Jump to content

Predlozi, pitanja, dogovori


Recommended Posts

Posted (edited)
51 minutes ago, Geronimo said:

Prvo i najbitnije - hejteri sa lajva, napustite se kurca! Ako imate frustracije i probleme, prosipajte ih negde druge, kuca, posao, na nekom drugom forumu. Znate, i mene uzasno boli kad izgledamo kako smo izgledali u prvih 14minuta, ali ne zracim i ne zagadjujem. Ovo je lepo, generalno kulturno mesto, mesto gde pisemo o onome sto volimo. A ne da pljujemo, hejtujemo. Fatalisticki i pljuvacki postovi na live temi pojedinaca su kao ispred zadruge.

Sad, ja vlast na forumu nisam, ovakav post mi ne prilici, i zasluzujem ban za ovo napisano, al sta cu, morao sam, svestan sam posledica.

 

S druge strane, utakmica za infarkt. Nedopustivih prvih 14minuta. Nedopustiv ulazak utakmicu. I meni nedopustivi minuti bez Bogdana i Jokica, jedan mora biti na parketu. Ali!!!

Karijevi kerovi Dobric i Avram plus Gudura su imali reakciju i shvatili su kakvu utakmicu igramo. Kako mora u kost, kako mora i ispod pojasa i da se vuce i da se cima. Gudura je prvi, posle uzasnog ulaska u mec, ukljucio motor. U jednom trenutku sam mislio da samo on, Coco i Kornet veruju. Prvenstveno zahvaljujuci njemu smo sa normalnom razlikom otisli na poluvreme. Posle toga Avram sa pritiskom na igraca i na ulazu, i Dobric mirne ruke i mirne glave. Obojica uzeli i po faul u napadu, obojicu ce sanjati njihovi bekovi. Hvala momci.

Fica da je ubacio zicere bio bi sjajan, ovako je i on bio energija iz drugog plana. Zaista par muskih poteza, najbolji na liniji pomoci, samo mora mnoogooo jace na obrucu.

Kapiten vrlo mekano na pocetku, kao da su se setali kraj njega. Posle su se i njemu zacrvenele oci. Veoma racionalno i uvek kad treba. Cak, mislim da je imao premalo lopte, narocito u 4/4.

Vasa je ubo onu ludu trojku koja je mnogo znacila i trudio se. Ipak, mora mnogo ranije da se oslobadja lopte, Efes-ball ne moze da prodje na ovom nivou, a i intenzitet igre nam nekako opadne s njim. Na kraju fina utakmica, ali par brainfartova koje plej ne sme imati (lose spustanje na Jokica + istekli napad + uvaljivanje lopte Dobricu na kraju napada). Veliko bravo za bacanja, sem onog poslednjeg...

Milutinovu cu samo gledati pozitivne strane jer ih je jos i bilo - par dobrih preuzimanja njihovih, doduse vec crklih bekova. A Deda i Vanja su lepo mahali peskirima, samo da nastave tako 🙂

I na kraju, takeover trostrukog NBA MVPa. U prvom poluvremenu tragican u odbrani, nepostojeci na defanzivnom skoku, ofanzino van ritma. Posle sve jace i jace. Fauliran, vucen, udaran. Par koseva jednom rukom dok mu drugu zakljucavaju (i naravno nista se ne svira). I onda takeover na obe strane terena! MVP!

I jebeno smo morali da ih prelomimo u 4/4, a ne da hocu da mrem 🙂

Protiv Jaga i Kabokla 😄 moramo uci u utakmicu kao danas Australijanci. Ako nas saseku kriterijum - neka. Ako ne mozda i da se ponadamo par minuta.

Dva dana zabrane postovanja zbog vređanja.

 

 

Elem, šta je sa ovim napušavanjem, kao da je Šešelj provalio na forum. 

Edited by Don Juan
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Geronimo said:

Prvo i najbitnije - hejteri sa lajva, napustite se kurca!

 

42 minutes ago, Don Juan said:

Dva dana zabrane postovanja zbog vređanja.

 

Koliko vidim, kolega Geronimo je samo iznio jedan prijedlog, ne vidim nikakvo vrijeđanje.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

On 8/6/2024 at 5:05 PM, Don Juan said:

Da obrazložim, i ako je za ovo predviđena steožija kazna, uzeo sam u obzir da je post rezultat provokacije, da je Dame dala veliki dopeinos ovom delu foruma od početka igara i na kraju zato što su naši pobedili.

 

Tosenisamnado :classic_smile:

 

Još ću vam oprostiti one prethodne banove :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kooineeperk said:

Dobro, hajde da ne preterujete sad 🙂  jos ces i mod da postanes pa sta onda? Kataklizma! 😄 

 

Kako da ti kažem, za tu poziciju sam prekvalifikovana 😛 

 

Spoiler

spacer.png

 

I hvala Bogu moderaciji što je tako. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@Don Juan

 

Da li će već neko od vas da prekine konstantno provociranje ovog kretena... ili samo brišete poruke.

 

4 minutes ago, Dracarys said:

Inače, moram da kažem da mi se ne sviđa ponašanje Bogdana, nisam znao da može biti takav seljober sa takvim psovkama i generalno rečnikom. Nekulturan igrač, čak i smešan što se žali na sudije.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, delgado said:

Mogu li samo da pitam zbog cega mi je obrisan sasvim legitiman post na temi kosarka - OI Pariz 2024. ?

Ovo sam i ja hteo da pitam. Delgado je naš Amerikanac i ima pravo da navija za svoje

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Bice reseno. Decko je vec banovan al banove od 24h(dogovor) ne objavljujemo.

 

Bolje je bilo da se ne radi ništa po tom pitanju. Svi su ga iskulirali, njemu je najteže.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Manu said:

 

Bolje je bilo da se ne radi ništa po tom pitanju. Svi su ga iskulirali, njemu je najteže.

 

Nisam ja. I nije bilo u afektu ili "vruće glave" . Jednostavno je, da budem blag, bezobrazan vec duzi vremenski period. 

 Tako da sam i ja zaslužio jedan duži odmor i službeni put. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Don Juan

Da ne misliš da je smajli na ban debelom zbog odluke, smešan mi je njegov post i reakcija na provokaciju.

 

Btw, kad sam već tu, malo je bzvz ban holdenu zato što je napisao ovome da prestane da sere jer, realno, ovaj to jeste radio sa namerom, što si i ti potvrdio banom, a i to nije uvreda. Koliko puta nekome kažeš aj ne kenjaj, aj ne seri...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Knipex said:

Btw, kad sam već tu, malo je bzvz ban holdenu zato što je napisao ovome da prestane da sere jer, realno, ovaj to jeste radio sa namerom

Nema veze ovaj post sa Drakarisom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...