Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

316 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      6
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      99
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      82
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      85
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      20
    • F4 baby!
      12
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      0
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      274
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      38
    • Beztrofejni debakl
      3
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      4
    • Kenan
      21
    • CMM
      5
    • Daum
      87
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      47
    • Niko!
      136


Recommended Posts

2 hours ago, dzakala said:

Pogledah malo komsije sad.Fizicki su znacajno dominantniji od nas.

Meni je glavni utisak sa ove utakmice da ćemo sa Parizom imati velikih problema.Nama ovakve ekipe godimana ne leže na gostovanjima.Na ovom turniru odbrana  jedan na jedan nam je bila slaba a oni imaju Sortsa,Hifija,nama neugodnom Maodao Loa.Već vidim našu konfuznu utakmicu,gdje nas lako probijaju prave višak,ne znam da li je to ostala trauma iz prethodnih sezona,ali nekako vidim taj scenarijo 😬

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Vingate cigani. Odgledali jednu KKP pripremnu utakmicu (koja je u najbolju ruku bila EC nivo) i evo skidanja gaća, gledanja kako će i ko da nas napuni, da li komšiluk ide dalje od nas i šta sve ne (ne samo na forumu, da se ogradim).

 

Jbg, da ne zvučim kao Udbojša ali valjda vas je iskustvo naučilo nečemu, makar da ovakve prognoze, u sred jebenog septembra, ničemu ne služe (sem za neko kasnije posipanje pepelom i da se pojedu sva govna što su se izasrala).

 

Mene recimo više od komšiluka (suzdržaću se prognoza sada, samo ću reći da se ovako koncipiranog komšijskog tima plašim mnogo manje nego prošlogodišnjih) brine ovaj divlji Pariz. Pa još prva utakmica. Pa gostovanje pa naša standardna panika kad igramo sa ovako divljim ekipama (ko Asvel prošlo gostovanje). Moraće ovi da se prebiju za sve pare ako hoćemo pobedu tamo. 

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Sinnerman said:

Mi trenutno i jesmo EK nivo, donji dom, a to računanje na dve pobede unapred znamo kako se po nas obično završi.

 

 

Jesmo na poziciji 4 jer je očiugledno menadzmentu klubu fetiš da ga primamo svake sezone sa te pozicije.

 

Ali ostatak rostera je avion za EC boraniju da se ne zajebavamo.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Juan Pablo Montoya said:

Lično sam stava da je KKP ove godine znatno bolje selektiran za plej of košarku. Bilo koju. U prevodu za igru "u kost".

 

Verovatno jeste, ali i dalje bih u ABA ligi više verovala Zvezdi nego Partizanu. Dok ne dokažu suprotno. 

Ne znam kako vas ne smara da svake godine avansno kukate, čim pogledate jednu utakmicu KKP 😄 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja niti sam kukao niti ću da kukam. (ne mislim da si na mene mislila @DameTime, sali moram da napišem)

Napisao sam samo i ovde i na KKP temi da mi je takmičarski ovo ozbiljniji tim nego lane. Odnosno ovaj tim će moći da odgovori na krvava kolena stil igre u plej ofu.

To ne znači da će nas dobiti, videćemo šta će biti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad se setim kad su komšije na pripremama za početak sezone 2022/2023.godine gubili od Borca iz Čačka 10 razlike, Fuenlabrade 10 razlike i Huventuda 30 razlike i sve tri utakmice jedna za drugom. A onda su počeli sezonu u Evroligi tako što su izgubili od Albe skoro 20 razlike a u EL imali skor 4:9. U decembru 2022.se upalili i došli nadomak F4. 

Ne očekujem da ćemo ni mi blistati do kraja ove godine ali se nadam i verujem da kad ova ekipa klikne, a hoće, pitanje je samo vremena, da možemo dobre stvari i rezultat u EL da napravimo. 

Edited by Čočo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...