Jump to content

Transferi $$$


Nenson

Recommended Posts

1 hour ago, Drug Crni said:

Što?

Došao za 5 miliona €,a mogu ga prodati za 90. To je samo takav posao.

 

Ne mislim da je bezvezan igrač,ali ne mislim ni da je ekstraordinaran. Nema kompletnost Kamavinge ni Belingema, nema te 'holding' kvalitete Čuamenija. Nije ni desno krilo. Nema ni toliko visok plafon kao ova trojica.

 

Ja razumem da si ti navijač Reala pa kroz te oči gledaš na ovaj potencijalni transfer. Ako stigne pomenuta ponuda (u tom iznosu) on ide. Ja u to ne sumnjam


Fede je uz Judea najbolji box to box veznjak svijeta. Strasna brzina, takticki ekstremno jak i zahvalan sa mogucnoscu da pokriva i pozicije van veznog reda plus vrhunski sut. Pored toga vec je jedan od vodja svlacionice i vjerovatno buduci kapiten Reala. Prosle sezone ga je Klopp takodjer htio, Real ekspresno odbio bilo kakvu pomisao o prodaji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Brozovic odlozio transfer u Saudijsku Arabiju jer ceka da Barca skonta kako da mu uputi ponudu. To je sada prioritet broj 1 za Deca i Alemanyja, Brozovic im je najbolja opcija trenutno.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, McLeod said:

Opljackali su nas, ali ajde.

 

Valjda cu jednom i ja pogresiti u proceni nekog igraca.

 

Haverc potvrdjen.

Jesu nas opljačkali,ali ja ovo gledam kao veliku pobedu.Čovek je odabrao Arsenal pored ponude Sitija.Napokon je klub ponovo poželjna destinacija za vrhunske igrače,što ovaj i jeste.

Izgleda da je ovaj štoper iz Ajaksa dogovorio sve uslove.

Ozbiljan posao rade Edu i ekipa.Na vreme se dovode igrači kako bi se uklopili za novu sezonu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nekako mi je promaklo da je Celzi pre par nedelja osigurao Kendri Paeza, najskorijeg dragulja fudbalske akademije ekvadorskog Independiente Del Valjea, kazu i decenijskog talenta. IDV radi sa ogromnim uspehom od ulaska u Primeru pre 10ak godina, pisao sam vec o tome na temi za juznoamericki fudbal, i ne kazem "uspeh" toliko zbog trofeja (mada ih je bilo dovoljno i to cesto iz uloge autsajdera) vec ponajvise zbog broja kvalitetnih igraca koje su izbacili iz svoje fudbalske skole i koji su napravili ozbiljne karijere (Kaisedo, Presiado, Plata, Inkapie).
Sada ima 16 god, a sa 15 je vec poceo da igra za prvi tim. Transfer ce naravno biti realizovan kad napuni 18 godina i otvori se prozor za transfere u PL (leto 2025-e). 20 miliona evra je cena koju su platili 😮 

Edited by RatzenStadt
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Drug Crni said:

Valverde u Liverpulu za 90 miliona (nečega)?
Korektan igrač,ali brale koja cena..Real je lud ako ga ne proda za ove pare..


Ne moraju se prenositi vesti sa svakakvih opskurnih sajtova. 
 

Evo mogu i ja: Dajemo sa Mboopija 300 miliona. 

Link to comment
Share on other sites

 

Opljackao ih Chelsea i jos jednom pokazao kako Utd na kraju uvijek plati onoliko koliko druga strana trazi.

Poslali 3 ponudu 50+5 i preko te ne idu kad ono evo vam jos 5 miliona £. Igrac u poslednjoj godini ugovora pa pritom jos i izvikan.

Ode vise od pola budzeta, ode DDG. Da vidimo dal makar mogu za Onanu spustiti cijenu🤦‍♂️

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Ja zadovoljan. Svidja mi se Mount.
Mora da dovedemo Engleza. Bolji je od Madissona, a njga bi platilit 45 milke verovatno.
Ovo znaci da jedan od Maguire i McTominay-a mogu da se prodaju.
Mora da se dovede jos jedan UK igrac da bi mogli da prodamo i drugog od njih dvojice. Takva je situacija.

Pausalno ocenjujem i zaključujuem da se monitoring-uje siutacija sa Kane-om i golmanom. Tj da se vaga kako iskoristiti budget a dovesti i golman i napadača.
DDG ne bih ni kao rezervnog, to bi nas koštalo 150k nedeljeno sigurno. Neka ide. Ovako ako bude u timu, na prvu grešku Onane (ili ko god da dodje) biće pritiska da ona prevara ponovo brani. Ne želim više ni u Carabao cupu da ga vidim. Daj tu nekog Engleza, po mogućnosti neki Heaton-like rezervni golman.

Link to comment
Share on other sites

On 6/28/2023 at 4:17 PM, McLeod said:

I meni je Valverde bolji i od Kamavinge, sa Cuamenijem ne moze da se poredi, Cuameni je panjina u poredjenju sa njim.

 

Ali ono, verovatno im i ne treba sad.

 

Koga oni imaju na sredini?

Belingham, Tchoumeni, Valverde, Camavinga, Modric i Kroos ili ima jos neko?

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, goldberg said:

 

Koga oni imaju na sredini?

Belingham, Tchoumeni, Valverde, Camavinga, Modric i Kroos ili ima jos neko?

Dani Ceballos.

 

Tanki su jako naprijed. Vini, Rodrygo, Brahim Diaz i Joselu. Ne pamtim kad je Real bi tanji naprijed.

8 hours ago, dzakala said:

Arsenal i Aston Villa za sada dominiraju

Tielemans i Pau Torres, 2 ozbiljna pojacanja.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Miki28 said:

 

Arsenalovci, srecan vam Timber👍 Verweij kada prenese za igraca Ajaxa to je to.

Razbili ste ovaj prelazni rok.

 

Siguran sam da postoji neki pun koji se sam piše pošto će Timber igrati za Arsenal koji treba da igra protiv foresta za koji u napadu igra Wood. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/28/2023 at 10:03 PM, OgX said:

Brozovic odlozio transfer u Saudijsku Arabiju jer ceka da Barca skonta kako da mu uputi ponudu. To je sada prioritet broj 1 za Deca i Alemanyja, Brozovic im je najbolja opcija trenutno.

 Ništa od Barce. Nit su imali za odštetu, niti njemu za plaću. Ode u Arabiju. 3 sezone 100M. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...