Jump to content

Recommended Posts

Očekivana pobeda i razlika...ova družina može da bude zajebana samo u San Hozeu, sa atmosferom kao u Montevideu 1930.god, za ovaj nivo takmičenja su presmešni. 

Mi dobri, koncentrisani, agresivni, dobri u tranziciji, u pozicionom napadu mora da se ide preko Jokica, pogotovu kad Aleksa ide na 1. Gudura i Vanja zs sada tanko u napadu, ali grizu u odbrani, pa na taj način daju doprinos. Oformila se ta grupa nosilaca od 10 igrača i mislim da niko (sem USA ofc) nema tako izbalansiranih 10 nosilaca pribliznog kvaliteta.

Edited by Thor
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ako Francuzi dobiju Nemce nešto sitno, moraćemo, ali valjda nisu velike šanse da se to desi. 

Pre cemo mi da izgubimo od Sudana, unakazice ih Nemci.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Matori je upravo završio naš najjači trening uigravanja i definisanja uloga. Ulazi Deda...koš, ulazi Plavša koš. 

Vasiliju samo zdravlja i ladne glave jer bez njega ovakvog smo ko ćopavi.

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

Deda kao KD - nije igrao neko vreme, ulazi u igru i odmah koš :thumbup:

 

S tim da je DD daleko mlađi od KD te će lakše održati ovaj poenterski tempo u nastavku turnira.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Dobro je ovo bilo, a sad par cock blockera:

- Alvarado očito nije mogao ništa, a on Portoriku znači koliko nama Jokić, moguće i više jer im je talent pool mnogo manji, tako da se ne treba ložiti što smo nabili Portoriko bez najboljeg igrača;

- Jokić i Bogdan su daleko od vrhunske forme, i dok Jokićeva klasa to pegla, za sada igramo sa Bogdanom na 50-60% mogućnosti, ne znam koliko mogu da se podignu do KO faze, malo je vremena;

- šut za 3 opet tuga, 6 od 21, baš smo u kanalu i baš ne vidim da ćemo dočekati ekipnu šutersku rapsodiju na ovom prvenstvu;

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ako Francuzi dobiju Nemce nešto sitno, moraćemo, ali valjda nisu velike šanse da se to desi. 

Ako se to desi, nama bi otprilike trebala pobeda od 15+. Sto je sasvim izvodivo. Naravno ja sam uzeo kao primer “realniju” varijantu gde Francuzi pobedjuju tesno sa par poena razlike

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Matematika i Zakon velikih brojeva jasno kažu da se sve na kraju izniveliše i kad se jednom otpuši nivelacija šuta za tri, što reko Čkalja, kad se ja naljutim, kad do'vatim pola plota, teško tamo nekem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bogoljub Gagic said:

У принципу све функционише одлично осим шута, што значи да је 1/4 финале идеалан тренутак за неких 15-28 шут за 3

 

Četvrtfinale mi treba da riješimo bez šuta, za neke druge pacijente nam treba da se raspucamo

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Beonegro said:

Dobro je ovo bilo, a sad par cock blockera:

- Alvarado očito nije mogao ništa, a on Portoriku znači koliko nama Jokić, moguće i više jer im je talent pool mnogo manji, tako da se ne treba ložiti što smo nabili Portoriko bez najboljeg igrača;

- Jokić i Bogdan su daleko od vrhunske forme, i dok Jokićeva klasa to pegla, za sada igramo sa Bogdanom na 50-60% mogućnosti, ne znam koliko mogu da se podignu do KO faze, malo je vremena;

- šut za 3 opet tuga, 6 od 21, baš smo u kanalu i baš ne vidim da ćemo dočekati ekipnu šutersku rapsodiju na ovom prvenstvu;

 

Ništa Beo, samo Negro :classic_tongue:

 

Biće to sve dobro, bolje da sada šut ne fercera dok sve ostalo da, nego obrnuto. 

Namestićemo nišanske sprave kad bude najpotrebnije.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Beonegro said:

 

- Alvarado očito nije mogao ništa, a on Portoriku znači koliko nama Jokić, moguće i više jer im je talent pool mnogo manji, tako da se ne treba ložiti što smo nabili Portoriko bez najboljeg igrača;

 

Да није то и до нас било? Алварадо, Вотерс и Хауард 10 поена укупно, ипак мислим да су их Гудура, Аврам, Маринковић и Добрић појели

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Да није то и до нас било? Алварадо, Вотерс и Хауард 10 поена укупно, ипак мислим да су их Гудура, Аврам, Маринковић и Добрић појели

Mislim da je uglavnom bilo zato što je iskrenuo zglob protiv J. Sudana

 

EDIT: gledao sam ga par puta u NBA, on brzinom može da iskreira sebi 20 poena iz prodora i bacanja protiv bilo koje odbrane

Edited by Beonegro
Link to comment
Share on other sites

Šteta za taj tripl dabl ali ovde se retko šta može zameriti. Čak i nismo mnogo zapeli a razvalili smo Portoriko. Možemo nažalost da konstatujemo da ova ekipa nema šut za trojku tako da to nije nikakvo "usrali se" nego jednostavno nemamo dobre šutere. Danas 6/21 to je malo i za žensku košarku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...