Jump to content

Recommended Posts

Da li je neko od braće išao na hodočašće do Fuenlabrade?

Ja im pisao na Instagramu, verovatno završio u onim requested messages, pošto me ignorišu već par dana 😄 Voleo bih da obiđem dvoranu ako dozvole ili makar provirim unutra, ali ću morati izgleda da šaljem mejlove i ganjam nekoga u nadi da je tako nešto moguće. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Realno svi pričamo da nam se pre svega sviđa pistup i način igre ekipe, ali smo se isto tako izložili i da će rezultati biti sjajni 😄 U EL će to verovatno ići malo teže, ali nadam se da će ekipa zadržati isti stav, publika će to sigurno nagraditi.

 

Mnogo me zanima kako će ispasti Pokuševski, ja od njega stvarno očekujem dosta i mislim da potencijalno može da bude odličan igrač, ali juče je izgledao nekako metiljavo na terenu, iako je na kraju odigrao sasvim pristojno. Stavio bih ga da bude cimer sa Tajrikom cele sezone 😄 

 

Ali ono što raduje je što će on verovatno moći da odmah da ima napadački učinak protiv ovih slabijih Aba ekipa, tako da će biti za njega minuta i šibanja sa centrima i četvorkama iz regiona, samo da ostane zdrav i mislim da će mu taj kontinuitet dosta značiti

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Biće zanimljivo gledati ovu ekipu tokom sezone. Puno novih igrača od koji je dobar dio njih prvi put u EL i evropskoj košarci generalno. 

 

Za razliku od našeg rostera, gdje smo sve igrače degustirali hiljadu puta i generalno nema puno prostora za neka iznenađenja u smislu rezultata, kod vas je plafon jako teško predvidjeti dok ne prođe određen broj utakmica.

 

Uglavnom na vašem mjestu bih bio baš nestrpljiv sa početkom EL, što koliko vidim i jeste slučaj.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Charles De Ketelaere said:

Da li je neko od braće išao na hodočašće do Fuenlabrade?

Ja im pisao na Instagramu, verovatno završio u onim requested messages, pošto me ignorišu već par dana 😄 Voleo bih da obiđem dvoranu ako dozvole ili makar provirim unutra, ali ću morati izgleda da šaljem mejlove i ganjam nekoga u nadi da je tako nešto moguće. 

Dobra ideja. Taman gospodja i ja nikada nismo obisli Madrid.

 

31 minutes ago, nemanjaol said:

 

Mnogo me zanima kako će ispasti Pokuševski, ja od njega stvarno očekujem dosta i mislim da potencijalno može da bude odličan igrač, ali juče je izgledao nekako metiljavo na terenu, iako je na kraju odigrao sasvim pristojno. Stavio bih ga da bude cimer sa Tajrikom cele sezone 😄 

 

Ali ono što raduje je što će on verovatno moći da odmah da ima napadački učinak protiv ovih slabijih Aba ekipa, tako da će biti za njega minuta i šibanja sa centrima i četvorkama iz regiona, samo da ostane zdrav i mislim da će mu taj kontinuitet dosta značiti

Ma poku je ocigledno zapusten i treba sniziti ocekivanja. A za ovih par utakmica je pokazao zasto je vidjen kao unicorn (214 koji zna da spusti loptu, da doda ekstra pas, da iskoristi svoju visinu za kvalitetne pasove, da ima pokretljivost za switch u odbrani, zna da zavrsi na nekoliko nacina i ima sporadican sut). Apsolutno se slazem - minuti, kontinuitet, i peglanje sa ABA iskusnjacima pre svega ce mu puno znaciti za ovu sezonu. U EL me brine cista snaga... No bumo videli

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao KK Partizan ove god jos uvek, odgledacu kad budem dokon svakako.

Iako ne znam igrace, cini se je skupljen tim snaznih i jakih momaka zeljnih dokazivanja.

Verijem da cete biti hit Evrolige i svakako ocekujem da se prosetate do top 8.

Nama ostaju Mitar, Deda, Laza, Dobric i matori Teo da obezbede kup i KLS.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sector said:

Biće zanimljivo gledati ovu ekipu tokom sezone. Puno novih igrača od koji je dobar dio njih prvi put u EL i evropskoj košarci generalno. 

