Jump to content

Transferi $$$


Nenson

Recommended Posts

5 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Hahahahahaha krece novi cirkus oko Mbappea 

I mislio sam kad je potpisao taj ugovor da ce se ovako nesto dogoditi. Jednostavno decko je u svom prajmu, u PSG nista od nagrada nece uzeti. 

 

Real ili Utd, nema tu ko da parira. Samo je pitanje da li Real ima neki raniji dogovor sa njim jer ako nema a seici preuzeli Utd, bice pakleno.

 

Sve u svemu, samo da ode iz Francuske lige i konacno dobije priznanja koja zasluzuje.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

I mislio sam kad je potpisao taj ugovor da ce se ovako nesto dogoditi. Jednostavno decko je u svom prajmu, u PSG nista od nagrada nece uzeti. 

 

Real ili Utd, nema tu ko da parira. Samo je pitanje da li Real ima neki raniji dogovor sa njim jer ako nema a seici preuzeli Utd, bice pakleno.

 

Sve u svemu, samo da ode iz Francuske lige i konacno dobije priznanja koja zasluzuje.

 

Slobodno ga uzmite

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Moze😀

Mbappe i Haaland u PL skoro kao CR7 i Messi u Primeri nekad.

 

Najgore je sto ce se Perez opet nalozit da ga dovede (nikad nije bio opsjednutiji jednim igracem od njega, cak je bio spreman narusiti platnu hijerarhiju u ekipi i dati mu ugovor kakav Cristianu nije htio dat nakon cega je ovaj otisao u Juventus), zanemarit sve ostale opcije u napadu da bi ovaj na kraju ostao u PSGu. Nakon onog 2022. mu vise apsolutno nista ne vjerujem. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Joj ova prica oko Mbappea i Reala se sve vise zahuktava i to od provjerenih izvora. Tacno cu se opet ponadat i onda biti posran kad ih attention whore iznova popisa zbog arapskih miliona :79:

 

Kaze da su ovo lazi i da ce sledece sezone nastaviti u PSG gdje je veoma srecan. 

 

Dakle, 2024 ode u Real za DZ

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja da sam Real, odustao bi od njega, išao bi po Haalanda ( ako je moguće ne platiti 50 M starom), ili neko prijelazno rješenje dok Endrick ne stasa u igrača. Ovaj panj je pohlepan na nivou Messija, a cijeli život mu svi perom titraju jaja. Doći će u Real misleći da će i to biti njegova prćija.

EDIT: od ostalih vijesti: zagrebački drugoligaš Kustošija je prodala 19-godišnjeg stopera Mikayila Fayea Barceloni. Cijena simboličnih 5M Eura.

Edited by Bugl Khan
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Danas u  vestima B. Silva - Donaruma, Verati razmena izmedju Cityja i PSG. Ako im to podje za rukom uzeli su PL titulu jos pre pocetka sezone.

Tuchel je izgleda odlucio da rasturi Bayern, Pavard verovatno u Liverpoolu.

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, DJORDJE said:

Danas u  vestima B. Silva - Donaruma, Verati razmena izmedju Cityja i PSG. Ako im to podje za rukom uzeli su PL titulu jos pre pocetka sezone.

Tuchel je izgleda odlucio da rasturi Bayern, Pavard verovatno u Liverpoolu.

 

Pa ne znam bas. Bernardo je izuzetno bitan igrac za Pepa pa jos ako Gundogan ode ( covjek se u zadnja 2 mjeseca sezone oretvara u cudoviste ) a mislim da ce i Mahrez, gube itekako na cuvenoj dubini. 

Veratti je jedan od najprecenjenijih igraca danasnjice.

 

Vidim da je Arsenal opasno zagrizao da dovede Rice ali i Caiceda i da se raspituju za Havertza. Ocigledno da vlasnik ima namjeru da se otvori. 

