Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

337 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      13
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      107
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      83
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      87
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      22
    • F4 baby!
      13
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      0
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      282
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      45
    • Beztrofejni debakl
      9
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      3
    • Davidovac
      4
    • Kenan
      23
    • CMM
      7
    • Daum
      99
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      49
    • Niko!
      140


Recommended Posts

6 minutes ago, Čočo said:

Pa ne bih rekao. Jer je sad 50:50 a početak sezone bar u našem slučaju se ne završi dobro ako krene loše. Veliki pritisak i očekivanja. Uz sve to odmah sledi i neugodni Pariz u Parizu. Neću ni da zamišljam šta će biti ako vežemo dva poraza. 

Nije dobro kad igras na pocetku.Nije dobro kada igras na pola sezone. Nego kad je dobro?

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

A sta ce tek biti kada vezemo 2 pobjede😀

Pada forum i zovemo Metalnog upomoc.

Link to comment
Share on other sites

– Budžet za igrače bruto – 14.308.000 evra, 1.140.000 za 13 članova stručnog štaba… Sve skupa, sa svim troškovima 20 do 22 miliona evra budžet za ovu sezonu.

 

– Sa jučerašnjim danom, prodata je 10.091 karta plus preko sponzora 350 karata. Prihod 451.393 umanjeno za deset posto. Sezonske karte će se prodavati do 30. septembra, produžićemo rok, a dnevne karte će biti skuplje – rekao je Čović

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Znači teča sad ima i sajdkika... lepo.

 

Jel teča sajdkik Drčeli ili Drčela teči?

 

?

 

26 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Samo da ispravim 4.5 miliona.

 

Pogresno su stavili cifru u tekstu, ispravio me kolega da je 4.5 miliona

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

– Budžet za igrače bruto – 14.308.000 evra, 1.140.000 za 13 članova stručnog štaba… Sve skupa, sa svim troškovima 20 do 22 miliona evra budžet za ovu sezonu.

 

– Sa jučerašnjim danom, prodata je 10.091 karta plus preko sponzora 350 karata. Prihod 451.393 umanjeno za deset posto. Sezonske karte će se prodavati do 30. septembra, produžićemo rok, a dnevne karte će biti skuplje – rekao je Čović


Treba pohvaliti popust za postojece sezonce. Odlicna stvar.

Link to comment
Share on other sites

Javonte Smart potpisao za Orladno Magic.

 

Nisam puno pisao, ili uopste, dok je bila saga sa Petrsuevim i cetvorkom generalno, ali stvarno nevjerovatno sta se nama desava svakog ljeta, ali dobro boze moj, i ovakvi kakvi smo, ja jedva cekam pocetak sezone i neku borbu za plej in, jer opet kad se sve sagleda, ovo je puno bolja ekipa nego prosle sezone, ako nista uigranija, dovedeni provjereniji igracki i zadrzano sta je valjalo. Samo da smo bilo kakvu cetvorku atletsku doveli, stvarno ne bi moglo nista da se zamjeri za prelazni rok, mimo gresaka od ranijih sezona sto se jos uvijek provlace kroz ekipu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Čočo said:

Dobro je, objasnio je one sulude brojke za EL ove sezone. Bacili mamac da vide ko prenosi dalje. Cilj je realan, Plej in i Top 8.

A ako se i ne ostvari nije neuspeh. Jer El je ipak manje bitna u odnosu na ostala takmičenja, kako to kaže demagog:

 

Quote

Ne slažem se da smo podbacili u Evroligi. Moglo je bolje, ali moglo je i gore. To su priče prodavaca magle koji pokušavaju da pokriju svoje neuspehe i ogromne budžete pričom da je samo EL važna.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledam malo raspored u EL, mislim da je realno da u prvih 10 kola ostvarimo bar 5-5 skor. I generalno mislim da je bitno da se sve vreme drzimo oko 50% uspesnosti zbog samopouzdanja i odrzavanja dobre atmosfere. Na kraju, 17-17 bi trebalo biti dovoljno bar za deseto mesto, ali je bitno da usput dobijamo ekipe koje ce se motati oko tog mesta.

 

Moja velika zelja je da konacno ne izgubimo nista od Albe i Asvela. Znaci 4-0 u ta cetiri meca mora da se ostvari. Mislim da mozemo traziti obe pobede i u duelima sa Zalgirisom, Parizom, Baskonijom, Virtusom i Makabijem. Naravno, morace se nekada desiti kiks, kao sto ce biti i neocekivanih pobeda, ali ne smemo (previse) da gubimo od ovih ekipa. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, NMX said:

GX66ZeLXYAA6fM1?format=jpg&name=4096x409

 

el to udbojša držao odštampano nešto sa svojom slikom? :lol_2:

Da, da. Ladno su mu eksel tabele odštampali na drugoj strani skrinšota nekog profila na instagramu gde je neko postavio njegovu sliku i verovatno neko nešto napisao u opisu slike ili napisao neki komentar. On bukvalno kao horder osim nekvalitetne domaće osnove skuplja i ,, napade" na njega na svim društvenim mrežama a ubeđen sam i sa foruma. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Kaze Coki da smo zavrsili sa pojacanjima, da zavrsava spansku sapunicu oko Petruseva i prekorava neke medije zbog price oko Djurisica.

Znači da se molimo Bogu, vračima i natprirodnim silama da ono u Rusiji je bila posledica nedostatka Bolomboja, Rokasa, Teodosića i Nedovića. Da će Daum krenuti da pogađa 40% za tri i da će Deda halucinirati da je april mesec. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Dobro je, objasnio je one sulude brojke za EL ove sezone. Bacili mamac da vide ko prenosi dalje. Cilj je realan, Plej in i Top 8.

 

Čović: plus pokušaj plasmana u Top 10 Evrolige

 

 Drčelić: želja nam je da u Evroligi uđemo u Top 8

 

Drčelić je ambiciozniji. A to što Čović baca mamac, ne čudi, sprda se čovek, ne zna ni šta da radi kad ga uvati ludilo.

 

Neka se mane da baca mamac, već na usta da turi katanac. :smiley53:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Volter said:

 

Čović: plus pokušaj plasmana u Top 10 Evrolige

 

 Drčelić: želja nam je da u Evroligi uđemo u Top 8

 

Drčelić je ambiciozniji. A to što Čović baca mamac, ne čudi, sprda se čovek, ne zna ni šta da radi kad ga uvati ludilo.

 

Neka se mane da baca mamac, već na usta da turi katanac. :smiley53:

Ja se nadam tom katancu. Ali Drčelić ako bude predsednik nadam se da će Vasić razgovarati sa medijima i u javnosti. Ono je žali Bože ko se i kako obogatio. Dve rečenice smislene se ne mogu sastaviti. Bukvalno dve! 

Ali dobro, bar neće biti saopštenja. 😄

Edited by Čočo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

A i sutra konačno počinje sezona. Uželeo sam se košarke, slobodno mogu napisati daleko više nego fudbala, jedva čekam i Evroligu, ABA ligu, i NBA...Nama nek' je sa srećom, a trebaće nam sreća ove sezone.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...