Jump to content

Recommended Posts

Šta znam, meni je ovo Durantovo ok. Kaže u postu da oni svi imaju ogromno poštovanje za Jokića i da su "in awe of his briliance", ali da isto tako mogu slobodno da sprdaju i prozivaju Amere koji su navijali za Jokića protiv njih, meni je to sve legit.

 

Milion puta me više nervira narativ koji se baš dosta plasira da je sad Embid kao nešto pokazao i dokazao, i kako se ovim iskupio za sve do sada u karijeri pokazao kako je pobednik, bolji od Jokića i ostale nebuloze.

 

A lik ušao odmoran u poslenjoj četvrtini i dao većinu poena napadajući Jokića koji je dobio 4. ličnu rvajući se protiv AD i koji praktično nije izlazio iz igre celu tekmu. Zamisli, pokazuješ greatness tako što odlučiš da ćeš da se priključiš najjačem timu na svetu, a pre toga si obećao da ćeš igrati za Francusku. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Hladne glave.

Odigrali smo spektakularan meč. Nije patetika,ali zaista za biti ponosan.
Najava pobede mi je delovala potpuno nerealno,ali objektivno - mi smo sinoć igrali bolju košarku,timsku. Oni su na kraju dobili na suvi individualni kvalitet: Lebron je doneo neverovatnu energiju i liderstvo, Curry je isporučio pravu šutersku kliniku, pojavio se i Durent sa njegovim midrange šutevima..čak je i Embid pokazao klasu kad je osetio šansu protiv Jokića koji sa 4.lične nije više mogao biti agresivan u odbrani..poslednju četvrtinu su nastavili da pogađaju iz svih pozicija maltene. Mi smo u 4/4 imali 0/9 za 3. :smiley5:

Čak i tada bi imali šansu da ne bi onih 30.baksuznih sekundi kada je Jokara fulao otvorenu trojku sa vrha kapice na +11,a onda u sledećem napadu primamo 6.poena. sad čitam da je odluka panamskog sudije bila na mestu jer je prilikom faula Durent već bio u shooting motionu. Ne znam..nisam ekspert za pravila.
Posle toga Nikola nije smeo da igra agresivnu odbranu pa su se Embid i Lebron počeli šetati kroz reket.

Velika šteta jer je trebalo da pobedimo drugi najbolji tim u istoriji košarke sa tri legende ove igre - Curry,Lebron i Durent. Trebali smo ih posleti u penziju utakmicom za bronzu.
Pobeda u Indijanapolisu bi bila kurac za ovo..ovo je neverovatan tim SAD..onaj njihov iz 2002.je bio bedan u poređenju sa ovim.

Sad potpuno fizički i mentalno potrošeni treba da se pošibamo sa odličnim Nemcima za manje od 36 sati od završetka utakmice. Ne znam..sad bih pre rekao da nećemo uspeti,ali ne trebamo ih otpisivati unapred.
Ni zameriti ako ne uspeju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MrTripleDouble said:

gledaj ti ova dva svrška litvanska, seme i pleme...!

 

 

 

 

Poznajem dva Litvanca, poslali su mi sinoc poruku da vide je l' sam ziv 😄 Navijali su za nas obojica, ali obojica su morali da kazu bili smo blizi 2000. 😄

Link to comment
Share on other sites

Jebi se Aco dokle ces da nas brukas po svetu?

 

Razumem da mi kao navijaci kukamo ali precednik jedne zemlje?

 

A da ne pricamo da je ekipa odgovorila za to na terenu!

Edited by Don Dusko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nemanjaol said:

Milion puta me više nervira narativ koji se baš dosta plasira da je sad Embid kao nešto pokazao i dokazao, i kako se ovim iskupio za sve do sada u karijeri pokazao kako je pobednik, bolji od Jokića i ostale nebuloze.

Nema šta da te nervira, tako samo dobijaš spisak retarda, pošto samo neko nenormalan može ozbiljno da izjavi tako nešto.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Isti su mi i neki Bronsexualci Ameri koje znam koji kace LeBronov triple double uz GOAT, a Karijevih 30+ to nista, nebitno.