 

Celzi ce biti bolji, Liverpool je blizu jos jednog transfera, Utd ako je tacno za Qatar. Bice tu svega u PL.

 

PSG ako su tacne ove informacije oko Bernarda pa i Kolo Mouanija konacno pocinje da radi pravi posao i stvara tim oko Mbappe-a ( koji ce izgleda ostati jos 1 sezonu ). Evo i Hernandez im stize iz Bayerna, doveli Ugartea. Skontali su da ne pali da igraju sa 3 igraca manje u odbrani.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

Ja ne verujem da ce doci i Rajs i Caicedo, ako dodju, imacemo najdublju sredinu od kako je Vijera otisao.

Rice, Caicedo i Partey uz Odegarda i ostale, pakao od opcija. 

 

Ocigledno da je Arteta vidio da mu fali dubine i poteze za kvalitetom jer samo tako mozes juriti se sa City ili da imas srece da se niko od startera ne povrijedi cijele sezone i da svi izguraju na max obrtaja cijelu sezonu ala Liverpool.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Pa ne znam bas. Bernardo je izuzetno bitan igrac za Pepa pa jos ako Gundogan ode ( covjek se u zadnja 2 mjeseca sezone oretvara u cudoviste ) a mislim da ce i Mahrez, gube itekako na cuvenoj dubini. 

Veratti je jedan od najprecenjenijih igraca danasnjice.

Gundogan navodno sigurno odlazi, a zamenice ga Kovacic, dok su glasine da dovode i Gvardiola. Kovacic, Verati, KDB, deluje kao srednji red bolji i od Reala.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DJORDJE said:

Gundogan navodno sigurno odlazi, a zamenice ga Kovacic, dok su glasine da dovode i Gvardiola. Kovacic, Verati, KDB, deluje kao srednji red bolji i od Reala.

Aha da da, zaboravio sam na Kovacica. 

Ne znam, ja bas ne gotivim Verattija, bas mi je precijenjen. 

 

Ako Arsenal izvuce Rice i Caicedo, to ce biti najbolji vezni red lige. 

Link to comment
Share on other sites

 

Ovo bi bio vrhunski posao za Njukastl. Jos hoce i Maddisona da dovedu

1 hour ago, dzoneee said:

Јунајтед преузели шеици? :classic_unsure:

 

Шта би са Америма?

Gotovo je sa njima. Dosta je bilo 18 godine torture i izvlacenja para. 

 

Qatar je ozbiljan u namjerama da ih uzmu, isplate Glejzere, podmire dugove i odrade neophodne rekonstrukcije na OT i trejing centru plus da uloze ozb novce u transfere. 

Sir Jim Ratcliffe isto ali njemu je potreban zajam da uzme Utd s tim da bi se obavezao da taj zajam ne vraca Utd vec njegova kompanija Ineos.

 

Evo i bord PL konacno stavio zabranu da vise niko ne moze da kupi neki klub na nacin kako su Glejzeri to uradili a to je da se zaduze a da taj dug vraca klub. Sjebali su zestoko, nekako je to Fergi vukao ali posle njega ke sve izaslo na vidjelo, sva nesposobnost uprave predvodjena Americkim pijavicama.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Miki28 said:

Kakva igracina i kakav posao Reala👍

Tek 20 godina puni uskoro. 

 

Mislim da ce kad zavrsi karijeru biti najbolji igrac iz Engleske ikad, da ce biti bolji od Rooney, Scholesa, Gerrarda, Lamparda itd

Da se nadovežem da će njegov brat Jobe od sledeće sezone igrati za Sanderlend.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DJORDJE said:

Gundogan navodno sigurno odlazi, a zamenice ga Kovacic, dok su glasine da dovode i Gvardiola. Kovacic, Verati, KDB, deluje kao srednji red bolji i od Reala.

Nema šanse. Pa vidio je Josep u polufinalu SP-a da je Gvardiol prevara. Messi ga je izvozao.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...