Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

401 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      99
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      99
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      14
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      319
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      26
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      162


Recommended Posts

2 minutes ago, BojanaCZV said:

Mile je mnogo dobar decko, ja ga se secam jos pre 10 godina.

 

Nego ljudi mnogo zive taj prelazni rok 24 sata 365 dana u godini.

 

Kome smeta, ne mora da cita. Toliko je prosto 🙂

Naravno, meni okice zasijaju kada otvorim forum i vidim post sa slikom Dzonija Ivanovica i pise Mile1, tako dobar osecaj ❤️💪😂😂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Mile1 said:

Jos samo da Mitra nejakog vise ne gledamo, nisam mogao da verujem da se kamenjas i omic igraju sa njim kao sa detetom

Jel ti vjerujes svojim ocima ili statistici?! Mislim stvarno ja ne razumjem uopste ljude sto gledaju utakmice kad imaju statistiku u kojoj cak nije bitno ni gdje, ni s kim a ni protiv koga  igras. 

Btw. hvala za svaki info,puno znaci kad bar cujes da se nesto radi u klubu 🖐

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, JPM said:

 

Ne može na svakoj strani. O Mitru ide na svakih 5 strana, ili vremenski ako hoćeš na 4 sata i 17 minuta.

Pa dese se ti neki minorni dogodjaji, tipa utakmice ili dolazak Petruševa ili tako nesto ali se priroda opet brzo obnovi i sve se vrati u normalu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Don Dusko said:

 

Ja ga se secam kada je pisao postove pred gostujuce tekme protiv Partizana bese 2015(plej of, MWill( @NMX)...

Tada je pisao sve najbolje za Luku. :))

 

Uh, ja se secam dobro te godine a I godine pre toga. 

 

Kad je jos pisao Veteran, pa kad je komsije pred prvi derbi u sezoni, koji smo dobili (logicno za to vreme Duce) nazvao: bibliotekari 😍

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Igrale su odavde samo legende foruma. 

Ja sam bio najgori sa pingom 200, ali sam ostavljao srce na terenu. 

 

Nisi bio najgori, igrala sam i ja jedno vece. Tako da je to jednostavno nemoguce.

 

U prilog tome, ide konstatacija da moja Nina, koja ima 9 godina, osvoji 250 krunica u "stambl gajsima", a njena mama posle dve godine nema niti jednu.

 

Sad kad pogledam nazad, stvarno je puno godina proslo, i eto, za mene ce ovo mesto, koje se jeste promenilo, uvek imati posebno mesto u srcu ❤️

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Долазак још једног центра и повратак Боломбоја за месец до два треба да проузрокују најмање 2 отказа.

 

Коди, Јаго, Тео

Кенан, Недовић

Калина, Роки, Добрић, Лазић

Петрушев, Даум, Давидовац

Боломбој, појачање, Митар, Плавшић

 

Аутоматски је вишак један од Митар Плавшић где је реалније да се решимо Плавшића.

Следећи вишак је један од Роки, Добрић. Доласком Петрушева се затварају Рокасови минути на 4 и он може добити 12-13 минута иза Калинића онда што је проблем и за њега и за нас. Добрић ван 12 што је опет проблем, а можда је он и бољи за ту улогу од 12-13 минута иза Калинића.

Лазић није вишак јер није проблем да је ван 12 па да улети повремено кад затреба.

И Давидовац сад наравно апсолутни вишак.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СамоТи3 said:

 

А који центар је био Боломбој у Олимпијакосу не могу да се сетим беше пре доласка у Звезду? 

 

Bio je treći. A mi smo tada imali manje ambicija. Bolomboj je bio u početku prosečan, pa je vremenom napredovao. I završili smo na 15om mestu. Sada su nam ambicije valjda veće.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Vlada_79 said:

 

I ne zaboraviti da je četvrti centar Olimpijakosa a nama treba da glumi prvog.

 

I ne zaboraviti da je i Dobric bio 5-6 igrac reprezentacije,a Plavsic medju 12.Nije bas reprezentacija neki reper 😊 Mislim da je vaznije to sto je Filip vec dokazao(i to kod nas) da moze da bude faktor u Evroligi.🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Долазак још једног центра и повратак Боломбоја за месец до два треба да проузрокују најмање 2 отказа.

 

Коди, Јаго, Тео

Кенан, Недовић

Калина, Роки, Добрић, Лазић

Петрушев, Даум, Давидовац

Боломбој, појачање, Митар, Плавшић

 

Аутоматски је вишак један од Митар Плавшић где је реалније да се решимо Плавшића.

Следећи вишак је један од Роки, Добрић. Доласком Петрушева се затварају Рокасови минути на 4 и он може добити 12-13 минута иза Калинића онда што је проблем и за њега и за нас. Добрић ван 12 што је опет проблем, а можда је он и бољи за ту улогу од 12-13 минута иза Калинића.

Лазић није вишак јер није проблем да је ван 12 па да улети повремено кад затреба.

И Давидовац сад наравно апсолутни вишак.

Ovo sam upravo hteo da napisem....neko od trojke Gidra,Dobric,Davidovac je visak..(uz Plavsica naravno,jer on za razliku od Mitrovica ima interes da ode negde na pozajmicu) ..Geidraitis je najbolji od njih,ali i najrealniji da ode..doduse,postoji i opcija (koju ne bih voleo) da potpisemo nekog kratkorocno,pa da on ode posle oporavka Bolomboja..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...