Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

378 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      121
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      94
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      91
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      23
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      303
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      61
    • Beztrofejni debakl
      13
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      11
    • Neko ko nije naveden
      64
    • Niko!
      147


Recommended Posts

7 minutes ago, Систем те лаже said:

Добро аргументовано. 

По свему што си написао нама је потребан неко ко има више менаџерске способности, тј. тата- мата за све.

Mora da ima sve - i kosarkasko znanje (da moze da prica na slicnom nivou kako sa trenerom i strucnim stabom, tako i sa igracima) a i menadzersko znanje (da organizuje ljude, da se razume u biznis i finansije). A povrh toga da ima ime u kosarkaskom svetu, kontakte (a to imas kao bivsi igrac ili trener sa bogatom karijerom ili eventualno menadzer). 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, VISOKOLETAC said:

O cemu bre vi pricate? O kakvom smenjivanju trenera? Kakvo toksicno okruzenje stvarate. Vama ne treba Teca, mozete i sami da pravite blato. Cini mi se da ne mogu vise ovo da citam. Do skorog vidjenja.

Iz čista mira se pominje smena trenera.

 

A u stvarnosti verovatno niko od ovih koji pominju smenu trenera nije za smenu već je naviknut da se u Čovićevoj KKCZ treneri prinose kao žrtve kad krenu loši rezultati.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sve si ti Kooinee tacno napisao, ali dzaba sve ako SD od kluba nema takva ovlascenja. U tom slucaju je svejedno jel na tom mestu Dozet, Bjelica ili neki tip iz Nba. Naravno, ne znam kako se tacno radi u klubu, mogu samo da pretpostavim, a verovatno ne bih bio daleko od istine. Sto se tice prvog tima Covic potpise sve domace sto moze, a trener bira strance sa spiska koje dobijemo od menadzera. S obzirom da trenutno ni ne dovodimo neke igrace ispod radara, poseban skauting nije ni potreban i moguce da trener zajedno sa strucnim stabom probere igrace. U paraleli sa tim moguce da postoji neki skauting tim koji mozda cak ni ne radi los posao, ali ih niko ne ferma ni dva posto. Sto se tice mladjih kategorija verovatno prednost imaju momci sa dobrim menadzerom i oni iz imucnijih porodica. Spona prvog i juniorskog tima kao i neki dugorocniji planovi tesko da postoje. Kao i u svakoj sferi naseg drustva, ne verujem da se razmislja o buducnosti nego iskljucivo o svom dupetu na trenutnoj poziciji. U ovakvom sistemu mogu i ja da budem SD - odradim po koji posao administrativne prirode, odem na par sastanaka, idem na skupstinu, mozda nesto kazem, ali bolje da cutim, i to je to. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Imam jedno pitanje za ljude koji gledaju trenutno utakmice euroleague preko njihove aplikacije. Jel vam se desava da se slika s vremena na vreme izgubi tj. zacrni?

To mi se prosle godine nije desavalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Sinnerman said:

Meni svako malo iskače greška na tv aplikaciji i traži da se reloaduje.

Meni se samo zatamni na sekund i vrati se bez ikakvog kasnjenja. Takodje je u pitanju tv aplikacija.

 

Link to comment
Share on other sites

Posle prvog dana gledanja EL, loše vesti. Delimo poslednje mesto sa Milanom po bezidejnosti, lošoj igri i energije bez. Šiju nas čak i Asvel i Alba. Sutra ako se ne pokaže neka pozitivna reakcija ne piše nam se dobro. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dzonii said:

Meni se samo zatamni na sekund i vrati se bez ikakvog kasnjenja. Takodje je u pitanju tv aplikacija.

 

То ти је до телевизора, то се мени дешавало кад сам спајао лаптоп са тв-ом, провери рефреш рејт. Апликација перфектно ради. 

Link to comment
Share on other sites

Najvise mi je zao sto nismo doveli Donta Holla, najveca mi je zelja bio prelaznog roka u reketu. Plasim se najvise pozicije 5 iskreno, jer ne ocekujem da Bolomboj ponovi proslogodisnju formu u El..

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, forumko topic said:

Donta bi bio treći centar, iza Mitrovića. Sedeo bi pored teta Vesne i razmenjivao recepte za kolače. 

Mitrovic je trebao da ode kad je doveden Plavsic, a Donta da bude 1 petica...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, MGinobili20 said:

То ти је до телевизора, то се мени дешавало кад сам спајао лаптоп са тв-ом, провери рефреш рејт. Апликација перфектно ради. 

Na TV druge aplikacije i programi rade bez problema, jedino el aplikacija. Prosle godine sam celu sezonu odgledao na isti TV bez ikakvih problema.

Link to comment
Share on other sites

Ma kakva smena trenera, ko još normalan može da razmišlja o tome. Pre svega Sfero je kvalitetan trener sa svim svojim vrlinama i manama, zaslužio je podršku i kontinuitet i bila bi neviđena glupost smeniti ga posle tri utakmice…Mislim da se o tome uopšte ne razmišlja.

 

Roster je takav kakav jeste, sa viškom par domaćih igrača i falinkom na poziciji 4/5, ali i dalje tu ima kvaliteta i Sfero jedino mora da iskristalise uloge i minutažu, da se jasno izdvoje nosioci i već će to izgledati dosta bolje.
 

Sve u svemu, vreme i kontinuitet, da bar to jednom imamo. Najlakše samo menjati, ako bude bas katastrofa rezultat i igra, lako ćemo napraviti promene.

 

Ono gde bi najveće promene trebale da se dese jeste stručan sportski sektor, skauting i način razmišljanja sportskog sektora i da se neke stvari grade planske i smisleno. To se verovatno neće desiti, tako da ajmo menjati trenere i igrače kao na traci…

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Ja ne bih menjao Sfera ni ako bude lose. Moramo konacno stati uz trenera prvi put jos od Radonje 2014. godine. Ove smene trenera svake sezone ne vode nigde. 

 

Neće biti tu Nebojša da ga sačuva. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, VISOKOLETAC said:

O cemu bre vi pricate? O kakvom smenjivanju trenera? Kakvo toksicno okruzenje stvarate. Vama ne treba Teca, mozete i sami da pravite blato. Cini mi se da ne mogu vise ovo da citam. Do skorog vidjenja.

Bice da smo ipak prethodnih sezona imali prilike da gledamo trenere kako odlaze na samom pocetku sezone, jer prosto nisu umeli da se snadju sa nametnutim rosterom. Ako je okruzenje zatrovano to je zato sto su otrov prosuli neki drugi, a ne forumasi.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Mnogo vazna utakmica sutra. Iz vise razloga. Utakmica na strani, protivnik jedan od najpozeljnijih, ako ne i najpozeljniji moguci. Uz pobedu ce verovatno ici i puna Arena protiv Baskonije, gde opet imamo realne sanse da dodjemo do pobede i skora od 2-0 na samom startu EL. Ne secam se da smo ikad imali takav start u EL. Sa 2-0 bi sve mozdane barijere kod prosecnog zvezdasa popucale i ludilo bi moglo da pocne.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Chaos Is Me said:

Bolomboy je bolji igrač od Halla, čvršći i inteligentniji i može da ubaci nešto što nije kucanje.

Why not both? 

 

Ne znam koja mu je plata u Baskoniji, ali verovatno nije više od Dobrić+Plavšić dua, a taman i jedan igrač manje u rosteru. 

 

No nebitno, pričamo onako xD

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...