Jump to content

Predlozi, pitanja, dogovori


Recommended Posts

26 minutes ago, Drug Crni said:

Ja sam verovatno najveći Jokićev bot na forumu,ali ovo je da čovek ne poveruje.

Koliko sam razumeo dobio je ban po više osnova: Vređanje Jokića, trolovanje i provokacija. Dakle nije ban veći samo zbog vređanja Jokića.

 

Onaj osećaj kad braniš sile osovine (moderaciju) :classic_rolleyes:

 

@Don Juan objasnio mi je @Don Dusko kome je upućeno ono da prestane da sere i to sa molbom. I dalje sam pri stavu da to nije za ban. Isto bih rekao i da je meni napisao, ali dobro. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, delgado said:

Jos jednom da ponovim pitanje, zasto mi je obrisan sasvim legitiman post koji nikog ne provocira, i to satima nakon utakmice ?
Stvarno ste bezobrazni jebemu mater...

 

I zasto je vezano obrisana moja Riska? 🙂 Pravda za Ristany!!! #ubiovasbogsavasneubije #janisamdebelajasamnatecena 🙂

Link to comment
Share on other sites

Molim @MetalHead da nađe način da košarkaški topik o reprezentaciji Srbije sa ovih Olimpijskih igara nekako arhivira sa svim video materijalom i svim tvitovima, učini ga uvek dostupnim i da napravi bar pet bekap kopija za svaki slučaj, ta tema je nešto o čemu ćemo pričati i čitati unucima :ss:

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Stiletto said:

Molim @MetalHead da nađe način da košarkaški topik o reprezentaciji Srbije sa ovih Olimpijskih igara nekako arhivira sa svim video materijalom i svim tvitovima, učini ga uvek dostupnim i da napravi bar pet bekap kopija za svaki slučaj, ta tema je nešto o čemu ćemo pričati i čitati unucima :ss:

image.thumb.png.8714a0c6a9b4cd07b8a98b357478be5a.png

 

Je li vi vidite ovaj podforum?Kad se zavrsi OI ovde ce zavrsiti. Ako hoces podsetnik mozes svratiti i ovde. :))

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Da li je večeras ceremonija zatvaranja Igara,kad počinje i da li će biti otključan neki topik (možda onaj za otvaranje) za komentarisanje?

 

Da da, otvoriću ja topik.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sada moram kao Bah 😁.

Želim svima da se zahvalim na učešću i doprinosu u radu ovog dela foruma. Nadam se da ste uživali u igrama, i nadam se da ste zadovoljni kako smo ispratili igre.

Sve vas pozivam da ovo nastavimo i za 4 godine, a tu je i Milano za godinu i po dana 😁.

 

  • Like 4
  • Love 3
  • Thanks 7
Link to comment
Share on other sites

Pre svega hvala tebi na otvaranju tema i detaljnim predstavljanjima naših, kao i rekapitulacijama dan, što je već pomenuto. 

 

Lepo je pratiti OI u Evropi, u za nas normalnim terminima. Nedostajaće mi i igre i ovaj pdf.

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Taman smo se mi navikli, a naši takmičari i za'uktali sa medaljama - već je kraj. :classic_unsure:

 

Hvala @Don Juan na angažmanu još jednom, veliki posao si odradio sa otvaranjem tema, predstavljanjem takmičara i rekapitulacijama olimpijskih dana. Sad se vraćamo na regularne sportske topike što će biti čudno, zaista nisam ulazila tamo ove dve nedelje :classic_smile:

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno je bilo zabavno i hvala svima koji su ovo omogucili, cimali se oko tema, pisali informativni i zabavni sadrzaj 🙂 Meni je ovo bilo centralno mesto informisanja, na portale uopste i nisam odlazio. 

 

Steta sto OI traju ovako kratko, ili sto ih nema cesce 🙂 

 

Vidimo se po ostalim PDFovima, na sportu, da se opet vratimo u nase rovove 😄 

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

On 8/11/2024 at 4:53 PM, Skyglider said:

 

Verujem da je Mariosu trenutno zauzet, kuje plan sa svojim polupismenim Twitter pratiocima kako da unište Basket News :classic_rolleyes:

 

 

Stalkovanje i vređanje - pet dana zabrane postovanja.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da se izvinem moderatorima ( i širokom "Olimpijske igre" pucanstvu) jer sam ih doveo u nezgodnu situaciju da moraju da ne banuju :classic_biggrin:

 

On 8/9/2024 at 8:07 PM, Knipex said:

@Don Juan

Da ne misliš da je smajli na ban debelom zbog odluke, smešan mi je njegov post i reakcija na provokaciju.

 

Oprošteno ti je :wink2: :classic_tongue:  ( kroz mene je u tom trenutku govorio moj junior, uz reči,  sta ces otac pubertet 😄 ) ... btw, potpao sam pod los uticaj dece i ( kolega na poslu ( okacim ih )) i sam ne znam koje vise kazne da smisljam :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Fat Zadd said:

Da se izvinem moderatorima ( i širokom "Olimpijske igre" pucanstvu) jer sam ih doveo u nezgodnu situaciju da moraju da ne banuju :classic_biggrin:

 

 

Oprošteno ti je :wink2: :classic_tongue:  ( kroz mene je u tom trenutku govorio moj junior, uz reči,  sta ces otac pubertet 😄 ) ... btw, potpao sam pod los uticaj dece i ( kolega na poslu ( okacim ih )) i sam ne znam koje vise kazne da smisljam :classic_laugh:

 

Pao si za ceo košarkaški topik 😄 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

 

Pao si za ceo košarkaški topik 😄 

 

  Svaki bezobrazluk ( I to duži vremenski period) ima svoje granice, pa makar morao i da se spustim na taj nivo :classic_biggrin:  ( ponosan sam na svoju zrtvu :whistling:  😄 )

 

1 hour ago, Constantin said:

Dotle li je došlo da moraš i moderatorima da se izvineš....za početak, pokušaj da im se izviniš   :classic_biggrin:

 

  Makar od tebe sam očekivao da razumes moj  "carapanski književni jezik" kojim ponekad pisem :classic_biggrin:  

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Fat Zadd said:

Makar od tebe sam očekivao da razumes moj  "carapanski književni jezik" kojim ponekad pisem :classic_biggrin:  

 

Zamisli da je Vuk Karadžić bio Nišlija, danas bi književni srpski bio "kude si bio do sg" 😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Stiletto said:

 

Zamisli da je Vuk Karadžić bio Nišlija, danas bi književni srpski bio "kude si bio do sg" 😁

Malo grešiš...na niški književni se kaže "De si be do sad, nabijem ti ga" 😄

...a može i "nabutam ti ga"...sve jedno

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...