Jump to content

Borilački sportovi (Boks, Tekvondo, Džudo, Rvanje)


Recommended Posts

Žao mi Milice, borila se i to je to.

 

ALi novinar na intervjuu, koji debil... Počinje sa "ostali smo bez bronzane medalje" pa posle da je uteši da je bila blizu posle 44 godine da uzme medalju na OI pa na kraju "nema nema, sledeća olimpijada je tvoja" a ona će imati 34 godine...

 

Pa ostali ste ti i Vučić bez medalje, majke ti ga...

 

Debilčina, medalja bi bila njena i ničija više.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Мџе said:

Kada žena neće da ti da samo joj odradiš jedan Tai Otoshi na krevetu.

 Morao bi da joj okreneš leđa i prevučeš je preko kuka. Ako ne znaš kad da trzneš kukovima naći ćeš se nosem na zemlji i s njom na leđima 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, shonke said:

Žao mi Milice, borila se i to je to.

 

ALi novinar na intervjuu, koji debil... Počinje sa "ostali smo bez bronzane medalje" pa posle da je uteši da je bila blizu posle 44 godine da uzme medalju na OI pa na kraju "nema nema, sledeća olimpijada je tvoja" a ona će imati 34 godine...

 

Pa ostali ste ti i Vučić bez medalje, majke ti ga...

 

Debilčina, medalja bi bila njena i ničija više.

 

Je, baš nespretan intervju. Dodao je i "nisi nas obrukala".

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ako nisu u judu pravila drugačija nego u drugim borilačkim sportovima, 20 kila na ovu kilažu nije nemoguče. Pošto ti ionako nemaš 78, več tipa 85, ali cut-uješ vodu dan pre vaganja. Mislim da ona obizirom na to kako je gradjena, nikakvih problema ne bi imala da spusti kilažu na tih nekih 85. A zamisli prednosti u snazi koju bi imala prema protivnicima u -78

 

U tim + kategorijama ne obaraju kilaže pred vaganje, jer nema potrebe

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Smrtokapa said:

 

Stvarno, gledam ono i mislim se idiote ostavi ženu na miru.

 

Na kraju je poentirao sa nisi nas obrukala.

 

Magarac od novinara kog treba obesiti na Terazijama.

 

Budući da sam dobra duša dao bih mu da bira, da li da ga bese o banderu ili o jaja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, McLeod said:

Bolje da spusti malo kilazu za nizu kategoriju.

 

Inace, dobile su je prva i druga na svetu. Nema tu sta da se prica, za razliku od muskih, dzudoke su nam bile top ovde, malo srece je falilo za medalju.

Malo? Ona ima 98kg a kategorija u kojoj se takmiči je 78kg+. Sledeća niža je 70kg. Dakle morala bi da skine 21kg. To nije malo uopšte.

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da ima kategorija do 90 kg.

 

Daleko od malo, ali kako je gradjena mislim da nije nemoguce.

 

U svakom slucaju znaju ona i njen trener bolje od mene, plus ona vec ima 30 godina ako se ne varam, nije da tek pocinje.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, shonke said:

Žao mi Milice, borila se i to je to.

 

ALi novinar na intervjuu, koji debil... Počinje sa "ostali smo bez bronzane medalje" pa posle da je uteši da je bila blizu posle 44 godine da uzme medalju na OI pa na kraju "nema nema, sledeća olimpijada je tvoja" a ona će imati 34 godine...

 

Pa ostali ste ti i Vučić bez medalje, majke ti ga...

 

Debilčina, medalja bi bila njena i ničija više.

Upravo si opisao sns novinara, samo se bednik iskreno autovao. Sportisti su u službi njihovog ludačkog stranačkog PR-a, medalje kruna njihovog marljivog rada i ulaganja u sport. Sve je to njihovo. Serem im se u usta svima, oni su jedini pravi satanisti i sektaši u Evropi. Ogade ti u sekundi sport. 

