Jump to content

Recommended Posts

U ovakvim situacijama istorija nas je naučila da treba očekivati poraz. Mnogo je razloga psihofizički zamor, nije nam u genima da igramo za utešne nagrade...

Ali jedna bitna razlika ovaj put je da to sve ne važi za jednog našeg igrača koji je igrom slučaja i najbolji i koji bi jednom velikom partijom uz iole normalno suđenje mogao da nas odvuče do najsjajnije bronze ikada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne sumnjam da će matori izvući neke svoje fazone iz rukava za podizanje adrenalina. Plus imamo mi solidne rezerve u Lemiju, Vanji, Aleksi, Guduri. Ko zna možda i Nikolica zaigra. Ako klupa da svoj pun doprinos ne treba nam maks raubovanje Jokića i Bogdana. I Nemci su sjebani i šokirani, nisu sigurno planirali ovakav rasplet. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, MrTripleDouble said:

novi dan, novi megdan, novi bromazepam

Ja planirao da spavam do 10 i taman da popijem kafu do tekme, ali jedno su planovi, a drugo kad repstacija igra 😁

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

https://basketball-video.com/usa-vs-serbia-full-game-replay-august-8-2024-olympic-games-paris-semi-final

 

6:02   Booker pravi faul nad Dobricem prilikom pogotka za tri poena, nedosudjen faul Bookeru i dodatno slobodno bacanje Dobricu.

7:08   Lebron faulira Petruseva prilikom suta na kos, nedosudjen faul Lebronu i dva slobodna bacanja Petrusevu

7:57  Bogdanovic faulira Curry-a prilikom suta za tri poena

15:38  Adebayo faulira Jokica prilikom suta za tri poena, nedosudjena licna greska Adebayu i tri slobodna bacanja Jokicu

15:50  Adebayo faulira Jokica prilikom postignutog kosa Jokica, nedosudjeno dodatno slobodno bacanje Jokicu

20:21  Guduric pravi faul nad Bookerom prilikom suta za dva poena, nedosudjen faul Guduricu i dva slobodna bacanja Booker-u

27:33   White faulira Milutinova prilikom postignutog kosa, nedosudjeno dodatno slobodno bacanje Milutinovu

36:17   Embiid faulira Bogdanovica prilikom prodora i suta za dva poena, nedosudjen faul Embiidu i dva slobodna bacanja Bogdanovicu

50:14  Koraci Embiid-a koji nisu svirani prilikom zakucavanja, tehnicka Pesicu i dodatno slobodno bacanje Embiidu, tri postignuta poena u tom napadu

53:31  Holidej faulira Bogdanovica na sutu za dva poena, nedosudjen faul Holideju i dva slobodna bacanja Bogdanovicu.

57:10  Nedosudjen faul Embiid-u, umesto toga dosudjen je Jokicu

1:14   Embiid faulira Bogdanovica prilikom suta za dva poena, nedosudjen faul Embiid-u i dva slobodna bacanja Bogdanovicu

1:15:01  Durant gazi aut liniju i postize kos

1:17:00   Embiid udara pesnicom Milutinova u lice, ne svira mu se faul, umesto toga Milutinov dobija licnu gresku, Embiid postize kos i dodatno slobodno bacanje

1:19:00   Embiid faulira Dobrica prilikom prodora na kos ,nedosudjena licna greska Embiidu i dva slobodna bacanja Dobricu

1:22:56   Embiid postavlja ilegalan blok i pravi faul nad Dobricem, Curry postize trojku

1:23:16  Embiid pravi faul nad Jokicem nedosudjen faul Embiidu

 

Ovo su sve "greske" sudijske trojke na utakmici. Mi smo trebali da izvedemo jos 16 slobodnih bacanja a amerikanci 5, pa sami izracunajte.  Najvise nas je pokopao onaj pacenik iz Paname pa posle njega Bosnjo. Embiid je napravio neverovatnih devet licnih greski na utakmici od toga su mu samo tri svirane. Trebao je da izleti iz igre pre pocetka poslednje cetvrtine. 

Edited by Miki8
  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Volele su me one moje zene, a i ostavljale. Ni zbog jedne nisam bio utucen - ej, bre, vec drugi dan. Jebes ti, bronzu, a i moralne pobednike. Hvala ekipi sa bazena za osvetu, ali bajo, malo ste ih tukli!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Stiletto said:

Francuz Roso nam sudi već četvrti put (prva protiv Amera, Sudan, Australija).

A pa super, on je jedan od tih koji su već krali za nas protiv Sudana. Kao i Zurapović 🙄😁

Link to comment
Share on other sites

Košarkaški bogovi nekad nisu fer, pa tako se i danas borimo za bronzanu umesto zlatne medalje. 

 

Ali je i to medalja, važna, vredna i na Olimpijskim igrama. 

 

Napred, momci, odigrajte da sebe nagradite još jednim uspehom! ❤️

 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Bio sam, na kratko, sa ekipom koja pije pivo ispred prodavnice. Uz pomoć prevodioca, saznao sam da nemamo danas nikakve šanse. Samo lik koji pije pelinkovac kaže da dobijamo 20+. Hemija je čudo. 

 

Odoh da otvorim pelinkovac. 

 

Da li se pelinkovac izgovara kao Davidovac, ili...? 

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ako Karija ne uhvati popodnevna dremka u drugom poluvremenu, resavamo rutinski 🙂 Valjalo bi ako Jovic bude koliko-toliko osposobljeniji za vecerasnji mec, dobro dodje njegova atletika i hustle, iako Prtrusev igra odlicno celo leto.

 

Valjda današnji, nemoj da se uključiš u 11 uveče 😄 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, KockoOblo said:

Bio sam, na kratko, sa ekipom koja pije pivo ispred prodavnice. Uz pomoć prevodioca, saznao sam da nemamo danas nikakve šanse. Samo lik koji pije pelinkovac kaže da dobijamo 20+. Hemija je čudo. 

 

Odoh da otvorim pelinkovac. 

 

Da li se pelinkovac izgovara kao Davidovac, ili...? 

Trebalo bi da pojačaš onaj litijum iz sna.

 

Inače, na SP ili EP utakmice se povremeno igraju dan za danom. Ovde su na 12 učesnika razvukli takmičenje da bi se na kraju meč za bronzu igrao 36 sati nakon polufinala, u 11 ujutru. Briljantno.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...