Jump to content

Vaterpolo - Pariz 2024


Recommended Posts

9 minutes ago, Урош19 said:

Ovaj naš golman je baš kriminalan, u ove 3 utakmice je odbranio samo kad ga pogode.

Ubedljivo najgori golman turnira, na svaku fintu već je na dnu bazena....a golman u vaterpolu kao i u rukometu, pola tima.

Nije ni čudo što primamo 15 golova po meču.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Milko Miller said:

Australija dobila Francusku, tako da cemo najverovatnije moci u 1/4 finale pobedom u direktnom duelu.

 

To smo mogli i da su dobili, jer odlučuje direktni duel, pa bi imali po dve pobede, ali sada se otvara prostor da odigramo nerešeno, pa da dobijemo na peterce.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Ledd said:

 

To smo mogli i da su dobili, jer odlučuje direktni duel, pa bi imali po dve pobede, ali sada se otvara prostor da odigramo nerešeno, pa da dobijemo na peterce.

Da su dobili pravio bi se trougao između nas, Australije i Francuske (uracanujaci pobedu Australije protiv Japana, nas poraz protiv Madjarske i poraz Francuske protiv Španije). Onda bi morali čak da gledamo kojom razlikom da pobedimo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije bila pobeda za ocekivati ali remi bi mozda pomogao, odustali su u nameri da stignu rezultat ali ti golovi su bili nedostizni sa nacinom na koji smo primali golove od Spanije. Bilo je traljavo ali ima tu elemenata i forme koji se mogu popraviti. Ocekivan rezultat na kraju.

Link to comment
Share on other sites

Ako ja dobro vidim racunica za veceras je da pobedom prolazimo, a porazom ispadamo. Ako budu peterci onda ce odlucivati poslednje kolo, ali Francuzi ce igrati sa Spanijom koja je obezbedila prvo mesto vec.

Link to comment
Share on other sites

Pa mi smo Svjetski prvaci iz 2024. Europski viceprvaci iz 2024 (to treba znat izgubit). I ganjamo Olimpijsko zlato 2024. Kakvi crni Mađari.

Koja komedija od sporta jbt.

Edited by Bugl Khan
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Bugl Khan said:

Pa mi smo Svjetski prvaci iz 2024. Europski viceprvaci iz 2024 (to treba znat izgubit). I ganjamo Olimpijsko zlato 2024. Kakvi crni Mađari.

Koja komedija od sporta jbt.


Ma ja ovo EP i pogotovo SP ne računam za ozbiljno. Na papiru su Mađari, Talijani i pogotovo Španjolci bolji od nas. A i u praksi, mnogi se kod nas nadaju barem medalji a neki i zlato očekuju, ja se ne nadam ničem, broncu bih potpisao iste sekunde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, McLeod said:

Spanija uvek tempira za OI, zlopatili smo se svi s njima i kad su bili slabiji i gubili od njih, sad ce im biti lagano.

Mi smo u Atlanti od njih izgubili u finalu, u Sidneyu smo od njih izgubili u QF, u Pekingu smo od njih izgubili za 5. mjesto, u Londonu su nam bili jedini ozbiljan protivnik, u Riu su nas pregazili u skupini, i u Tokiju su nas pregazili u skupini. Znači s njima imamo omjer 1-0-5. Ako se ravnam po nama, definitivno si u pravu.

33 minutes ago, neko me sabotira said:


Ma ja ovo EP i pogotovo SP ne računam za ozbiljno. Na papiru su Mađari, Talijani i pogotovo Španjolci bolji od nas. A i u praksi, mnogi se kod nas nadaju barem medalji a neki i zlato očekuju, ja se ne nadam ničem, broncu bih potpisao iste sekunde.

A kad se računa, kad se ne računa? Ja bi da se računa kad imamo zlato, može i srebro. Ostalo ne moramo računat. Imamo 3 svjetska zlata, ajd da drugima skidamo, ne sami sebi 🤣

Btw, kako su Mađari jači? Zar nisu oni pomladili reprezentaciju skroz?

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Bugl Khan said:

kako su Mađari jači? Zar nisu oni pomladili reprezentaciju skroz


Skoro svi osim nas su nastupili bez nekih od najvažnijih igrača a prednjačili su Mađari koji su igrali sa u20 ekipom praktički. I takvi su izgubili 1-2 razlike od nas u polufinalu EP-a koje smo igrali na domaćem terenu.

 

Ako mene pitaš, 40 posto je da ćemo osvojiti medalju a 100 posto da nećemo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...