Jump to content

Recommended Posts

34 minutes ago, Del Piero said:

Dve najbolje ekipe koje idu u prvi sesir ne mogu da se sastanu u polufinalu. Tako da ako mi budemo treci idemo u cetvrti sesir i automatski igramo sa ekipom iz prvog sesira koja nije Amerika.

A da budemo treći nam je dovoljno da izgubimo od Južnog Sudana sjutra?! 😄 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Beonegro said:

A da budemo treći nam je dovoljno da izgubimo od Južnog Sudana sjutra?! 😄 

 

Sa manje od 24 razlike, ako nas pobede 24+ onda Grcka ide kao treca uz Brazil, a nasi ispadaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Borca said:

 

Sa manje od 24 razlike, ako nas pobede 24+ onda Grcka ide kao treca uz Brazil, a nasi ispadaju.

Iskreno, nije da je ideja totalno lišena privlačnosti, uprkos tome što je sadrži nezanemarljivu vjerovatnoću da se poduva protiv Njemačke ili Kanade i završi bez medalje. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ali necemo igrati protiv Nemacke ili Kanade nego protiv Straje, sto je opet koskica, al moramo protiv nekog jbg, ne mozemo kao ovi u dzudou samo da se poklonimo praznom parteru i idemo dalje.

Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

Ali necemo igrati protiv Nemacke ili Kanade nego protiv Straje, sto je opet koskica, al moramo protiv nekog jbg, ne mozemo kao ovi u dzudou samo da se poklonimo praznom parteru i idemo dalje.

 

Protiv Straje ako budemo najbolji drugi? Ili ako bismo bili treći i prošli dalje?

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Srbija sutra završava turnir u Lilu. U nedelju se seli u Pariz. Ali – ne u Olimpijsko selo.

Odlučeno je da tokom završnice Olimpijskih igara ekipa ima mir u jednom od hotela u Parizu,

verovatno u blizini čuvenog Bersija, u kome će biti održana završnica Olimpijskih igara.

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Beonegro said:

Ma OK, nego ja kažem kad bismo birali da budemo treći u grupi, da ne možemo da ukrstimo sa Amerikancima prije finala.

 

 Da ali onda idemo na Nemačku 1/4 ipak je rizik a i pederski je da tako kalkulišemo i privlačimo sebi lošu karmu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Irski_srbin said:

Nije da smo i mi cvecke, seti se 2016 Rio i ciljanja 4-tog mesta koje nas je vodilo na Hrvate u četvrtfinalu 

Teško da smo ciljali, mi smo imali zasnji meč da preživimo protiv Kine, a druga grupa ss poklopila kako se poklopila, ali to nismo mogli nikako da znamo pošto je zadnje kolo odlučivalo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Don Juan said:

Teško da smo ciljali, mi smo imali zasnji meč da preživimo protiv Kine, a druga grupa ss poklopila kako se poklopila, ali to nismo mogli nikako da znamo pošto je zadnje kolo odlučivalo.

Moja greška, sada bas proverio raspored utakmica u Riu, ja mislio da utakmica sa francuzima bila zadnje kolo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Kankkunen said:

 

Ovo je vrlo bitan detalj i vrlo pametna odluka. Za svaku pohvalu, pedeset hiljada eura je mala cijena da imaju mir, svoj ritam i ishranu prema svom planu i potrebi.

I ovo je sigurno odlučeno još davno, ne vjerujem da se ovih dana moglo naći 20-30 soba u istom hotelu u blizini Bercyja.

 

EDIT: još jedan bitan detalj, ne gube u busu po sat vremena kroz saobraćaj od sela do dvorane i još toliko nazad, puta broj treninga i utakmica.

Edited by Beonegro
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Šta želim da vidim protiv Južnog Sudana?

 

1) da kažnjavamo njihove pokušaje presinga lakim poenima, oni su nam najbolji mogući sparing partner za pripremu za Kanadu i SAD;

2) da se malo dignemo u šutu, posebno Bogdan da pogodi 4-5 trojki na 40+%;

3) da se Jokić malo uozbilji u odbrani u odnosu na Portoriko;

4) da Spasilis nastavi da daje znake života, bio je podnošljiv protiv Amerikanaca i solidan protiv Portorika.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...