Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

398 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      98
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      98
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      13
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      316
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      161


Recommended Posts

Sjajna izjava. Bez bilo kakve pompe. E to je iskustvo. To je ono što će biti naš tas na vagi. Biti na zemlji. Momci su fokusirani i neće leteti. Mi smo tu da uvek ispunimo Arenu i damo im krila da lete onda kad treba! ❤️

Edited by Čočo
  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Da se mi kolektivno pomolimo za Bokijevo zdravlje. Ne daj Bože da povredi mali prst kao prošle godine, nahebali smo. Ko će da ga zameni na petici: Plavša ili Luka? Dakle, dosadan sam, ali ako ne želimo da još jednu godinu u EL pojedu skakavci, petica , da se pomogne Bokiju pod obavezno. Ako Bolomboj bude igrao 30+ minuta , satrćemo ga.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Crni said:

Sferopulos kaze da ne razmisljamo o pojacanjima.

Ok, ajde da mu verujemo, pa akk ispadne da je lazov, bar da znamo ko nam je na klupi.

Druze sutra igras mec EL protiv Barselone na svom terenu pred svojim navijacima i ganjas pobjedu za pocetak sezone od 4:0 u EL.. 

 

Sta je trebao reci, ee jest istina je Petrusev je dogovoren(opet) i ajde sad da bude glavni fokus na njemu sve vrijeme i da bude glavna tema. 

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Pre dve sezone smo imali onu sjajnu seriju od 6 vezanih pobeda, izgubili kod kuće od Milana i onda dobili Olimpijakos na gostima za 7:1 skor od kad je Duško preuzeo ekipu. A onda nam je došla Barselona u krcatom Pioniru spremni da ih progutamo i odemo na 8:1. Znamo šta se dalje desilo.

Sutra, koincidencija, ponovo posle serije dobrih rezultata dolazi nam Barselona u krcatoj Areni spremni da ih progutamo. Vreme je da izmirimo račune! Vreme je za pobedu! ❤️

Edited by Čočo
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Barselona tek krenula za Beograd, nece stici veceras ni treninga obaviti, sutra eventualno neki suterski, imace dvije utakmice za manje od 48h, nas ceka krcata Arena, dobar momentum i Barsa koje nije “pod moranjem” da dobije sutra. Očekujem 4-0 uz Božiju pomoć i da ne bude opet nekih trojki iz auta

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Sutra će odlučiti sitnice. Najveći problem može biti njihova skauting služba. Nije više prva utakmica i Pariz pa da dobijemo na juriš i Dža-Bu, Baskonija - nisu mogli da vide skoro ništa dobro kod nas ni protiv Pariza niti u ABA, Fener je imao šta da vidi, ali su oni bez prve violine, realno su užasni i trebaće im vremena da bez Wilbekina ponovo nauče da prevode loptu i dobiju protok. Barsa će nas gasiti od prvog minuta, a imaju čime da odgovore na 5, tek na 4... te mislim da se Joel neće "naigrati/razbijati" sutra kao u prva tri kola. Mnogo zavisi i od sudija, ako puste malo žešće kao protiv Bask. imamo i te kako čemu da se nadamo. Jako krenemo, uz neku top podršku s tribina i lagan kriterijum suđenja, mislim da ćemo ih preorati. Grubo zvuči, trenutno smo jači od Barselone (u Areni). Bar za Kalinu. Kladionice se konačno urazumile 1.8, 2.0. Takođe, konačno imamo i veće šanse od komšija za osvajanje. :krstipd4:   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

7 hours ago, Cavani said:

Ne trebaju nam dva Bolomboja, tj dva igraca istih karakteristika. Nibo je jako slican igrac Bolomboju, samo sto je Bolomboj jos kvalitetniji.

Petrusev se idealno dopunjuje sa njim.

 

Nama treba igrac koji ce odmeniti Bolomboya 15-tak min da moze covek da dodje do vazduha.

Neko ko ce da skoci, zagradi, da se rve, pre svega da nam ne padne odbrana dok on nije u igri, Petrusev uopste nije igrac takvih karakteristika.

Ne znam zasto je Petrusev idealno resenje za dopunjavanje sa Bolomboyem.

 

Da li sam ja jedini koji i ne bi bio odusevljen njegovim dolaskom?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, nunilo said:

 

 

Nama treba igrac koji ce odmeniti Bolomboya 15-tak min da moze covek da dodje do vazduha.

Neko ko ce da skoci, zagradi, da se rve, pre svega da nam ne padne odbrana dok on nije u igri, Petrusev uopste nije igrac takvih karakteristika.

Ne znam zasto je Petrusev idealno resenje za dopunjavanje sa Bolomboyem.

 

Da li sam ja jedini koji i ne bi bio odusevljen njegovim dolaskom?

Nisam ni ja sada ali mozda bi nam i legao fali nam igra ledjima(koju Petrusev koliko toliko ima),neko ko ima poene u rukama kad nam napad ne ide,tako da 50-50

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Cavani said:

Skk, ovo nije Misko?

Ic faking Misko of kors.

2 hours ago, Picaso said:

Druze sutra igras mec EL protiv Barselone na svom terenu pred svojim navijacima i ganjas pobjedu za pocetak sezone od 4:0 u EL.. 

 

Sta je trebao reci, ee jest istina je Petrusev je dogovoren(opet) i ajde sad da bude glavni fokus na njemu sve vrijeme i da bude glavna tema. 

Da samo tu opciju ima, nema npr opciju da kaze bez komentara.

 

Ali u Srbiji najbolje prolaze lazi.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, McLeod said:

Barsa vam je zajeban mecap zbog sajza i nacina igre. Ako uspete da im sprecite unutrasnju igru i katove imate sanse. Oni ce verovatno probati da eksploatisu mismeceve kojih ce biti dosta i ako kriterijum bude takav da se sve svira, Bolomboj bi mogao rano u probleme sa licnima a iz te rupe biste se tesko izvukli.

Što bi rekao moj komšija : to uopšte nije tema.

 

Trenutno nam je glavna briga Petrušev

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...