Jump to content

Košarka - Pariz 2024


Recommended Posts

Just now, Beonegro said:

Khem Birch igra u Italiji, u Đironi :thumbup:

 

Bard sporckog novinarstva i života uopšte

 

Legenda nasa. Mene je do pre deset godina nervirao.

 

Sad biram da ga slusam umesto da gledam na Maxu. Daje smek utakmici, nema sta.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Darko said:

Slažem se za kvalitet ali kako stvari teku mislim da će Australija da pobedi. Kanadska igra mi ne uliva poverenje.

Ala sam ih izbaksuzirao, McLeod da mi pozavidi :classic_biggrin:

 

Stisli odbranu a Australija kamenjari. Murray dobro pri kraju po običaju. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mipivi said:

Marej izgleda ko da se u somboru spremao za olimpijadu.

Kao da ga gledam u Denveru. Celu utakmicu brlja a onda na kraju ključni koš i pas.

Link to comment
Share on other sites

Kao što sam i predvideo ipak dobi Kanada na nešto veći individualni kvalitet. Čim su počeli bolje da štite obruč oterali su Australiju iz reketa a tada su ovi ipak limitirani da šutem dobiju. U svakom slučaju, dve jako ozbiljne reprezentacije (Kanada verovatno favorit no.2 celog turnira) i sad će biti vrlo zanimljivo u trećem kolu, posebno meč Grčke i Australije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drug Crni said:

Zašto Murray ima malu minutažu? 

Nisam gledao Kanađane do sada,zaključujem po statistici 

 

Prvo zato sto se raspada, drugo zato sto je deli sa SGA, Nembhardom, Dortom i Bruksom. Cak uglavnom igra sa SGA zajedno, ali onda trpi odbrana i skok.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kao što sam i predvideo ipak dobi Kanada na nešto veći individualni kvalitet. Čim su počeli bolje da štite obruč oterali su Australiju iz reketa a tada su ovi ipak limitirani da šutem dobiju. U svakom slučaju, dve jako ozbiljne reprezentacije (Kanada verovatno favorit no.2 celog turnira) i sad će biti vrlo zanimljivo u trećem kolu, posebno meč Grčke i Australije.

Nije ni bilo nekog velikog prilagođavanja i taktičkog nadmudrivanja, prosto Australija nije mogla protiv ozbiljnog protivnika da nadoknadi Millsov ekstremno loš dan (2 od 10 iz igre, 1 asistencija i 4 izgubljene za 28 minuta).

Nije me impresionirala Kanada ni protiv Grčke ni danas, sa ovakvom igrom ja mislim da gube on nas i Njemaca, o Amerikancima da ne pričam. Čak mi Australijanci i dalje djeluju opaasnije, jer ne vjerujem da će Mills odigrati još jednu makar približno ovako lošu utakmicu do kraja prvenstva.

18 minutes ago, McLeod said:

Prvo zato sto se raspada

 

A dobro sad, ne raspada se što voli da se raspada, nego što je očito imao neku povredu krajem sezone zbog koje se jako kasno priključio pripremama reprezentacije.

Edited by Beonegro
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Beonegro said:

 

A dobro sad, ne raspada se što voli da se raspada, nego što je očito imao neku povredu krajem sezone zbog koje se jako kasno priključio pripremama reprezentacije.

 

Secas se kad si ga hajpovao pred draft, a ja rekao da je klasican indijanac i da nikad nista nece uraditi, da je u citavoj klasi Simons jedini superstar?

 

I za to sam kriv.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Igras koliko ti protivnik dozvoli, Mils je konstantno dobro cuvan od strane Dorta i Bruksa, tako da je tesko mogao bilo sta bolje da uradi.Ta dvojica su elitni defanzivci i to su pokazali u ovom mecu.Samo cetiri poena od njega i Gidija u drugom poluvremenu jasno pokazuje kako su ovi defanzivno bili naostreni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, McLeod said:

 

Secas se kad si ga hajpovao pred draft, a ja rekao da je klasican indijanac i da nikad nista nece uraditi, da je u citavoj klasi Simons jedini superstar?

 

I za to sam kriv.

Daj napiši da nikad neću dobiti na lotou, ima izvlačenje Euromiliona noćas :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Jerotije Pantic said:

Igras koliko ti protivnik dozvoli, Mils je konstantno dobro cuvan od strane Dorta i Bruksa, tako da je tesko mogao bilo sta bolje da uradi.Ta dvojica su elitni defanzivci i to su pokazali u ovom mecu.Samo cetiri poena od njega i Gidija u drugom poluvremenu jasno pokazuje kako su ovi defanzivno bili naostreni.

Mills kad je u ritmu Dort i Brooks mogu jedino rep da mu posole.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Beonegro said:

A dobro sad, ne raspada se što voli da se raspada, nego što je očito imao neku povredu krajem sezone zbog koje se jako kasno priključio pripremama reprezentacije.

Ušao je u plej- of povređen/rovit pa je onda mrljavio kasnije a mislim da je dodao još neku povredu tako da je verovatno još uvek u procesu oporavka od praktično svega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...