Jump to content

Košarka - Pariz 2024


Recommended Posts

Posted (edited)

Nemoguci su ovi Spanci, odbijaju da umru. Pod uslovom da ne izgube loptu Kanadjanima bi bolje bilo da mase drugo bacanje i da trojica cuvaju Llulla.

Edited by Del Piero
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Isti rezultat kao na svetskom prvenstvu prosle godine, neverovatno.

Kanadjani amateri, pustise Llulla da doseta do pola terena i sutne. Zasluzili su da ga prime. Nije mi jasno zasto je Scariolo potrosio tajmaut pre bacanja.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ali da li je moguce da je Skariolo uzeo tajmaut prije bacanja SGA?

 

Znas da ovaj nece namjerno drugo masiti i ti opet trazis tajmaut i umjesto sa pola terena izvodis loptu ispod kosa...

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kanađani dokazuju da su spolja čelik, a unutra plastelin. Njih su i ovi mučeni Španci bez ozbiljnog centra nadskakali 40:29. Da Scariolo nije čekao i čekao i čekao Lorenza moglo se završiti i drugačije. Španci nijesu zaslužili bolje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko god da bili slabi ili slabiji u odnosu prethodne generacije, ne želim da se naši sastanu sa spancima još neko vreme. Tako da me jako raduje njihovo ispadanje. Previše su oni kompleksi nabili. Bar meni

Edited by Irski_srbin
Link to comment
Share on other sites

Ako sam dobro sve proracunao

 

Kanada 3-0 +20
Nemacka 2-0 +33
Francuska 2-0 +16
Srbija 1-1 +15

 

Pobeda Nemacke veceras, nasa pobeda barem 1 razlike protiv Juznog Sudana
1. USA, Nem
2. Can, Srb
3. Fra, Aus

 

1/4 Can-Fra i Srb-Aus

 

Pobeda Francuske veceras do 3 razlike, nasa pobeda razlikom dovoljnom da prebacimo kos razliku Nemacke
1. USA, Can
2. Fra, Srb
3. Nem, Aus

 

1/4 Fra-Aus i Srb-Nem

 

Pobeda Francuske veceras do 3 razlike, nasa pobeda razlikom nedovoljnom da prebacimo kos razliku Nemacke
1. USA, Can
2. Fra, Nem
3. Srb, Aus

 

1/4 valjda se izvlaci ko ce sa kim da igra iz sesira 2 i 3???

 

Pobeda Francuske veceras 5+ razlike, nasa pobeda razlikom dovoljnom da prebacimo kos razliku Nemacke
1. USA, Fra
2. Can, Srb
3. Nem, Aus

 

1/4 Can-Nem i Srb-Aus

 

Pobeda Francuske veceras 5+ razlike, nasa pobeda razlikom nedovoljnom da prebacimo kos razliku Nemacke
1. USA, Fra
2. Can, Nem
3. Srb, Aus

 

1/4 Can-Srb i Nem-Aus

 

Mrzi me da gledam ako Francuska pobedi sa 4 razlike pa bude imala +20 kos razliku kao i Kanada, ne znam sta se gleda onda (verovatno ko je dao vise poena ukupno).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Suma sumarum da Nemci pobede kao sto treba i to je to.

 

Ne svidja mi se sto cemo igrati sa Strajom, nezgodni su iako busni u reketu, vise bih voleo Francuze i Grke to tesko da mozemo da izgubimo, ali svakako je jak turnir, moraju da se dobijaju jake ekipe do medalje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...