Jump to content

Recommended Posts

Denzel sav srecan. Uglavnom svi gledaju da sto pre pobegnu odavde da bi bili u NBA. Ekvilajzer izgleda kao da je gledao da pobegne iz NBA da bi se vratio ovde 😁

 

Samo jos da ne bude igrac manje na terenu kad udje u formu.

Edited by MC Thunder 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, DameTime said:

Već neko vreme se pitam ko Partizanu radi videe jer su stvarno odlični. Mislim kako na storytelling tako i na egzekuciju. 

 

Reče mi kolega pre neki dan kako je vlasnik Kafeterije (??) prešao da radi u KKP i da vam je sada direktor marketinga. 

Ja koliko znam, marketing (bar video montazu) radi agencija za video produkciju i marketing koju su osnovali Cvija i Dokmanovic (vlasnici Steven Dokman brenda). 

 

Cvija je inace poznat kao veliki navijac Partizana i cesto je tu do terena.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Golijat said:

Ja koliko znam, marketing (bar video montazu) radi agencija za video produkciju i marketing koju su osnovali Cvija i Dokmanovic (vlasnici Steven Dokman brenda). 

 

Cvija je inace poznat kao veliki navijac Partizana i cesto je tu do terena.

 

Da nije to onaj Cvija koji je jedan period bio vođa navijača?

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

Sve razlicite prognoze forumasa su se ostvarile. Pokidali smo ih, strepeli smo, sutirali dobro, sutirali lose, kidali odbranu, pucali u odbrani.

Vise dobrih nego losih stvari, a te lose su makar 35-40% bile uzrokovane sudijskim proseravanjima koja su nas sekla, a njih vracala. Sramotan broj nedosudjenih faulova bajernu.

S druge strane, Zeks zonglirao izmedju rezultata, ucenja, ocuvavanja energije i nasih zivaca. 


Ali makar jednom bih voleo da mi ne budemo jedini tim u EL koji ne misli na kos razliku..

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MC Thunder 2 said:

S druge strane, Zeks zonglirao izmedju rezultata, ucenja, ocuvavanja energije i nasih zivaca. 

 

Jašta brate.

 

Trčali bi mi svi sad 10 krugova Arene, uključujući i Žoca. Trening sutra u 6 am, nema Jaramaza da tuži. 

Link to comment
Share on other sites

Da nam je bilo vazno za prolaz ili kos razlika dobili bismo ih koliko god da treba. 
 

Sa 70% odradjeno. Nervirao sam se prilicno u cetvrtoj, ali mora tako da neki igraci vide da moraju da treniraju vise i jace, i da im bude jasno gde im je mesto i zbog cega na nekim utakmicama nece dobiti ni minuta.

 

Nilikina majstor. Sve pohvale za Brauna, nekad ce ga ici sut nekad neke, ali to je njegova uloga, samo neka nastavi bez mnogo pametovanja.

 

Tajrik doktor, Dejvis kanta u odbrani, Vanja mora pametnije kako god zna i ume.

 

Karlik ce biti strasan kako sezona bude odmicala.

 

Bonga strasno sutira za 3, koliko je realno da tako bude cele sezone…

 

Jedva cekam da se vrate Vasington i Majk da zaigramo sa 12 najjacih.

 

 

Edited by Coz29
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...