Jump to content

Košarka (ž) - Pariz 2024


Recommended Posts

Kakva partija jbt...  Pokidale devojke.

 

I našoj Maši je ovo najbolja partija u reprezentaciji rekao bih. Bilo je boljih po poenima i indeksu, ali ovakva odbrana, skok, protiv ovakvog protivnika...  13p 7sk za 18 minuta  :Hail:

Edited by realno *w
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kako se igra odbrana na +22 na minut do kraja... Fascinantna disciplina i borbenost koje poništavaju nedostatak kvaliteta koji smo imali do skoro... Marina je genije, nema tu šta da se priča više. Šta god da urade, kapa dole... 

Edited by Issey
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sjajna utakmica devojaka od početka do kraja. Protiv fizički superiornijeg protivnika igrali smo taktički daleko zrelije, dok su se Kineskinje uglavnom ispucavale za 3 jer je dole bilo sve zatvoreno iako one imaju dvometrašice. Fenomenalna pobeda i izgleda da je ona Marinina izjava nakon Portorika doprla do devojaka na pravi način.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je veliko iznenadjenje za mene jer od kosarkasica nisam nista ocekivao.

 

Bravo!!!

 

Sve su bile korisne danas, cak i bez Nogiceve i Ivon u petorci smo izgledili odlicno.

Nadia odlican posao uradila. Nogic iako tu mozda najbolja svedena tacno na meru kako treba bez mnogo trosenja i vremena i suteva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sjajna igra kosarkasica. Odbrambeni pristup za medalju. Ovakav odnos prema igri na svakom mecu i nece glava da nas boli. Jos jednom cestitke Marini i kosarkasicama za ovaj sjajan performans.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nunilo said:

Ovo je veliko iznenadjenje za mene jer od kosarkasica nisam nista ocekivao.

 

Bravo!!!

 

Sve su bile korisne danas, cak i bez Nogiceve i Ivon u petorci smo izgledili odlicno.

Nadia odlican posao uradila. Nogic iako tu mozda najbolja svedena tacno na meru kako treba bez mnogo trosenja i vremena i suteva.

 

 

Za mene je veće iznenađenje igra i pristup nego sam plasman dalje (koji takođe nisam očekivao). Sa ovakvim pristupom one idu do medalje, samo da nam uleti dobar mečap u 1/4 ..

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam iznenadjen iskreno, ne znam ko proglasi ove Kineskinje za favorite. Lose vodjene, plus igraju na nacin da bi i Klarkson i takvi umobolnici stali i rekli pa cekaj malo sta radite.

 

Svaka cast nasima naravno, ovo ih sada stavlja na jednu pobedu od borbe za medalje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, McLeod said:

ne znam ko proglasi ove Kineskinje za favorite.

Ne pratim žensku košarku, ali bile su druge na svijetu prije dvije godine, izbacile Francusku u četvrtfinalu i Strayu u polufinalu.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Issey said:

Kako se igra odbrana na +22 na minut do kraja... Fascinantna disciplina i borbenost koje poništavaju nedostatak kvaliteta koji smo imali do skoro... Marina je genije, nema tu šta da se priča više. Šta god da urade, kapa dole... 

 

Trebalo je nabiti koš razliku, nikad ne znaš kakvi će krugovi da se stvore.

 

Je l' i kod devojaka isti princip za četvrtfinale i dalje kao kod muškaraca?

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Stiletto said:

 

Je l' i kod devojaka isti princip za četvrtfinale i dalje kao kod muškaraca?

Jeste. Ok treba odigrati i protiv Španije, ali mislim da je ovo ogroman korak ka prvom šeširu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...