Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

387 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      123
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      96
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      94
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      24
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      12
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      308
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      64
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      68
    • Niko!
      153


Recommended Posts

Just now, Carl Johnson said:

Nisam te razumeo?

Nije tebi upuceno, nego sam se nadovezao.

Sustinski je Edin nebitan, ja sam ga pomenuo cisto jer glumi nekog strucnjaka, a pocenjivacki u par navrata prema klubu koji ja volim, pa sw jave forumasi koji zanenom teza pokusavaju da odbrane doticnog.

 

  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/14/2024 at 10:01 PM, Cavani said:

Bolomboj je bolji od sva tri njihova centra, da je Bobi kod nas bio bi pomor na forumu. Na 1/2 ne da nismo slican nivo ako igra Nedovic nego smo tu znacajno u prednosti, Hall i Melih su bezveznjaci. Na 3 podjednako a na 4 su oni u blagoj prednosti, ali kao sto rekoh tu je Kalina.

 

Uprosceno oni imaju:

Baldwin / Žagars

Hall / Melih

Colson / (Pierre)

Hayes-Davis / Melli

Birch / Bobi / Šanli

 

Mi imamo:

Cmm, Yago

Kenan,Teo, Nedovic

Gidra, Dobric

Kalina, Daum,Deda

Bolomboj, Mitar

 

Glavu za glavu ne bih menjao nas sastav za ovaj njihov.  Njihova jedina prednost je sto igraju kuci, kakvi crni apsolutni favoriti. 

 

Moram jos malo samokvota.

Ne bih menjao nikog iz ove ekipe, ako je nadogradimo 4/5 igracem nebo je granica.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Rajon Rondo said:

Mora sto pre da se reši potanje petice/Plavšića.

Bolomboj igra i van svojih mogucnosti, ali treba mu pomoc sto pre. Ovo sto je veceras odigrao je čisto savršenstvo.

U ovom timu nema mesta i za Luku i za Plavsica. Ja bih pre ostavio Plavsica kao treceg centra, ali izgleda je Luka jos uvek nedodirljiv. 

Jesi li ti gledao utakmicu veceras?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Nije tebi upuceno, nego sam se nadovezao.

Sustinski je Edin nebitan, ja sam ga pomenuo cisto jer glumi nekog strucnjaka, a pocenjivacki u par navrata prema klubu koji ja volim, pa sw jave forumasi koji zanenom teza pokusavaju da odbrane doticnog.

 

Opet ne razumem, nema veze mozda je do mene 😂

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, forumko topic said:

Još sutra da Barsa zvekne Monako, pa da se osamimo na čelu. I da se kurčimo barem dva dana. 

Ma ja bih baš volio da Monako dobije, pa da opet izbace neki video za nas i njih... :lol_2:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nedovic  je skinuo teret sa sebe kao prve opcije, samim tim i očekivanja.  Deluje iz drugog plana, odmoran, udje u igru, isporuči svoje, i opet tako u krug.

Deluje rastereceno, ruka se opustila, I radi ono što najbolje zna. Šut i prodor.

  

  • Like 32
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Dropkick Murphys said:

...jer niko na forumu iste stvari nije pisao pre tekme.

Uvek na perfidan nacin se trudi da zavuce Zvezdi, kao ljubitelj kosarke a ovamo i u njegovoj autorskoj emisiji mozda 3 minuta posveti Zvezdi uz sablon komentarisanje

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Nije tebi upuceno, nego sam se nadovezao.

Sustinski je Edin nebitan, ja sam ga pomenuo cisto jer glumi nekog strucnjaka, a pocenjivacki u par navrata prema klubu koji ja volim, pa sw jave forumasi koji zanenom teza pokusavaju da odbrane doticnog.

 

Potcenjivački - nije onako kako bih ja želeo da čujem i nije ciganski navijački.

 

Evo, još malo mudrosti, dok sam u ofisu. 

1 minute ago, Mile1 said:

Uvek na perfidan nacin se trudi da zavuce Zvezdi, kao ljubitelj kosarke a ovamo i u njegovoj autorskoj emisiji mozda 3 minuta posveti Zvezdi uz sablon komentarisanje

A možda tu perfidnost vide oni koji žele da je vide. 

