Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

401 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      99
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      99
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      14
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      319
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      26
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      162


Recommended Posts

1 hour ago, JPM said:

 

Ja ne bih.

 

Meni se koncepcijski više sviđa njihov roster, napravili su nešto najbliže Radonjinom rosteru. Ali loša strana toga je da se događaju upravo ovakve utakmice sa gomilom bacanih cigli i skoro negledivo.

 

Ali odbrana im je odlična. Napad im štuca. Bukvalno kao da gledam Radonjin tim.

Да Радоњин,само 2 до 3х скупљи и са ротацијом од 2,3 квалитетна и 3,4 осредња играча колико је Деки имао у екипи.Да су га наградили кад је победио Жоца у финалу и да су му дозволили да ојача тај шампионски тим ко зна шта би било сад.Али политика јбг ...

  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Autsajderi smo večeras, i to popilični. Ali prognoziram kompetitivnu utakmicu. Bokserskom terminologijom, tući će nas ozbiljno, ali nas neće nokautirati. A onda im možda iznenada uvalimo neki aperkat u bradu.

 

Svakako su veće šanse da iznenadimo Real večeras nego da, šta znam, Split iznenadi Zvezdu.

 

 

Edited by Smrtokapa
autokorekt
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Real Madrid je medju najvecim klubovima u evropi, ali kako real igra trenutno ne treba ni najmanje da se plasimo. Boki je veliki hendikep, ali nema straha, nema sta ni da se izgubi realno. mozemo samo da dobijemo.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Урош19 said:

Poučen iskustvom sa Boldvinom i Howardom koga mi iz Reala preporučujete da odigram + poena? Barsu sam preskočio i eto šta se desilo.

 

Prestani da se kladis.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, NMX said:

Eventualnih 3:2 nakon 5 kola i mečeva sa Barsom, Realom i Fenerom (legit 3 od 5 final 4 contendera) je fantastičan rezultat. Obično smo imali 1:4 i tek čekali ove najjače. 

 

Nama eventualna pobeda u narednom kolu otvara toliko toga. Skida kamenčinu sa vrata što se tiče rezultatskog pritiska i daje bafer da se Filip uklopi. O nekom sumanutom scenariju gde večeras dobijamo ne smem ni da razmišljam. 

 

Korak po korak. Ja Sferu verujem.

 

Nego, imajući u vidu šta nam je ostalo pod košem za večerašnji duel, ne bi me čudilo da Sfero gurne Rokasa malo da se bije sa Ibakom. Nije mnogo viši, mnogo je jači ali za par minuta moguć matchpup, čisto da Plavša ne izađe na HT sa 5 ličnih.

Ja bi u jednom trenutku stavio Dauma na 5 pa probati izvlaciti sutem za 3 Tavaresa, a u odbrani ga duplati pa rizikovati povratni pas za sut.

8 minutes ago, Урош19 said:

Poučen iskustvom sa Boldvinom i Howardom koga mi iz Reala preporučujete da odigram + poena? Barsu sam preskočio i eto šta se desilo.

Hezonju, uvek poludi protiv nas.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, bergkamp bcd said:

 

Postoji li uopste neko finansijsko ogranicenje za dovodjenje ovoliko igraca i drzanje ovoliko pod ugovorom? Ima li tu neka granica nakon koje klub vise ne moze da isplacuje plate jer para vise nema za sve?

Strasno je sto se radi u KKCZ, bukvalno je porusena svaka granica odvratnosti sa bacanjem ovolike kolicine novca. Koga to Baskonia ima na 4 i 5? Ko je njima treci centar? Koga to ima Zalgiris, matorog Dunstona i Smalaigica + Birutis, Manek i Mitchell? Pa onda koga ima Virtus, koga ima ASVEL, Alba, Bayern, Maccabi, Paris Basket?

 

I ako ce sad neko da kaze, pa KKCZ ima veci novac za plate igraca od ovih pomenutih klubova, pa da, zato sto Kalinic, Canaan, Nedovic, CMM primaju vise od 90% igraca iz pomenutih klubova. I na sve to KKCZ jos treba da ima i mnogo bolja resenja na pozicijama 3. cetvorke i 3. petice od 50+% timova u EL?

 

A ako se vec pominje KKP, pa oni su svoj period slave prokockali, nosioci pusteni ili otisli, sad im je ostalo da sklepaju ekipu od onoga sto trziste nudi. Tako ce i KKCZ kad domaca osnova od 200+ godina koliko imaju svi zajedno odu ili u penziju ili vise ne budu mogli da nose ekipu (Kalinic, Nedovic, Teodosic, Mitrovic, Dobric, Lazic).

 

 

 

10 hours ago, bergkamp bcd said:

 

Postoji li uopste neko finansijsko ogranicenje za dovodjenje ovoliko igraca i drzanje ovoliko pod ugovorom? Ima li tu neka granica nakon koje klub vise ne moze da isplacuje plate jer para vise nema za sve?

Strasno je sto se radi u KKCZ, bukvalno je porusena svaka granica odvratnosti sa bacanjem ovolike kolicine novca. Koga to Baskonia ima na 4 i 5? Ko je njima treci centar? Koga to ima Zalgiris, matorog Dunstona i Smalaigica + Birutis, Manek i Mitchell? Pa onda koga ima Virtus, koga ima ASVEL, Alba, Bayern, Maccabi, Paris Basket?

 

I ako ce sad neko da kaze, pa KKCZ ima veci novac za plate igraca od ovih pomenutih klubova, pa da, zato sto Kalinic, Canaan, Nedovic, CMM primaju vise od 90% igraca iz pomenutih klubova. I na sve to KKCZ jos treba da ima i mnogo bolja resenja na pozicijama 3. cetvorke i 3. petice od 50+% timova u EL?

 

A ako se vec pominje KKP, pa oni su svoj period slave prokockali, nosioci pusteni ili otisli, sad im je ostalo da sklepaju ekipu od onoga sto trziste nudi. Tako ce i KKCZ kad domaca osnova od 200+ godina koliko imaju svi zajedno odu ili u penziju ili vise ne budu mogli da nose ekipu (Kalinic, Nedovic, Teodosic, Mitrovic, Dobric, Lazic).

 

 

Ja ne znam u kom sportu je neki tim napravio fajront i oterao ceo tim i sastavio novi a pratim sport od 1982.godine

City kad je kupljen od strane Arapa je ostavio nekoliko igraca iz prosle sezone.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Idealna prilika da Palvsic dobije pravu priliku u EL, sa najjacim mogucim direktnim protivnikom, ali koji bi trebalo da mu koncepcijski najvise i odgovara za cuvanje. Dobro je da cemo tu imati jasniju sliku.

Od njega ocekujem i da se ne buni prevuse za svaku sudijsku odluku, ruzno je gledati njega i Mitra kada se krste i bece na najociglednije faulove. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ovo me podseca na utakmicu sa Olimpijakosom u Pireju pre dve sezone, kada smo ih pobedili sa 11 domacih igraca, mnostvom povreda, dok je Olimpijakos u tom trenutku po formi bio ubedljivo najbolji tim Evrolige. Naravno, veceras imamo jos tezi zadatak, zbog ogromne razlike u reketu, medjutim, cudo nikad ne mogu otpisati

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zao mi je sto je bas Real 1. utakmica za Plavsica gde ce ocekivano imati veliku minutazu. Direktni protivnici najtezi moguci - Tavares i Ibaka.
Bilo bi bolje da je neka ABA pa da lagano stice samopouzdanje, ovako bas zajebano.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...