Jump to content

PRIMA - beginning of an era (KKCZ 2025/26)


Recommended Posts

Posted (edited)
12 minutes ago, Sector said:

Koliko igrača ima Dubai na platnom spisku, skroz sam zaboravio da postoje Kondić i Ellis.

 

 

Skoro kao mi😆

Imaju puno, verovatno si zaboravio i na postojanje Masona koji je tesko povredjen od pocetka sezone, a tu su i dva bezveznjaka koje su doveli u toku sezone Armstrong i Ryan, koji nista nisu pokazali i koji gotovo i da ne igraju

Ne treba zaboraviti ni Jaiteh-a, koji je pokidao ahilovu tetivu pred sam start sezone, i nece ni zaigrati do kraja iste.

Generalno, uz nas i Milano, jedna od ekipa koja je imala najvise problema sa povredama ove sezone

Edited by Gudura
Posted

Danas je našem treneru, popularnom Ćelafutu, rođendan. 57 godina a zategnut kao sajla, ako neko bude uspeo da dohvati taj nivo forme kao šef stanice u njegovim godinama onda je to Saša. Želim mu da vrhunac kurčevitosti pokaže 24og maja u Atini.

  • Like 20
  • Love 4
Posted

Postepeno mu se podizala minutaza u ABA ligi. Na prošlom meču skoro 20min. Sigurno će dobiti neki minut u petak. Naročito ako uzmemo u obzir da protiv njih moramo da imamo jači reket od Izundua i Motejunasa. Čak mogu reći da ishod meča će i zavisiti od učinka naših centara ali i od odbrane nad Petruševim, Kabangeleom pa i Kamenjaša. Tu su u ozbiljnoj prednosti u odnosu na nas. 

Posted

Dubai je ozbiljan sastav. Da nisu imali toliko povreda, siguran sam da bi bili bolje plasirani. Imaju bar po 2 dobra igrača na svakoj poziciji. Ipak, dosta su mekana ekipa koja igra na koš više. Mi ako želimo pobedu moraćemo malo da ih pritegnemo i da se vratimo na krvava kolena košarku. 

  • Like 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...