Jump to content

Vaterpolo - Pariz 2024


Recommended Posts

3 minutes ago, Smrtokapa said:

Jel realna ova što intervjuiše Udovičića? :classic_laugh:

 

"Pre 16 godina vodili ste naš tim u polufinalu protiv SAD, tada je Srbija izgubila, a danas je nepravda nekako ispravljena?"

Dobro nije napusio glupacu. Mislim da se lomio da je otera u pm

Link to comment
Share on other sites

Protiv Grcke je bio i faktor srece prisutan. Neke neverovatne bombe Mandica (doduse ako neko moze tako da pogadja onda on) i onaj lud gol Jaksica za kraj, ali protiv Amera je bila nasa trejdmark igra. Odbrana beton i neverovatna defanziva sa igracem manje. Jednostavno smo ih razbili, a ne treba potceniti Amere, bili su blagi favoriti po kladionicama za danasnji mec.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Smrtokapa said:

Jel realna ova što intervjuiše Udovičića? :classic_laugh:

 

"Pre 16 godina vodili ste naš tim u polufinalu protiv SAD, tada je Srbija izgubila, a danas je nepravda nekako ispravljena?"

 

Genijalno, stvarno genijalno od nje. Ja sam zinuo kad sam cuo sta ga je pitala, mislim se dal se vi na rtsu takmicite ko ce da postavi gluplje pitanje 🙄 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, neko me sabotira said:


Treba pohvaliti @McLeod-a, ovo je bila njegova prognoza uoči Igara. Sad je samo pitanje jesu li vaterpolisti osvojili medalju usprkos njemu. Mislim da jesu, toliko su dobri 😁

 

Vidi koliko sam verovao

 

Lnw1vXy.jpeg

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, McLeod said:

 

Mozda me je ono sinoc ostetilo, a sad mi je jako drago zbog ovih momaka jer uvek igraju maksimalno i bore se, ali ako mi verujes, dok sam citao ovo suza mi je sama krenula. 🙂

 

Evo da pojacam jos malo.

 

"Mi vozimo za njim polako sve vreme."

 

"Sedi u auto sa nama. Necu."

 

"Sta god da odluci, mi cemo ga podrzati".

 

I odlucio je najbolje sto je mogao.

 

I podrzali ste ga bas onako najbolje sto ste mogli.

 

Radujte se Dedovici, raduj se Srbijo!

 

❤️❤️❤️

 

  • Like 3
  • Love 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Smrtokapa said:

Jel realna ova što intervjuiše Udovičića? :classic_laugh:

 

"Pre 16 godina vodili ste naš tim u polufinalu protiv SAD, tada je Srbija izgubila, a danas je nepravda nekako ispravljena?"

 

Значи, нисам само ја чуо то? Ово јој је једно седми гаф од почетка, али рекао бих да овај односи заставицу.

Link to comment
Share on other sites

Fantastičan fokus naših tokom čitave utakmice. Odigrali su zrelo i iskusno. Nijednog momenta bez nervoze. Mandić kad je video kakao ga čuvaju nije forsirao. Odbrana nam je danas bila fenomenalna. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Мџе said:


Prema svecu (veri) i tropar (uplata).

 

Nikad u zivotu nisam stavio vise od 50 evra na tiket iz principa, iako bih mogao bez problema 10-20 puta vise.

 

Ali ako cemo po tome, ovo je onda bilo desetina maksimalne vere. Istina je igrao sam sa kusurom na Maxbetu koji sam uzeo za 100 free beta pre 5-6 dana, ostalo mi ovoliko na nalogu posto sam pukao dve opklade od tad.

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

 

Nikad u zivotu nisam stavio vise od 50 evra na tiket iz principa, iako bih mogao bez problema 10-20 puta vise.


Ima se, može se. Časti ekipu nekad, plati neko pivo. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ceo dan sam proveo u vožnji, gledao preko EONa u kolima i umal se nisam slupao sa 150 na Miloševom Velikom zbog Jakše :lol_2:

 

Žao mi samo što nisam mogao da pišem...  Al 4 razlike ima neke moje ateističke nebeske veze onim rezultatom... Znate kojim.

 

Bravo doktori :Hail:

 

Sutra šurimo ko god da nam dođe.

Sledeća nebeska intervencija:

Za preskupo letovanje na Jadranu i Mađarske bambuse od carinika. :s_d:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treba ući opušteno. Mi smo svoje već odradili pa u finalu šta bude. Najveći adut nam Tucak, koliko taj čovek radi protiv svog tima pritiskom na sudije to nije normalno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...