Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

463 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      26
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      129
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      108
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      114
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      42
    • F4 baby!
      23
    • Bicemo sampioni!
      16
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      4
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      361
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      81
    • Beztrofejni debakl
      20
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      9
    • Davidovac
      8
    • Kenan
      27
    • CMM
      12
    • Daum
      110
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      14
    • Neko ko nije naveden
      94
    • Niko!
      187


Recommended Posts

Ovakva pobeda doslovno vredi duplo, znamo i zašto. Pobeda koja odvaja gubitnički prosek, od tima za velike stvari. A ovi momci žele samo plejof bitke. Idemo dalje, u Berlinu oštro kao da je F4 klanje. Previše su dužni. 

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

Preružna utakmica, kao i minuli derbi, ali nova pobeda na kontu i notin izi za protivnika. Asvel dosta limitiran napadački ali imaju mesa za rvanje. Defanzivno smo odlični u poslednje vreme. Nije ovde bilo potcenjivanja protivnika kao protiv Makabija nego je ovaj tempo utakmica nehuman a same utakmice brutalno intenzivne, konstantan kontakt na sve strane. Bolomboy planinčina. Ajde još tu Albu da drmnemo makar poen razlike pa malo kod čika Miše na alkoholnu terapiju par dana. 

  • Like 19
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Krenem da pisem kako ce nam bas prijati ova pauza, a onda vidim da kup krece vec u sredu i tu cemo da odigramo tri utakmice u 4 dana ako udjemo u finale. Strasno bitna pobeda veceras. 

 

Samo da nekako prezivimo Berlin, nije bitno kako i dosta ce se lakse disati. Filip nam duguje za ovo veceras jednu masterklas partiju protiv Albe.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NMX said:

Evo, muceni Sfero mora debilima od novinara da objasnjava zasto je rotirao ovoliko i da pita jel znaju koja nam je ovo utakmica u 5 dana. I EVO SLEDECA DEBILCINA POSLE TOGA PITA JEL SE OSECA UMOR?

 

Kad dodje revolucija, ja cu biti zaduzen za lustraciju i krivicno gonjenje vecine novinara u Srbiji, od gmazova poput DJVa do ovih sportskih nesrecnika 

 

Skocio sam sa stolice, namah me presece... Kad procitam DJV, prva asocijacija mi je nas @DJ_Vasa, a ne srpska inkarnacija Big Dejva iz Gentlemena...  I hvala Bobu da je tako :) 

Link to comment
Share on other sites

Ово је баш било из рудника, али доскора бисмо овакве утакмице изгубили само тако. Свака част, момци, да се ребне и Алба, па онда леп одмор и одбрана купа. Мислим да никад нисмо били у плусу 5 победа, што је фантастично. Бокибој момчина.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kladovljanin said:

Pobedili smo Asvel. 

Imali smo sreće šut Asvela za 3Pt 4/28

 

Ali zato sutra idem na pecanje, valja ispoštovati tradiiciju... @Čvarkov

Pa nije tu samo sreca uzrok ima i do toga da im nismo dali da sutiraju kako mi samo znamo

Link to comment
Share on other sites

Nema sta da bude lepo ili ruzno. Bukvalno smo rutinirali Asvel, i ni u jednom trenutku nije delovalo da moze drugaciji ishod da bude. To je luksuz za EL i takvoj pobedi stvarno ne sme da se gleda u zube. 

  • Like 36
Link to comment
Share on other sites

Najbitnije je da smo odigrali profesionalno i požrtvovano i upisali novu pobjedu. Ekipa je sigurno umorna i iscrpljena posle derbija, teško je očekivati neku lepršavu igru. Bolomboj je ponovo bio najbolji. Jago je fino povezao ekipu sa nekoliko dobrih asistencija. Pada i Alba u četvrtak! 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

 

Skocio sam sa stolice, namah me presece... Kad procitam DJV, prva asocijacija mi je nas @DJ_Vasa, a ne srpska inkarnacija Big Dejva iz Gentlemena...  I hvala Bobu da je tako 🙂

Gde mene nađe? :wink2:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

Daj video source pa ti izdvojim.

 

Evo ovde ima i bonus Kalinin iq i trojcica.

 

Inace koliko je ovaj Asvel zilava ekipa da nismo uspeli ovde da ih slomimo. Cak i ona Kenanova trojka gde bi pola ekipa bilo gotovo. Mora se reci i da su oni peglali ozbiljnu odbranu ceo mec.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Bejn said:

Taj kup je bitan koliko i derbi Otrant-Dečić.

Ne mislim ni toliko o samom kupu nego o činjenici da protiv Žalgirisa igramo tek 27. februara. Ne bi bilo dobro da ti tri nedelje u glavi bude poraz od Albe. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi u Berlinu imamo JEDNU pobedu.

 

I to sa Duskom, u produzetku, jedva, na Vildozino i Nedino ludilo ako se dobro secam.

 

Subjektivni osecaj, idemo u Stejpls centar.

 

Objektivni osecaj, jebacemo im majku.

  • Like 23
  • Love 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Sledi za nas ubedljivo najteze gostovanje. Zasto najteze? Jer ostala mogu da se izgube. Nekad izgubis, nekad dobijes i to je ok, a ovo mora da se dobije ali nas uvek zatrpa neki sikma, lo, siva... idemo po 16:10!!!!💪💪💪💪

Edited by Nate
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...