu,da je rekao da će se povući u slučaju poraza.

I to se desilo,prekid u osmoj rundi,maltene jednostrana borba i sramotan kardio Hrgovića.Posle treće runde nije mogao da se kreće,a osim prve runde Dubois je bio baš dominantan tokom cele borbe.Klasa iznad u odnosu na Filipa.

 

Pogledao sam još Bivol-Zinad.Malo drugačija borba nego što sam navikao od Rusa.Upuštao se u razmene sa dosta dobrim Libijcem i očekivano dobio.

Valjda će konačno na jesen biti spektakl Bivol-Beterbiev.

 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
4 hours ago, Polivalentni Stevica said:

U senci UFC,pa i FNC je održan bokserski dogadjaj u Saudijskoj Arabiji.

Zhang prebio Wildera.Definitivno mu je vreme za penziju.Došao lik kao da je kruzeraš,sa bednom kilažom.

Zhangu znači pobeda posle poraza od Parkera,videćemo šta ga čeka.

 

Drugi meč Dubois-Hrgović.Hrgović je pre meča toliko bio ubedjen u pobedu,da je rekao da će se povući u slučaju poraza.

I to se desilo,prekid u osmoj rundi,maltene jednostrana borba i sramotan kardio Hrgovića.Posle treće runde nije mogao da se kreće,a osim prve runde Dubois je bio baš dominantan tokom cele borbe.Klasa iznad u odnosu na Filipa.

 

Pogledao sam još Bivol-Zinad.Malo drugačija borba nego što sam navikao od Rusa.Upuštao se u razmene sa dosta dobrim Libijcem i očekivano dobio.

Valjda će konačno na jesen biti spektakl Bivol-Beterbiev.

 

 Nije moguće. Pa svi ga izbjegavaju jer ga se boje. Prebit će Wildera, Furya, Joshuu, Usyka.... Dubois je samo stepenica na tom putu. Godinama ga svi izbjegavaju. On će bit prvak svijeta u teškoj kategoriji i to nije u pitanju. Pitanje je jedino kada će mu dati borbu za pojas u kojoj će prebiti šampiona.

Al namlatio je tog Zhanga. Dubois mu je je valjda drugi meč sa respektabilnim protivnikom, a ima 30 godina.

Edited by Bugl Khan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bugl Khan said:

 Nije moguće. Pa svi ga izbjegavaju jer ga se boje. Prebit će Wildera, Furya, Joshuu, Usyka.... Dubois je samo stepenica na tom putu. Godinama ga svi izbjegavaju. On će bit prvak svijeta u teškoj kategoriji i to nije u pitanju. Pitanje je jedino kada će mu dati borbu za pojas u kojoj će prebiti šampiona.

Vidim da ga nešto ne ceniš,isto tako par poznanika iz Hrvatske ga ne može smisliti.

Kakva je priča oko njega?

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Polivalentni Stevica said:

Vidim da ga nešto ne ceniš,isto tako par poznanika iz Hrvatske ga ne može smisliti.

Kakva je priča oko njega?

 

Nije da ga ne cijenim. Nego nisam znao koji mu je limit. U amaterskom boksu je bio odličan, uzeo srebro na OI ja mislim. U pro boksu je, kažem, za sve ovo vrijeme imao 2 ozbiljna meča. Zhang i Dubois. A priča mu je bila da je pojas pitanje vremena. Bio je neporažen, svakog kog su mu dali je prebio, ali uglavnom anonimuse. Ali svaki veći meč bi ga izigrali. Pa ima moj post stranu ili 2 prije ove di pišem kako ga zajebavaju. Zhanga je dobio dosta uvjerljivo. Onda se trebao borit sa Joshuom, pa ništa. Svaki put isto. Ugovoren njegov meč sa nekim "imenom", i onda ništa od toga. I sad kad je dobio borbu koja bi ga prilično približila borbi za pojas, on pruži ono jučer. A vrijeđao je Babića kako nije njegov nivo, kako se bori protiv konobara, kako je on školovan boksač, bla, bla.... Jučer ne da je dobio batine, nego je izgledao kao da se nije dana spremao za meč. Bruka teška.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izjava na press konferenciji: pukla mi je arkada na sparingu 2 tjedna prije, ali ipak sam se odlučio boriti. Imao sam virozu 10 dana prije, ali je trajala do ulaska u ring. Zato sam izgubio od lošijeg borca.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...