Jump to content

Streljaštvo - Pariz 2024


Recommended Posts

Generalno Eurosport engleski komentatori su carevi, znaju sve o svom sportu a imaju i dobre sukomentatore. Žena koja je bila sukomentatorka na streljaštvu je hvlalila Zoranu na sva usta, a najbolje je bilo kad je zvan tajmaut, naša trenerka stala da priča nešto našima, a sukomentatorka krene u priču kao da je ona trener "keep calm, you have 20 years of experience, this is nothing new to you..." ceo minut nije stala, a kad je napokon završila, komentator uleće "how fine you can lip read Serbian..." Pao sam sa stolice 😄

  • Like 10
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Srećom bilo mi je finale sve vreme na mute do pred poslednje pucanje pošto sam bio na sastanku, pa nisam slušao Strajnićeve bravure.

 

Izuzetno napeto takmičenje i zanimljivo za gledanje sa ovim novim pravilima.

 

Bravo Zorana i Damire ❤️

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

 

Ipon za Zoku! 

 

 

Tehnički Wazaari, oborila ga je na rame 🙂

 

Ali u borbi u parteru iz ovog položaja Mikec teoretske šanse nema. :classic_rolleyes:

  • Love 2
  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Azazelkg said:

Strajniću ni meč za treće mesto nije pomogao da provali bodovanje i ono što se vidi na ekranu...

 

Novinari/komentatori sa RTS-a su sramota za profesiju. Izuzetak je možda onaj koji stalno prenosi atletske discipline.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, DameTime said:

 

Novinari/komentatori sa RTS-a su sramota za profesiju. Izuzetak je možda onaj koji stalno prenosi atletske discipline.

Rale Simic je vrlo solidan, i zasluzuje benificirani radni staz za rad sa Duskom Koracom 😄

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Geronimo said:

Rale Simic je vrlo solidan, i zasluzuje benificirani radni staz za rad sa Duskom Koracom 😄

 

I jos jedan sa Vladom Mijaljevicem i ostalima sa kojima sada radi.

 

I generalno jedini simpatican lik u redakciji.

Edited by McLeod
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Klotzen said:

Turčin se čita Dikeč. Mislim da oni i nemaju glas c.

 

 

Zapravo si u pravu, Dikeç mu je prezime, a ç je otprilike kao naše č.

Tursko c se čita otprilike kao đ.

 

U svakom slučaju, ko o čemu ja o Strajniću, zvanični spiker je pravilno izgovorio, a Strajnić će "spiker ima problema sa izgovorom Dikecovog prezimena".

  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

To je nešto između č i ć, kao kad bi Kari Pešić izgovarao 😄 

A c je više dž nego đ.

 

10 minutes ago, Geronimo said:

Rale Simic je vrlo solidan, i zasluzuje benificirani radni staz za rad sa Duskom Koracom 😄

 

On mi baš prija, i bojom glasa a i time što uvek lepo bodri takmičare. Ne samo naše nego sve.

Edited by DameTime
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

"Velika je ovo prednost za Tursku... MI SMO OSVOJILI ZLATO!"

 

Jebem li ti sandalicu, ovo je bilo gore nego kad je Sarenac prenosio prvo zlato Milice Mandic, kad je rekao da je procitao pravila malo pre finala. 

 

Ne mogu da verujem da je Strajnic glup ko kurcina i da toliko ne moze nista da ukapira.

Iako takmicari stoje, za nas sto smo prvi put uzeli ovaj sport da gledamo i ne znamo nista ko ovnovi, sve je delovalo tako haoticno zbog ovog mentola. 

 

Dajte vise ovog pucanja, manje fudbala i ostalog, ovo je ko da gledas mec u sutiranju penala. Kako je upucao Mikec poslednju metu, ruka mirna kao sa stalka da je pucao. 

 

Sta reci, za Zoranu smo otkad ikad culi i svaku Olimpijadu ide kao favorit i onda pushiona. Don't stop believin', svaka cast, zasluzila je, znam da joj njoj streljastvo zivot. 

 

Turkinja mnogo harizmaticna, a Indijka moze pravo na Miss Universe posle igara. 

 

 

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, 40Wins said:

 

 

Ne mogu da verujem da je Strajnic glup ko kurcina i da toliko ne moze nista da ukapira.

Iako takmicari stoje, za nas sto smo prvi put uzeli ovaj sport da gledamo i ne znamo nista ko ovnovi, sve je delovalo tako haoticno zbog ovog mentola. 

 

 

 

 

 

Ja gledam ovo samo na OI i zaboravio sam sve, i dokle se igra, i sta je skor, trebalo mi je minut za vreme bronzanog meca da ukapiram, kao uostalom i svima ostalima.

 

Brat ne moze da ukapira da se rezultat prikazuje na ekranu za osobu koja puca na meti, a ispod se pojavi zbir, ko ima veci zbir dobija dva poena i tako do 16.

 

Permutovao je bar 5 puta skor Zorane i Mikeca. Cak i kad vidi koliko su imali pojedinacno, ne moze da sabere.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zaista je fascinantan, lik je hodajući stereotip čoveka koji se zaposlio u državno preduzeće, prima platu i ne zna ništa, nabijen u facu svim gledaocima.

 

Ja garantujem da bi 90% ljudi koji su ostavili upis na ovoj temi odradilo ovaj prenos bolje od njega da im daš jedan dan da se pripreme. Onih 10% otpada na osobe koje bi zabagovale zbog treme.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...