Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

398 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      98
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      98
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      13
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      316
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      161


Recommended Posts

5 hours ago, drakon1 said:

 

 

Isti i glavni sudija... :wicked:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, NikadProtivKaline said:

ocekujem 20% za 3 veceras i poraz

 

Imam sličnu bojazan, ne očekujem ali plašim se da ćemo biti "izduvani", a oni maksimalno naloženi. U tom scenariju samo 50%+ šuta za tri može da nas isčupa, pod uslovom da oni imaju 25%. U ostalim scenarijima je to pobeda KK Budućnost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Cavani said:

Odmarati Kalinu i Bolomboja, umesto njih nek igraju Deda i Plavsic. Ostali neka igraju svi, niko od njih nije jos u crvenom i ima zamene.

 

 

 

Ovo možemo da radimo tek kada nam se i druga/treća petorka makar malo uigra, a to je možda tek drugi deo sezone. Sada ako bismo odmarali Kalinu i Bokija, to je katastrofa u najavi. To znači da ćemo na centru imati Luku i Plavšića, a na četvorci Dauma i Dedu. To je u startu velika prednost domaćina.

 

Nemamo mi trenutno luksuz da odmaramo nosioce, posebno ne njih dvojicu. Ali mislim da u ovom trenutku nije ni ok pozivati se na umor. Nema ni mesec dana sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, JPM said:

 

Ovo možemo da radimo tek kada nam se i druga/treća petorka makar malo uigra, a to je možda tek drugi deo sezone. Sada ako bismo odmarali Kalinu i Bokija, to je katastrofa u najavi. To znači da ćemo na centru imati Luku i Plavšića, a na četvorci Dauma i Dedu. To je u startu velika prednost domaćina.

 

Nemamo mi trenutno luksuz da odmaramo nosioce, posebno ne njih dvojicu. Ali mislim da u ovom trenutku nije ni ok pozivati se na umor. Nema ni mesec dana sezone.

Tako je, postedu jedino treba da dobije Nedovic, ako je rovit.

 

Jago je najavio dizanje forme, lepo bi bilo da se presalta na ABA i da isporuci kako treba.

Vecu porciju suteva ce dobiti i Gidra i Dobric, imace i minute da se nametnu.

 

Kodi takodje treba da nastavi da raste i integrise se u sistem, nema razloga da ne iznese gro minuta na kecu.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Kakvo crno odmaranje na vrućem gostovanju. Pa da eventualno u PO idemo kao gosti u Podgoricu ili na Partizana ako dobacimo do 3.  ili 4. mesta. Ne znam baš da li nam je to potrebno bez obzira na sudbinu ABE u perspektivi. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Teško da ćemo danas da dobijemo. Velika je bila potrošnja a igramo protiv protivnika koji je pokazao do sada da je ni malo naivan protivnik. Od četiri utakmice u ABA ligi, dve dobio sa oko 40 razlike, jednu preko 20 razlike.

Bolomboj će ili da rilja 25 minuta ili će ga menjati Mitrović i Plavšić koji su van forme. Tako da uz veliku potrošnju i toga da nemamo više ni centra za ABA ligu, naročito protiv ekipa koje su atletski dominantne u ABA ligi kao što je Budućnost, više očekujem poraz nego pobedu. Da mi budemo u prvih osam u ABA ligi u regularnom delu i obezbedimo doigravanje a kasnije kad bude važno i dođe doigravanje na red, biće ekipa spremna i naoštrena i za osvajanje ABA lige.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, JPM said:

 

Imam sličnu bojazan, ne očekujem ali plašim se da ćemo biti "izduvani", a oni maksimalno naloženi. U tom scenariju samo 50%+ šuta za tri može da nas isčupa, pod uslovom da oni imaju 25%. U ostalim scenarijima je to pobeda KK Budućnost.

 

  ovo ce za cetvrtak mozda vaziti, tesko za danas...

Link to comment
Share on other sites

Bicu prijatno iznenadjen ako uopste odigramo kompetitivnu utakmicu veceras, ocekujem klasicno izduvan balon izdanje, aljkavo poput onoga u Splitu. Matora je ovo ekipa, slabo do nikako motivisana za lomatanje po regionalnim parketima. Pocev bas od pomenute osovine Kalina - Bolomboj, njih dvojica u aba ne igraju ni 20% onoga iz el. Buducnost ima finu ekipu i pismenog trenera, uhvatili su dobru formu, odmorniji su i motivisaniji, sve su sanse da ce nas rutinirati.

 

I to je ok, ni ja ne pamtim kad me je gostovanje u Moraci ovako slabo zanimalo. Apsolutni fokus treba da bude evroliga, da jasemo na ovom talasu dobrog starta, aba smo ionako vec nepopravljivo zagovnali.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, NikadProtivKaline said:

to ako hoces da tankujes

kalina i boki su nam trenutno 40% ekipe

Ako izgubimo zbog toga, neka bude, nije neka frka.

Nece Kalina svakako riljati onoliko kao u petak, a i bilo bi neposteno ovekivati a da se ne skrsi. Bolomboja moramo cuvati maksimalno u Aba do eventualnog pojacanja.

I ostatak ekipe je bolji, skuplji od Buducnosti i nema izgovora da ne ide na pobedu.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sector said:

 

Imamo dobar skor ali nakon naredna 3 meča vrlo lako možemo biti na negativnom. U Madridu i ne očekujem ništa ali Žalgiris i PAO će da budu igra živaca. Svakako dosta bolji početak EL nego ranijih sezona ali ovaj poraz od Barse nas baš može poremetiti, mnogo je bitna utakmica bila.

 

Što se tiče pojačanja, ako se na varam zadnji put je sa nba kata došao Nate Wolters 2016. godine? Bojim se da će ovi naši čekati Petruševa do Februara ako treba.

Vildoza i Kampazo...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slažem se da su skuplji...sad bolji... teško. Uostalom u najmanju ruku je Budućnost u boljoj formi, a to je često presudno.

 

Šta znam, da smo bili iole odgovorni i profesionalni, sa 4-0 da uđemo u ovaj meč možda bih i oprostio neko polutankovanje i poraz.

 

Ovako posle neoprostivih i nenadoknadivih blamaža u Dubaiu i Splitu, veoma nezgodna situacija za čupanje u Podgorici. Ali momci, sami ste zasrali.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mi ako i veceras izgubimo, mozemo komotno da tankujemo abu u smislu toga da su nam sanse da budemo prvi posle regularke 1 posto. Da ne bude skidanje glava posle poraza, da je okej i treci da zavrsimo regularni deo, i da onda bude legit da tu razigravamo igrace za EL i odmaramo nosioce. 

 

Ali u tom slucaju, sve ispod 10. mesta u EL je katastrofa. 

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Markoss said:

Mi ako i veceras izgubimo, mozemo komotno da tankujemo abu u smislu toga da su nam sanse da budemo prvi posle regularke 1 posto. Da ne bude skidanje glava posle poraza, da je okej i treci da zavrsimo regularni deo, i da onda bude legit da tu razigravamo igrace za EL i odmaramo nosioce. 

 

Ali u tom slucaju, sve ispod 10. mesta u EL je katastrofa. 

Napokon

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, pilif88 said:

Ali da.... u nasem timu od 10 (ili koliko) clanova strucnog staba i 12 igraca, niko nije primetio da je sat za napad na 20 sekundi i da moramo za 4 sekunde da prenesemo loptu, e onda ......

 

Ukoliko imas opciju da vratis snimak mozes videti da mu je trener Tomovic sve vreme vikao i pokazivao da prenese sto pre.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...