Jump to content

Vaterpolo - Pariz 2024


Recommended Posts

5 hours ago, Don Dusko said:

Jeste on nas al na ovakvo pitanje bih je oterao u 3 lepe. 😄

 

Pa mislim da je malo falilo, pošto je prvi odgovor dosta jako odbrusio. Kod drugog pitanja su prebacili prenos na gimnastiku, nisam ni čuo odgovor.

 

Stvarno mi nije jasno šta ti novinari na RTS izmišljaju. Postaviš normalno pitanje, pustiš ljudima da kažu šta misle i to je to. A ne oni sa nekim svojim krindžerajem, heroji nacije ovo ono, na kraju ni ne postave pitanje.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, L' Imperatore said:

Stvarno mi nije jasno šta ti novinari na RTS izmišljaju. Postaviš normalno pitanje, pustiš ljudima da kažu šta misle i to je to. A ne oni sa nekim svojim krindžerajem, heroji nacije ovo ono, na kraju ni ne postave pitanje.

Stvarno treba da im se automatski uzima od plate ako:

1) pričaju u kontinuitetu duže od 15 sekundi;

2) prekidaju gosta/osobu koju intervjuišu.

 

Treba namontirati neki AI da to prati i samo klati po novčaniku.

Edited by Beonegro
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Pa mislim da je malo falilo, pošto je prvi odgovor dosta jako odbrusio. Kod drugog pitanja su prebacili prenos na gimnastiku, nisam ni čuo odgovor.

 

Stvarno mi nije jasno šta ti novinari na RTS izmišljaju. Postaviš normalno pitanje, pustiš ljudima da kažu šta misle i to je to. A ne oni sa nekim svojim krindžerajem, heroji nacije ovo ono, na kraju ni ne postave pitanje.

Ostala pitanja su bila normalnija pa su i odgovori bili ok. Nešto na fazon kako Ameri imaju dobre strelce ali se nisu nadavali golova danas i posle Udovičić rekao da nas dobro znaju, da su očekivali mnogo situacija sa igračem više i da su uspeli da zaustave Mandu i onda dalje nisam slušao. Ali kod tog prvog pitanja mi je izgledalo kao da će odgovor biti ovakav

 

 

Edited by Урош19
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Potencijalno zlato bi sigurno bilo najveće u istoriji vaterpola cele spram situacije, atmosfere u kojoj su ispraćeni, rezultata pre turnira itd. Neverovatan karakter imaju momci. Odmarajte i da se vraćamo! 

 

 

Edited by Molina23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hrvati su odlicni, igrali/ce su sva finala ove godine, aktuelni su prvaci sveta.

 

Sta bi realno moglo da se kaze a da nije pristrasno ...

 

Nasi su bili otpisivani vec posle grupne faze ali su odigrali dve odlicne utakmice (cetvrt i polufinale), najvise zategli odbranu + utakmica izmedju nas i njih uvek nosi i nesto vise od obicne utakmice.

 

Po kladionicama su hrvati favoriti, ali imamo pravo da se nadamo, to niko ne moze da nam oduzme, mozda (u sta ubrajam i sam sebe) da verujemo u nase momke jer su nas toliko puta obradovali da mozda ni nemamo pravo da sumnjamo u njih pa kako bude.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ja inače kad igramo sa Srbijom skoro nikad nemam dobar osjećaj, nebitno koji je sport u pitanju ali danas očekujem zlato i baš bi me iznenadilo da ga ne osvojimo. Čini mi se da trenutno postoji jasna razlika u kvaliteti a za svaki slučaj imamo najboljeg golmana na svijetu. Jedino što me malo brine je što Mandić nijednom nije pogodio u polufinalu i da eventualno naši ne uđu sa “lako ćemo” stavom u finalu. Možda ovo zvuči podcjenjivački ali nije mi to namjera. Svi znamo šta je Srbija u vaterpolu ali znamo i da ova ekipa ne može u istu rečenicu sa prethodnim dvama koje su osvajale OI.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Урош19 said:

Kakvi su Hrvati u vaterpolu, kolike su nam šanse sutra?

 

Ja ću se ložiti pa ću se ložiti ali čisto da znam na čemu smo

 

I Madjari bi bili favoriti protiv nas, a tek Hrvati. Odlican tim u prajmu, koliko je iznenadjenje sto smo mi u finalu, toliko bi bilo iznenadjenje da Hrvatska ne osvoji.

Licno ocekujem neku antiklimaks utakmicu, gde nece biti neke neizvesnosti, ali ipak je to finale, pritisak utice drugacije na svakoga pa moze svasta biti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...