Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

377 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      121
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      93
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      91
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      23
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      302
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      61
    • Beztrofejni debakl
      13
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      108
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      11
    • Neko ko nije naveden
      64
    • Niko!
      147


Recommended Posts

Šta se to dešava sa Janisom? 

Dedini minuti u završnici su potez nekog ko nema dodira sa stvarnošću a ne sa košarkom.

Moja žena je tri puta pitala što ne igra Kalina a ja joj krvavih beonjača čovečanski kažem:

" Eto...ne znam ! "

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Svasta je receno juce, nakon prespavane noci malo sam se izduvao i shvatio da Sferi i ekipi treba podrska kao nikad do sad.

 

Zato svako ko moze, srijeda u 20:00 Arena. Jer,

 

Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje.

 

E to vam je Crvena zvezda ❤️

  • Like 11
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

Najmanje je kriv trener a najviše uprava... U početku se videlo da roster od 15 igrača koji su podjednakog kvaliteta nema smisla. I svaki igrač je dobro plaćen. Ne mogu Mitar i Davidovac imati plate preko 600 ili 700k a da ne igraju. Sami sebe smo ubacili u kanal.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alokin said:

Najmanje je kriv trener a najviše uprava... U početku se videlo da roster od 15 igrača koji su podjednakog kvaliteta nema smisla. I svaki igrač je dobro plaćen. Ne mogu Mitar i Davidovac imati plate preko 600 ili 700k a da ne igraju. Sami sebe smo ubacili u kanal.

Itekako je kriv i trener čim je pristao na to da mu uprava dovodi igrače po svojoj želji

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Janis stvarno nema lak zadatak i ova rotacija mu je delom nametnuta dovodjenjem nepotrebnih igraca(Dobric) i produzivanjem nekih starih.

To je njegov usud i zasad handluje stvari vrlo lose.

I stojim pri stavu(ne zato sto zelim da se desi) da ce on dobiti nogobulj prvi ako se stvari nastave.Ali onaj koji je zakuvao ili nije tu(KSS) ili nece odgovarati i sve ce svaliti na Grka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na treneru nije da brine ko je koliko placen. 

 

Zato treba imati normalnog (i kvalitetnog) sportskog direktora a ne Dozeta. Nekoga ko se nece prosipati sa parama i obecavati nesto sto nije u skladu sa trenerovim zamislima (u smislu minutaze, uloge u timu). Bukvalno me ne bi cudilo da je on sugerisao Sferu "hej vidi, ova tri igraca su ti reprezentativci Srbije, dobro su placeni, pa ono... vidi... da igraju".  

 

I sta ce Sfero?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nisam pisao nista juce, citao sam vas i prosto nisam znao sta da napisem, gledas mec protiv Splita a zbog nemoci tvojih igraca imas osecaj da igramo protiv Panate, i kad smo poveli serijom 5:0 u finisu, nisam imao osecaj da dobijamo. 

Mnogi su me napadali ovde kada sam bio protiv Dobrica, a sada verovatno svi vide koji je problem nastao njegovim dolaskom.  Da se razumemo nije Dobric kriv nista juce, cak da sam na mestu trenera igrao bi mi vise juce zato sto je bio medju boljima, ali on mora da rotira zbog guzve spolja. 

Od Plavsica sam ocekivao vise makar u Aba ligi, realnost je totalno drugacija decko je totalna promaja u glavi i ide iz gluposti u glupost a uvek se cudi kad mu nesto sviraju, mada to i objasnjava cinjenicu da za svojih 25-26 nije video dalje od Aba lige (koledz ne racunam u ozbiljnu kosarku). 

Daum je meni velika misterija, i sta Sfero radi sa njim, juce super rola, dobra kontrola skoka dao neke poene i onda ga zakuca za klupu.. 

Ne znam sta da ocekujem dalje od ove ekipe. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Када би му се наметнуо сваки играч у ростеру (то свакако није случај) тренер опет носи одговорност. 

Не браним ни најмање Човића овим већ говорим да је глупост да је тренер најмање крив.