Edited by Molina23
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Ledd said:

 

U tim + kategorijama ne obaraju kilaže pred vaganje, jer nema potrebe

 

Jasno. Ja sam samo hteo da kažem da nije skroz nemoguče da ona sa 97 spusti u nižu kategoriju, pošto to nije čistih 20 kila manje, več je dobar deo toga cut

 

1 minute ago, Knipex said:

Jbg i ja ne isčitam sve nego odmah lupim quote. Sad vidim da je majstor Sensei Stilleto već sve objasnio.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav je majstor Tedi Riner. Četvrto olimpijsko zlato.

 

A sutra u ekipnom će ići na peto. U borilačkim veštinama suluda brojka.

 

 

A evo ga i francuski Vučić da se slika i ogrebe. Fuj to, barabo!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Stiletto said:

Kakav je majstor Tedi Riner. Četvrto olimpijsko zlato.

 

Svetskog prvaka onako razdići za kragnu, kao da se radi o nekom mulcu... Svaka čast

 

7 minutes ago, shonke said:

2.04m 150kgm skakuće kao da ima 50...

 

Kakav sportista..

 

I ja sam pogledao wikipediju. Neverovatno mi je zbučalo da čovek gradjen kao maneken ima 150 kila. Rekao je komentator 130, što mi je verovatnije, ali bi me na prvu isto tako iznenadilo.

 

Ja da sam gadjao, rekao bi 1.96 i 112 kila. Ogroman je stvarno

Link to comment
Share on other sites

Sutra od osam ujutru ekipno. Šest borbi, tri momci tri devojke, kategorije za momke do 73, do 90 i preko 90, za devojke do 57, do 70 i preko 70.

 

Pošto naših ima šest na Oi, nema taktiziranja, kod devojaka će Nikolić, koja je 48 u kategoriju do 57, Perišić koja je 57 u kategoriju do 70 i Žabić u preko 70. Kod momaka Bunčić koji je 66 u kategoriju do 73, Majdov koji je 90 u svoju kategoriju i Kukolj u preko 90.

 

Prvi protivnik Holandija.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stiletto said:

Sutra od osam ujutru ekipno. Šest borbi, tri momci tri devojke, kategorije za momke do 73, do 90 i preko 90, za devojke do 57, do 70 i preko 70.

 

Pošto naših ima šest na Oi, nema taktiziranja, kod devojaka će Nikolić, koja je 48 u kategoriju do 57, Perišić koja je 57 u kategoriju do 70 i Žabić u preko 70. Kod momaka Bunčić koji je 66 u kategoriju do 73, Majdov koji je 90 u svoju kategoriju i Kukolj u preko 90.

 

Prvi protivnik Holandija.

 

Kakve su nam tu šanse? Kod devojaka nije baš idealno što se tiče rasproreda po kategorijama. 

 

Mada, cenim da i druge reprezentacije imaju slične probleme? Koliko ima velesila koje mogu sve kategorije da popune borcima koji se i individualno bore u istim?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Kakve su nam tu šanse? Kod devojaka nije baš idealno što se tiče rasproreda po kategorijama. 

 

Mada, cenim da i druge reprezentacije imaju slične probleme? Koliko ima velesila koje mogu sve kategorije da popune borcima koji se i individualno bore u istim?

 

Japan, Južna Koreja, Francuska sigurno imaju sve popunjeno, oni su favoriti za medalje, ostali kako ko.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zaboravih da napišem: Broje se pobede, ko ima više u meču, ide dalje. Ako rezultat bude 3:3, žrebom se izvlači jedna od 6 kategorija, čiji se borci ponovo bore na prvi poen za ukupnu pobedu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Stiletto said:

Zaboravih da napišem: Broje se pobede, ko ima više u meču, ide dalje. Ako rezultat bude 3:3, žrebom se izvlači jedna od 6 kategorija, čiji se borci ponovo bore na prvi poen za ukupnu pobedu.

Ako prodjemo prvu rundu protiv Holandije, a trebalo bi da smo favoriti, idemo li u QF na Japan?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...