 

Meni je Edin sasvim dobar. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Crni said:

Nije tebi upuceno, nego sam se nadovezao.

Sustinski je Edin nebitan, ja sam ga pomenuo cisto jer glumi nekog strucnjaka, a pocenjivacki u par navrata prema klubu koji ja volim, pa sw jave forumasi koji zanenom teza pokusavaju da odbrane doticnog.

 

Moje mišljenje o Edinu je, najblaže rečeno, da on nije nikakav košarkaški stručnjak (mada to ni ne glumi) nego samo ljubitelj koji ima više medijskog prostora nego ostali. That being said, mnogo gore stvari su se pisale na 4umu čak i o ovom rosteru Zvezde, da ne izvlačimo sad koliko si ti umeo da zamračiš 😄 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

Mogucnost da igramo fizikalnu odbranu kada su na terenu CMM-Kenan-Kalina-Daum-Bolomboj je neverovatna.

 

I da dodam, prelomila je ona petorka na kraju 3 cetvrtine kada su svi nosioci odmarali, i to odbranom, kada ne da nisu izgubili prednost nego su je i zadrzali i kupili nosiocima jos par minuta odmora.

Mrtva bela petorka, sa sve Teom, Nedom i Mitrom na celu, uz Dauma i Gidru kao defanzivnog specijalca koji krade zive lopte. Nakon odlicno spremljene odbrane na Howardu, sada vrhunska na Boldwinu.

To je potpis trenera, svaka cast za Sferopulosa.

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Potcenjivački - nije onako kako bih ja želeo da čujem i nije ciganski navijački.

 

Evo, još malo mudrosti, dok sam u ofisu. 

A možda tu perfidnost vide oni koji žele da je vide. 

 

Meni je Edin sasvim dobar. 

Meni nikako ne lezi, a vidim kako vreme prolazi sve vise otkriva svoju obojenost,vidim da druzenje sa Ostojinim sinom sve vise uzima maha

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Moje mišljenje o Edinu je, najblaže rečeno, da on nije nikakav košarkaški stručnjak (mada to ni ne glumi) nego samo ljubitelj koji ima više medijskog prostora nego ostali. That being said, mnogo gore stvari su se pisale na 4umu čak i o ovom rosteru Zvezde, da ne izvlačimo sad koliko si ti umeo da zamračiš 😄 

 

Apsolutno sam saglasan po pitanju Edina, mada je on meni uvak bio simpatican, pa i sad. Strucnjak, ili poznavalac, nista posebno. On je dosao u zizu javnosti kao veoma pasionirani ljubitelj kosarke, pre svega NBA kosarke. Sa ogromnom strascu je prenosio NBA na OBN ili BN televiziji, bosanskoj. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Edin je odličan komentator i šteta što nema više takvih i u košarci i u fudbalu. 

 

No, ipak je ovo veče posvećeno našem treneru i košarkašima. Još jednom im hvala za večerašnje uživanje. 

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Moje mišljenje o Edinu je, najblaže rečeno, da on nije nikakav košarkaški stručnjak (mada to ni ne glumi) nego samo ljubitelj koji ima više medijskog prostora nego ostali. That being said, mnogo gore stvari su se pisale na 4umu čak i o ovom rosteru Zvezde, da ne izvlačimo sad koliko si ti umeo da zamračiš 😄 

Ne znam sto mesate ljude koji vole Zvezdu i pisu na forumu sa Edinom?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da verujem da ću opet da branim Luku Mitrovića, al' za šta je večeras on toliko kriv pa je nakon ovakve pobede i 3-0 starta u EL OPET tema on, uz trademark prizivanje imaginarnih pojačanja? Lik je bekap centar, voleo bih i ja drugačijeg igrača tu, al' ovom Feneru koji kao napada F4 i ima još veći budžet igraju 36-ogodišnji Bobi i Shan Lee, a pritom nemaju ni blizu startnu opciju kao što je mi imamo... Samo permanentni prelazni rok, samo traženje najslabije karike, šilbovanja i doselekcije, kao da je nemoguće pisati o košarci bez toga, čak i u trenucima kada izgledamo kao kaznena ekspedicija.

Edited by Guru
  • Like 46
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...