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, alokin said:

Najmanje je kriv trener a najviše uprava... U početku se videlo da roster od 15 igrača koji su podjednakog kvaliteta nema smisla. I svaki igrač je dobro plaćen. Ne mogu Mitar i Davidovac imati plate preko 600 ili 700k a da ne igraju. Sami sebe smo ubacili u kanal.

Nemamo mi 15 igraca podjednakog kvaliteta. Imamo 10ak EL igraca i 5 EC igraca. I umesto da nam se sve vrti oko tih EL igraca, uz minimalnu pomoc EC ekipice kada se neko povredi ili treba da odmori, mi pokusavamo da ravnomerno raspodelimo svima minute.

 

Kodi, Yago, Teo

Kenan, Nedovic

Kalinic, Rokas

Daum

Bolomboj

 

Evo devet igraca i plus Mitrovic/Plavsic ko je u boljoj formi ili je bolji izbor za narednog protivnika. Ukupno 10.

 

Dobric je dosao u momentu kada smo imali 15 igraca u rosteru i nema potrebe da sad na silu pokusavamo da mu napravimo mesta. Kada se neko ne daj Boze povredi, a bice toga sigurno, onda ce upasti na teren sa jacom ulogom. Davidovac nije zasluzio da igra EL, vrlo prosto. Neka igra Aba i ceka da se nesto desi. Lazic je mator i ispovredjivan, ne vidim razlog da ina ulogu vecu od toga da ga ubacimo za 2-3 odbrane. I na kraju, centar koji ne dobije prednost u odnosu na drugog ce igrati Aba ligu sa vecom minutazom i cekati svoju priliku u EL. 
 

Nije uopste tesko.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, The_Big_S said:

Itekako je kriv i trener čim je pristao na to da mu uprava dovodi igrače po svojoj želji

Takav je bio slučaj sa prethodnih zilion trenera, da ne nabrajam sada sve. Dakle postoji određena praksa koja je loša i na kraju trener ispadne krivac i popije otkaz. Dok uprava koja je glavni krivac ostaje.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Wingwalker said:

Šta se to dešava sa Janisom? 

Dedini minuti u završnici su potez nekog ko nema dodira sa stvarnošću a ne sa košarkom.

Moja žena je tri puta pitala što ne igra Kalina a ja joj krvavih beonjača čovečanski kažem:

" Eto...ne znam ! "

 

 

Meni moja od priprema u Rusiji, koja inače ono baš ne prati i ne interesuje je, kaže,, au kako vi loše igrate". Sinoć kaže,, vi i dalje loše igrate". Čak je i moja žena koja osim vaterpola, odbojke i atletike ne prati sport videla da smo užasni i da ovde nema napretka. Rekoh, beži ženo ne staj mi na muku. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Poredak krivaca:

 

1. Nebojša jer se meša treneru u posao i dovodi igrače na svoju ruku

2. Teča jer je postavio nestručne ljude na veoma bitnim pozicijama u klubu

3. Čović jer i da su stručni, ne bi im dozvolio da rade svoj posao

4. Bagzi videti pod 2 i 3

5. Dozet         -||-

6. Janis jer je pristao na kompromise sa gore pomenutim pod 1, 2 i 3 plus se užasno snalazi u mućkalici koju je uz pomoć predsednika KSS-a pripremio

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čvarkov said:

Poredak krivaca:

 

1. Nebojša jer se meša treneru u posao i dovodi igrače na svoju ruku

2. Teča jer je postavio nestručne ljude na veoma bitnim pozicijama u klubu

3. Čović jer i da su stručni, ne bi im dozvolio da rade svoj posao

4. Bagzi videti pod 2 i 3

5. Dozet         -||-

6. Janis jer je pristao na kompromise sa gore pomenutim pod 1, 2 i 3 plus se užasno snalazi u mućkalici koju je uz pomoć predsednika KSS-a pripremio

Ako ti pristanes na kompromise ovih pod 1,2 i 3. Gori si od svih njih zajedno makar po meni, mozes kao gospodin da kazes hvala dovidjenja radim kako ja hocu ili ne radim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...