Jump to content

KK Crvena Zvezda 24/25 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

5 minutes ago, Čočo said:

Ne znam šta se ložite. Bukvalno nam se jebe za ABA ligu. U plej of ćemo biti sigurno. Konačno posle decenije da smo došli u situaciju da možemo da tankujemo ABA ligu. Samo da prođe ovo bez povreda i velike potrošnje. 

Da, toliko da ne sme da ubaci Plavsu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fradler said:

CMM je dosta dobar danas, ali finisiranjem na obrucu sam neprijatno iznenadjen, mislio sam da je tu mnogo jaci...

Ma i jeste jaci, ovo je posledica manjka samopouzdanja.

Nek jednom samo zakuca iz prodora i otvorice se se.

 

Btw, igramo bolje nego sto sam se nadao... Da ustinemo odbranu jos malo i da pogodimo neki otvoren sut i bice to okej

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, TB Told said:

Tako što Kalinić i Bolomboj igraju 17, odnosno 16 minuta, nakon duplog kola i tri dana pred gostovanje u Madridu?

Ako mislis da je ovo sto bilo ko radi ovde na terenu neka igra koja ce ih izmoriti, nece. Napad nam bukvalno nema kretnje, jedini koji se trosi trenutno je CMM, svi ostali igraju dosta ispod napora koje ulazu u EL

edit: da se Bolomboj trosi, trosi se jako, al kad su nam dva backup centra sramna do te mere da ne mozemo ni neke mini akcije da vezbamo sa njima

Edited by elmulinho
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, srlepajce said:

Da, toliko da ne sme da ubaci Plavsu

Da je zaslužio igrao bi. Trener ga gleda na treninzima. Do sada na utakmicama ptistupom nije zaslužio. Pitanje je da li i koliku želju ima i na treninzima. Ne važi Plavšić za igrača koji je radnik i koji voli da rilja da bi se izborio za minute. Njemu će Miško svakako da nađe klub gde može da lelemudi i misli da je najbolji. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Wingwalker said:

Utiplovani obruči.

 

Isto sam pomislio. Jbt ne mrda obruč kada ga pogodi lopta. Kada je Kamenjašu ono polaganje izašlo kaže klinac jbt obruč se nije ni namrštio na ovu loptu :lol_2:

 

Btw vrhunski rezultat imamo u odnosu na prikazanu igru.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...