Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

398 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      98
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      98
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      13
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      316
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      161


Recommended Posts

3 minutes ago, Borky said:

Dobili nas na intelegenciju. Ni jednu gresku kad se lomilo a mi usrali sve sta smo mogli. 

Ne prevedes loptu, uzimas sut sa 10m kad je na tebi centar i bonus, uhvatis loptu poslje promasenog bacanja i bacis je bezveze. 

Pod kosem su nam napravili masakar.l da je to bilo tuzno za gledati. Ako hocemo nesto ozbiljnije mora centar koliko juce. Kalina suvo zlato kao uvjek.

Steta.

На техничку ти изводи бацање човек који није могао дати апсолутно ништа до тад. Превише глупости на крају 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Težak poraz. Stah me je da ne krene sve naopako po običaju s obzirom da jako težak raspored u narednih 20-tak dana. Inače ovakvi timovi se ne dobijaju sa jednim plejom i pogotovo jednim centrom. Jago i Teodosić gori od gorega. Dugo vremena unazad kriminalni. "Domaću osnovu" bolje da ne komentarišem jer mi onda sledi ban od mesec dana. Ybg, šugavo veče i šugava Barselona.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ne možeš da dobiješ meč a da pri tome CMM i Jago dele minute.

Ne možeš da dobiješ meč kada ti dva najbolja skorera ( cannan u Nedovic) ukupno postignu 4 poena.

Ne možeš da dobiješ meč kada ti Luka Mitrovic pokupi 20 minuta na parketu...

 

Posle Istanbula kada je Bolomboj igrao 30 + minuta, a Mitrovic sveden na 8 mi smo imali šansu i iskoristili ,  čim se Mitrovic popne na svojih 20 minuta mi ne možemo da išcupamo meč. 

 

Prevelika je razlika izmedju 1 i 2 opcije pod kosem I to je nenadoknadivo za ovaj nivo.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Nisam se iznervirao jer je sve mirisalo na poraz, bar 10 znakova tokom utakmice je bilo. 

Bolombojev drugi faul u borbi za loptu kog se Đorđe Gagić i Gilespi ne bi postideli. 

Mitroviću ispada lopta. 

Dobrić kao da nema laktove na kraju treće, kad gubi loptu. 

8 sekundi, koje su mogli da sude i posle završetka utakmice, pa da vrate retroaktivno. 

Kenan i bacanje, znači neverovatno da je on uzeo loptu. 

Kalinić dva bacanja. 

Na kraju i ova izgubljena Bolomboja. 

 

Samo sam sačekao mirno kraj, znao sam tačno kad koja trojka ulazi Barsi, a koju će promašiti. 

Dan mrmota, ali idemo dalje. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Jbg, malo je bilo ono gazenje linije, morali su i ove godine da poguraju.

Mozemo da pricamo do sjutra, ali ono poklon podbacivanje umjesto faula nad Bolombojem je kljucan momenat.

Nazalost, i pored toga smo ih imali  da Jago na + 3 nije izigravao Stefa Currya.

Odavno se ovako nisam

iznervirao!!! 😡😡😡

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bejn said:

Težak poraz. Stah me je da ne krene sve naopako po običaju s obzirom da jako težak raspored u narednih 20-tak dana. Inače ovakvi timovi se ne dobijaju sa jednim plejom i pogotovo jednim centrom. Jago i Teodosić gori od gorega. Dugo vremena unazad kriminalni. "Domaću osnovu" bolje da ne komentarišem jer mi onda sledi ban od mesec dana. Ybg, šugavo veče i šugava Barselona.

I mene je strah.Igraci jesu profesionalci,neki od njih i veliki Zvezdasi,ali su i ljudi od krvi i mesa,a ovo je malj u glavu.Nadam se da losa serija koja sledi,ne e trajati predugo..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Don Dusko said:

Zato sto se racunale one 4 sekunde koji je Bolomboj imao sa loptom...

 

13 minutes ago, Урош19 said:

Pa bila naša lopta pre mrtve, samo nam se nastavio napad kad smo osvojili na podbacivanju

 

 

12 minutes ago, Volter said:

 

Zato št ose računalo i ono hvatanje lopte Bolomboja. Tad je krenulo vreme za naš napad.

Hvala, nisam uracunao taj deo.

Link to comment
Share on other sites

Jbg, malo je bilo ono gazenje linije, morali su i ove godine da poguraju.

Mozemo da pricamo do sjutra, ali ono poklon podbacivanje umjesto faula nad Bolombojem je kljucan momenat.

Nazalost, i pored toga smo ih imali  da Jago na + 3 nije izigravao Stefa Currya.

Odavno se ovako nisam

iznervirao!!! 😡😡😡

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Паде Дрчела тренеровом грешком.

 

Кошаркашки таленат доби систем, генерално врхунска кошаркашка представа, и пре 2 године док је Душко водио сјајна кошарка са Барсом.

 

Пантер и Калинић, обојица мотивисани 100%, свако због својих разлога.

 

Олако испуштених +9 и поново дефанзивни кратер док је Митровић био на паркету.

 

 

Калинић је класан играч, заиста како је старији све је бољи, али поново та бацања као ономад у Истанбулу.

 

 

Вратио се брат Плавша, мој омиљени коментатор, али поново контра талија.

 

 

 

Иде вам лудило у наредне 2 недеље.

 

 

Скандал да ни играч и клупа нису били свесни да мора да пренесу лопту.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, VukVule1988 said:

Ključan momenat je bio odluka da slobodno šutira Kenan umesto Jaga.

 

Ma bilo je milion kljucnih situacija. Prelomilo je i to, pa onda i Jagovih osam sekundi i luda trojka sa osam metara, pa onda i ovo sto Bolomboj nije sutirao na kos na kraju, pa i to sto je Sferopulos mislio da Dobric moze da cuva Pantera, i da ce Nedovic da resi utakmicu, iako se videlo da siluje i forsira. Prelomio je i Daumov zicer, pa i sto se Bolomboj na onom skoku nije brze oslobodio lopte. Hocu da kazem da je bilo mnogo sitnih stvari da bi se reklo da je jedna prelomila. 

 

Kljuc poraza je to sto nemamo rezervnog centra i sto Bolomboj mora da lipsa i da sa 4 faula igra, te da prilagodjavamo odbranu tome da se on ne nadje sa protivnickim centrom pod kosem da ne bi napravio faul. Da smo umesto Luke Mitrovica imali krstenog centra, dobili bi 10 razlike utakmicu, jer smo u svim momentima osim kad je on na terenu, kontrolisali utakmicu. Svaki put kad bi on bio u igri, primali bi koseve kao na traci, ne bi postojala kontrola skoka, a napad bi bio zakrcen time sto se on plasi svoje senke, a kamoli Veselog. Najgori centar u Evroligi, no doubt. 

 

I ponavlja se greska, jer smo tako prosle godine gubili utakmice kad je na PF igrao Davidovac svojih 20 minuta i ubijao igru. Godinu dana je Sferopulosu koji je veceras uradio milion glupih stvari trebalo da provali da je ovom mestu na tribinama. Videcemo koliko ce mu trebati da Mitrovica tribinira. Interesantno, u junu je rekao da mu ne treba, ali u svom stilu nije ostao dosledan tome, pa eto, nek se sad rve s tim sto se nije izborio da mu dovedu jos jednog centra, a da ovog posalju gde god. 

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...