Jump to content

Recommended Posts

3 minutes ago, ScepanScekicSto said:


sacekajmo kraj sezone pa pricajmo o tome.

 

 

 

Što kraj sezone? Pitam te za mišljenje, kako se to postiže, da se dobije licenca.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Beonegro said:

Možda ima grand želju (da ponovo bude prvak Evrope), plan očigledno nema, jer čovjek koji ima plan ne počinje nakon tri sezone ponovo od nule, nego je za te tri sezone nešto izgradio i sad ga nadograđuje.

 

Preteruješ, imali ste kontinuitet igrača tri sezone. Da li je trebalo sve da ih zadrži kako bi po svaku cenu dokazao da sa njima može da osvoji, a bilo je očigledno da ne može i da je max domet sezona kad ste bili na korak od F4?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

 

Preteruješ, imali ste kontinuitet igrača tri sezone. Da li je trebalo sve da ih zadrži kako bi po svaku cenu dokazao da sa njima može da osvoji, a bilo je očigledno da ne može i da je max domet sezona kad ste bili na korak od F4?

Dok je bio Aleksa tu (a i Dante)  bila si nasa, sad prodade veru za veceru za sta?

Quote

Ćud je ženska smiješna rabota! Ne zna žena ko je kakve vjere; stotinu će promijeniti vjera da učini što joj srce žudi.

Petar Petrović Njegoš

 

#DaSeBogdanUPartizanVrati

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, JPM said:

Ljubica nam radi skauting...što bi, in hindsight...objasnilo Plavšića.

 

Plavša je poprilično drven, ne bi Buba dovela nekoga ko uopšte nema mačjih pokreta.

 

Ne, ona je zadužena za prekookeanski skauting, tj. mačke u džaku. Treba je pitati za Smartića.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Već neko vreme se pitam ko Partizanu radi videe jer su stvarno odlični. Mislim kako na storytelling tako i na egzekuciju. 

 

Reče mi kolega pre neki dan kako je vlasnik Kafeterije (??) prešao da radi u KKP i da vam je sada direktor marketinga. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Već neko vreme se pitam ko Partizanu radi videe jer su stvarno odlični. Mislim kako na storytelling tako i na egzekuciju. 

 

Reče mi kolega pre neki dan kako je vlasnik Kafeterije (??) prešao da radi u KKP i da vam je sada direktor marketinga. 

Sasvim moguće,odnosno vrv tačno.

Džeri je na svakoj utakmici, da ne kažem u svakom kadru kada se snima zapisnički sto - češu ga sudije svaki put kad idu da gledaju snimak.

Meni je baš zapao za oko kada je počela Željko era - hipsterčina u prvim redovima do naše klupe (ponekad posedne pored sebe i stranačkog kolegu Branka Ružića)

Kafeterija se i reklamira od prošle sezone na utakmicama kluba, a baš mi deluje kao lik koji može da okupi jako kreativnu ekipu oko sebe.

 

A sve ovo što sam napisao mogao sam da izostavim, jer se ovde lepo vidi ko je direktor marketinga:

https://partizan.basketball/menadzment/

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Luchifer89 said:

Sasvim moguće,odnosno vrv tačno.

Džeri je na svakoj utakmici, da ne kažem u svakom kadru kada se snima zapisnički sto - češu ga sudije svaki put kad idu da gledaju snimak.

Meni je baš zapao za oko kada je počela Željko era - hipsterčina u prvim redovima do naše klupe (ponekad posedne pored sebe i stranačkog kolegu Branka Ružića)

Kafeterija se i reklamira od prošle sezone na utakmicama kluba, a baš mi deluje kao lik koji može da okupi jako kreativnu ekipu oko sebe.

 

A sve ovo što sam napisao mogao sam da izostavim, jer se ovde lepo vidi ko je direktor marketinga:

https://partizan.basketball/menadzment/

 

Ne znam ga po imenu ni što se tiče Kafeterije, pa sam zato ovako opisno k'o Velja Ilić 😄 

 

Hvala na info. Svakako radite odličan posao kad je kreativa u pitanju. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Luchifer89 said:

hipsterčina u prvim redovima do naše klupe (ponekad posedne pored sebe i stranačkog kolegu Branka Ružića)

boktelebo, ovo zvuči kao vulvin - mira kombo od onomad, s tim da imenovani bar nisu svojim prisustvom ukrašavali utakmice KKP :cigar:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Luchifer89 said:

Sasvim moguće,odnosno vrv tačno.

Džeri je na svakoj utakmici, da ne kažem u svakom kadru kada se snima zapisnički sto - češu ga sudije svaki put kad idu da gledaju snimak.

Meni je baš zapao za oko kada je počela Željko era - hipsterčina u prvim redovima do naše klupe (ponekad posedne pored sebe i stranačkog kolegu Branka Ružića)

Kafeterija se i reklamira od prošle sezone na utakmicama kluba, a baš mi deluje kao lik koji može da okupi jako kreativnu ekipu oko sebe.

 

A sve ovo što sam napisao mogao sam da izostavim, jer se ovde lepo vidi ko je direktor marketinga:

https://partizan.basketball/menadzment/

 


Uvek ima neke do jaja naocare. Upitati ga koje su i gde ih nabavlja…

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Beonegro said:

boktelebo, ovo zvuči kao vulvin - mira kombo od onomad, s tim da imenovani bar nisu svojim prisustvom ukrašavali utakmice KKP :cigar:

Šta kažu upućeni, je l' se pridružuju šećerovanju Vođe?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, deez nuts. said:

Uvek ima neke do jaja naocare. Upitati ga koje su i gde ih nabavlja…

 

44 minutes ago, Luchifer89 said:

Sasvim moguće,odnosno vrv tačno.

Džeri je na svakoj utakmici, da ne kažem u svakom kadru kada se snima zapisnički sto - češu ga sudije svaki put kad idu da gledaju snimak.

 

:whistling:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...