 

Nosili ga sinoc kako ga nose celu karijeru, pateticnog slepca.


Da je Jokic dao ono sa kapice njegovi promasaji bi odlucili utakmicu bukvalno.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

Daleko je to unazad i bas SBBKBB, ali ja verujem u drugu SBBKBB pricu - da bi ova Srbija sa svim igracima srpskog porekla - Doncic, Vucevic, Mirotic su mogli da igraju za Srbiju - dobila ne samo ove OI, vec i prethodne, da su makar dvojica od ove trojice bili clanovi repke. 

 

Treba pameti u savezu i dalekovidosti da ovakve igrace na vreme privucemo, dok su mladi, i dok imamo Jokica i druzinu i rezultate kojima bi ih motivisali. 

 

Sreca da smo onomad sacuvali Pedju Stojakovica. Nadam se da ce Tristan Vukcevic zaigrati za nas. 

 

je l ova dvojica zbog komentatora sa RTCG koji je rekao sinoć "naša reprezentacija"? 😄

 

  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, BattleBender said:

Najjace mi je sto je Amerija drzava "Feel to be whatever you want" kad im odgovara, a ovamo je jako problematicno da ne worship-ujes red and blue flag.
Taj americki "patritioziam" koji generise tu ultimativnost US, i njene zastave, takva naivna i deplasirana budalastina.

 

Pre svega je smešno što isti ljudi po jednoj strani prozivaju zbog manjka patriotizma, a po drugoj strani kleče dok ide himna. Durant se juče isteže, Holliday sa rukama u džepovima... Samo je još falilo da pokaže LeBrona kako se češe po moodima.

 

Oni ustvari ne traže da se poštuje nacionalni tim i zastava, več da se poštuje njih lično, jer su kao neke veličine...

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, nemanjaol said:

Milion puta me više nervira narativ koji se baš dosta plasira da je sad Embid kao nešto pokazao

Samo maloumni ljudi na osnovu onoga sinoć mogu da tvrde da je Embiid Hall of Famer ili da je bolji od Jokića, međutim on je sinoć vrlo moguće prelomio utakmicu. Curry i Lebron su ih održali u životu, ali su okrenuli kad su se priključili Embiid i u malo manjoj mjeri Durant.

 

7 minutes ago, Bad said:

Ovi telegrafi iz Basketnjuza jedva dočekali da objave

I treba, treba u svakoj prilici pokazivati svijetu koliko je to jedna poremećena osoba.

 

Inače likovi iz Basket News komentarišu dešavanja vrlo korektno, čak sa simpatijama za našu reprezentaciju, do sinoć je moje pisanje na ovom forumu bilo strožije i kritičnije prema našima od toga što su oni pričali.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A da, zaboravio sam - LeBronov gest Bogdanu too small dok ga ovaj kara celu utakmicu je bas onako epitom njegove pateticnosti.

 

I posle ga grli i prica mu respect brotha you are dog, pusi kurac debilu. Pokazi postovanje na terenu i dok/kad izgubis, a ne kad dobijes pa mi se kreveljis nesto.

Edited by McLeod
  • Like 22
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Beonegro said:

I treba, treba u svakoj prilici pokazivati svijetu koliko je to jedna poremećena osoba.

 

Inače likovi iz Basket News komentarišu dešavanja vrlo korektno, čak sa simpatijama za našu reprezentaciju, do sinoć je moje pisanje na ovom forumu bilo strožije i kritičnije prema našima od toga što su oni pričali.

 

Meni uopšte nije jasno zbog čega odavde neki imaju hejt prema Basket Newsu. Ljudi imaju odličan sadržaj, prave odlične stvari,  o našoj reprzentaciji i košarci pišu i pričaju uvek pozitivno, nikad nisam čuo da su nekad nešto loše rekli.  

 

 

 

 

Edited by Skyglider
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...