Jump to content

Ceremonije svečanog otvaranja i zatvaranja


Recommended Posts

Samo da napomenem jednom i neću više - nacionalizam, homofobija, jasna ili prikrivena, rasizam, mizoginija, svaka retrogradna ideologija ili slično, je strogo zabranjena i svaki post i ako mi zamiriše na to biće brisan. Kome se ne sviđa, neka promeni kanal. Ko hoće o tome da piše, neka nađe drugo mesto. Takvi postovi i takvi forumaši na ovom delu foruma neće biti dobro došli. Izvinjavam se na ovom postu.

  • Like 6
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Edinburgh said:

Ijaaao nema Novaka da upali vatru,  a Nadal je tu.   Kad sutra opale po organizatorima Informer i bratija, oni i ne znaju koliko su na.....i 🙂

Cuti, bolje, da se Nole ne pre'ladi na ovoj kisi i vetru... 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Klotzen said:

Jes da nije francuz ali Rafa ima najviše logike. Legenda Pariza plus učesnik na ovim OI. No čini mi se da neće niko od ovih što smo videli do sada.

 

Pa u čamcu sa bakljom i Rafom su Karl Luis, Serena Vilijams i čini mi se Nađa Komaneči. Nose kao legende sporta, neće oni paliti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Očekivao sam brata Remija Gajara na otvaranju, legalno ili ilegalno. Mora da su ga ipak preventivno priveli samo dok ovo ne prođe, 'oće se otme kontroli. 

Edited by Molina23
  • Like 3
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Molina23 said:

Očekivao sam brata Remija Gajara na otvaranju, legalno ili ilegalno. Mora da su ga ipak prevetivno priveli samo dok ovo ne prođe, 'oće se otme kontroli. 


On vozi ovaj gliser. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

Cuti, bolje, da se Nole ne pre'ladi na ovoj kisi i vetru... 

 

Nole igra sutra oko dvojke, zamisli da ga večeras poliva voda iz reke i bije vetar. Sutra ne bi mogao da ustane iz kreveta.

 

Karl Luis jedva stoji na nogama, uhvatio morsku bolest izgleda. 😁

 

Sve teniseri nosioci, evo i Morezmo 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Veliki peh sa kišom, u stvari ovo je pljusak, već se reke formiraju. No sve teče ok, osim što je Luis mogao upasti u reku 🙂

 

Izgleda ovi naši slepci ne znaju ko su ovi ljudi što su sada u kadru.

 

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Klotzen said:

Izgleda ovi naši slepci ne znaju ko su ovi ljudi što su sada u kadru.

 

Menjam izmedju Eurosporta i RTSa i iskreno, bolji je RTS.

 

EDIT: da dopunim, ni jedni ni drugi nisu savrseni, ali sam nekako na momente ukacio da mi je RTS davao ipak nesto vise informacija. 

Edited by Kooineeperk
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...