Jump to content

Košarka - Pariz 2024


Recommended Posts

25 minutes ago, MrTwister said:

Mislim da nikad veci SGA fan klub nije bio u Grckoj no sad posle ovog meca. Dobije li Kanada - ostaju u igri dok ako Australija pobjedi ispadaju jos danas.

 

Iz ove grupe je tesko ocekivati da neko prodje sa 1-2, mislim da su Grci ispali bez obzira na rezultat AUS - CAN

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

Shai 2 brza faula. Nembhard je jako dobar igrač a njega malo ko pominje kod Kanade.

Odličan igrač, odigrao je odlično i u plej ofu kad se Halibarton nešto povredio, baš me iznenadio.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Helena said:

Off

Ako pravite budalu od mene, volela bih da znam zašto reaguju tako oni sa kojima nisam reč razmenila.

Ne znam šta drugo da kažem na ovom bogoumilnom mestu i takvom ljudima.

Bog vas blagoslovio ispadanjem reprezentacije, da se ne jedite.

Nisi valjda pomislila da ti igraš bully ball..

Hteo je Grke da nazove Heleni pa je tebe kvotovao greškom 🙂

Ne zameri, ispalo je smešno..

Gidi ovde deluje nezaustavljivo.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DameTime said:

Gledaju oni koju košarku prate od pre 2015. godine.

Taman sam tad negdje prestao gledat tu besmislicu. Kad je F4 bio u Beogradu. Šarić, Žižić, Rozić, Planinić, Mavra, neki Ameri....osvojili tu ABA Ligu, pobjednik ide u Euroligu. Kad ono nema Cibone u Euroligi. Naravno počeo sam te sezone gledat košarku. Dobro, gledao sam malo 1989-2005, al ništa bitno se nije igralo.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Ako Dulo i Radonja gledaju ovu utakmicu sigurno puštaju u gaće na Dysona Danielsa. Vrhunski defanzivac a uznapredovao je i u napadu.

 

Meanwhile Želimir pušta u gaće na Barretta 😄 

Link to comment
Share on other sites

Bolja Australija, više timske igre imaju. Kanadska igra se suviše mnogo svodi na soliranje, mada je tu SGA baš dobar. Murray baš loš, stvarno sam iznenađen kakav je non-faktor na terenu. 

 

Giddey mnogo dobar, još i trojke pogađa. Jeste da je uzorak samo dve utakmice ali mi se čini da je popravio šut. 

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

Giddey igra iz samopouzdanja jer je jasno apostrofiran kao lider i pokretač ovog tima. 

 

Kanađani nekako imaju previše opcija spolja. Više bi im vredeo malo bolji centar od Powella i Bircha nego Murray. Ipak, verujem da će dobiti ovaj meč. Australija je dobro složena i vođena ali Kanada ipak ima više kvaliteta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chaos Is Me said:

Giddey igra iz samopouzdanja jer je jasno apostrofiran kao lider i pokretač ovog tima. 

 

Kanađani nekako imaju previše opcija spolja. Više bi im vredeo malo bolji centar od Powella i Bircha nego Murray. Ipak, verujem da će dobiti ovaj meč. Australija je dobro složena i vođena ali Kanada ipak ima više kvaliteta.

Slažem se za kvalitet ali kako stvari teku mislim da će Australija da pobedi. Kanadska igra mi ne uliva poverenje.

Link to comment
Share on other sites

Egzum ima baš malo protagonizma, iznenađenje za mene, mada je tako bilo i na pripremama.. S druge strane Denijels pozitivno iznenađenje. Gidi je konstantan.

Kod Kanade Bruks malo lošiji nego na SP.

Sve u svemu ako mogu da se izbegnu u 1/4 finalu obe ekipe+ Nemci računaću da smo dobro prošli.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...