 

Za razliku od našeg rostera, gdje smo sve igrače degustirali hiljadu puta i generalno nema puno prostora za neka iznenađenja u smislu rezultata, kod vas je plafon jako teško predvidjeti dok ne prođe određen broj utakmica.

 

Uglavnom na vašem mjestu bih bio baš nestrpljiv sa početkom EL, što koliko vidim i jeste slučaj.

 

Mi smo kao dete koje 7-8 godina za redom otvara jedan te isti novogodišnji paketić koji je svake godine stariji i bajatiji. Bukvalno nema promil šanse za bilo kakva iznenađenja.

Edited by Sinnerman
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ScepanScekicSto said:

Jbt koliko je grobarija izmucena, ne sme ni da se poraduje ni da budu optimisti.. uvek crno i sve najgore

 

Pa nije to samo kod grobara, generalno sam primetila takvu tendenciju kod ljudi u Srbiji. 

 

Čak i kad se usude na neki optimizam, uvek mora da postoji neka ograda ako nešto pođe po zlu. Ima toga, a i da se plaše da ne budu u pravu na kraju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, jedibojan said:

Dobra ideja. Taman gospodja i ja nikada nismo obisli Madrid.

 

Ne znam za gospođu, ali po povratku iz Fuenlabrade, moraš da metneš prefiks Žoc.

 

Petar hadži-Petrović – ako odeš na Svetu Goru

Hadži Petar Petrović – ako odeš u Jerusalim

Petar Žoc-Petrović - ako odeš u Fuenlabradu

  • Like 3
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

 

Ne znam za gospođu, ali po povratku iz Fuenlabrade, moraš da metneš prefiks Žoc.

 

Petar hadži-Petrović – ako odeš na Svetu Goru

Hadži Petar Petrović – ako odeš u Jerusalim

Petar Žoc-Petrović - ako odeš u Fuenlabradu

 

Kara Petar Petrovic - ako odeš  u Karadjordjevo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, KockoOblo said:

 

Kara Petar Petrovic - ako odeš  u Karadjordjevo.

Ih, to je komsiluk.

Off topic: kum mi se zove Petar Petrovic i kad je upisivao faks ziveo je u Kralja Petra I, sto su bili i podaci iz uputstva za popunjavanje upisnice.

Kad je predao upisnicu, profa ga je pitao "kolega kako ste vi dogurali do fakulteta" 🙂

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, fillam said:

Kaze Ostoja na hronici, budžet 23 miliona, za igrače i stručni štab 15 miliona.

 

Učešće države (NIS included) 5 miliona, a 18 milki je prihod kluba.

Sirotinjski al posteno...

 

Makabi 7,2 mil Zalgiris 5,5 za igrace

 

Po meni nama je ostalo barem 2 mil za doselekciju.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Crni said:

Nisam gledao KK Partizan ove god jos uvek, odgledacu kad budem dokon svakako.

Iako ne znam igrace, cini se je skupljen tim snaznih i jakih momaka zeljnih dokazivanja.

Verijem da cete biti hit Evrolige i svakako ocekujem da se prosetate do top 8.

Nama ostaju Mitar, Deda, Laza, Dobric i matori Teo da obezbede kup i KLS.

 

@ivan9 sto se na ovo jednako ne ismejes, kad si nam vec u gostima?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, jedibojan said:

Ih, to je komsiluk.

Off topic: kum mi se zove Petar Petrovic i kad je upisivao faks ziveo je u Kralja Petra I, sto su bili i podaci iz uputstva za popunjavanje upisnice.

Kad je predao upisnicu, profa ga je pitao "kolega kako ste vi dogurali do fakulteta" 🙂

Klaus ti je kum?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

23 milke kaže limar. Za te pare mogao je totalni rebuilding da se napravi i dovede još jedan upotrebljiv 4/5. Ali vreme je da se naviknemo na ekipu sa milon kombinacija na bekovima i da se nadamo da će Tajrik uspeti da iskontrolise problem sa ličnim i da će Dejvis biti makar priblizan svom renomeu... 

Edited by Aman 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Aman 2 said:

23 milke kaže limar. Za te pare mogao je totalni rebuilding da se napravi i dovede još jedan upotrebljiv 4/5. Ali vreme je da se naviknemo na ekipu sa milon kombinacija na bekovima i da se nadamo da će Tajrik uspeti da iskontrolise problem sa ličnim i da će Dejvis biti makar priblizan svom renomeu... 

 

Zar nije tako lepse? Ima neku draz

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...