Jump to content

Transferi $$$


Nenson

Recommended Posts

9 hours ago, Drug Crni said:

Nesto definitivno ne stima sa Cancelom.
Pep ga se odrekao,Bayern ga nece uzeti..cak sam procitao da na njega i ne racunaju vise i zele promptno da ga vrate?!

Nisam znao. Ja sam mislio da to samo za PSG ide s 3 iza. Da se radi o čisto nogometnim razlozima, tj. Naglesmannovoj taktici. 

Pa Cancelo je tek došao, igrao odlično, kad prije su stigli puknut odnosi?

EDIT: Sad sam vidio da je moguće da vrlo brzo ode iz Bayerna. Navodno je nezadovoljan jer nije prvi izbor u bitnim utakmicama. Kod Josepa je karijeru završio, kao i mnogi prije njega. Šuti, treniraj, igraj kad i što ti se kaže, i usput se pretvaraj da je Josep genij.

Edited by Bugl Khan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

Biće zanimljivo gde će Mbape na leto. Ako ne ode u Real, verovatno će u Premijer ligu. Siti ima Halanda, Sparsi Kejna, u Liverpul teško. Ostaju samo MUN i Čelzi.

Haaland se isto nada Realu. Izjavila njegova zastupnica.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Dracarys said:

Biće zanimljivo gde će Mbape na leto. Ako ne ode u Real, verovatno će u Premijer ligu. Siti ima Halanda, Sparsi Kejna, u Liverpul teško. Ostaju samo MUN i Čelzi.

Liverpul hoce Gvardiola i Bellinghama, oni su u napadu sasvim dobro popunjeni ali odbrana i posebno vezni red skripe. 

 

Celzi vrvt zbog Boehly ali mislim da tu Mbappe na planu individualnih nagrada nista ne postize. 

Ostaju Real i Utd s tim da Utd ima nekih 10% sansi. Realu treba nova zvijezda a gdje ces bolju od Kyliana. Kao sto Bugl kaze i Haaland merka Real, nece se on zadrzati duze od 2-3 sezone u City

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
29 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Izgleda da bi i Benzema mogao napustiti Real ovo ljeto i otici u Saudijsku Arabiju. Realno najbolja opcija i za njega i za Real, vec je ove godine imao ozbiljne probleme s povredama i nedovoljnom fizickom spremom. Kao alternativa se pominje Kane. 

Benzema i Modric opstaju u Realu jer su poslusni vojnici, igraci bez prevelikog ega pa ih se Real teze odrice jer se i njima ostaje i za manje para za razliku od Ronalda i Ramosa koji su zeljeli da dobiju ugo or u skladu sa svojom vrijednoscu. Tu bih mogao i Krosa ubaciti u pricu sa Modricem i Benzemom.

 

Marcelo je ipak tu negdje izmedju ta 2 primjera ali je ipak odlucio da ode. 

 

Onda imas primjer Bale i Hazarda koji hoce da naplate sve od Reala pa makar bili na tribinama ( sasvim legitimno ). 

Mislim da je Benzemi i Modricu vrijeme da idu, ocajni su bili ove sezone a tek sledece ce biti jos gore. 

Ipak s obzirom da je Mbappe rekao da ostaje i sledece sezone a da je bio onaj report oko dolaska u Real 2024, vjerovatnije je da ce Benzema ostati i sledece sezone a onda sledece ljeto napad na Mbappea ili Haalanda.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Haland ostaje u Sitiju u narednih pet godina minimum. Real ce dovesti Kejna ovog leta ako Benzema ode i onda ga upariti sa Mbapeom. Junajted da moli boga da Totenhem hoce da proda a Real nece da kupi, to vam je jedina sansa. Ako ode sledeceg leta kao slobodan igrac, Real je jedina opcija.

 

Ne znam zasto se forsira prica oko odlaska Halanda, kada to nije realno niti Real ima ambicije za tako nesto. Takav transfer u naredne 2-3 godine moze da se desi iskljucivo kao posledica panic buya, ali su sanse mizerne.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, McLeod said:

Haland ostaje u Sitiju u narednih pet godina minimum. Real ce dovesti Kejna ovog leta ako Benzema ode i onda ga upariti sa Mbapeom. Junajted da moli boga da Totenhem hoce da proda a Real nece da kupi, to vam je jedina sansa. Ako ode sledeceg leta kao slobodan igrac, Real je jedina opcija.

Kane mora da isforsira prelazak bilo gdje ovo ljeto inace to je to, ostao je u Spursima jer Utd ce dovesti nekog napadaca na duze staze a Real sledece ljeto nece ici po Kane sa 31 godinom vec Mbappe ili Haaland. 

Levy ce biti bas tezak jer mrzi Utd, rekao je da nikada nece prodati u PL tim a posebno ne u Utd tako da jedino Kane isforsira tu pricu jer vec sledece sezone je zavrsena svaka prica iako je FA, tada mislim da potpisuje dugogodisnji ugovor sa Tottenhemom sto je zalosno. Covjek u ovom krsu od tima imao 30 golova, ej 30.

21 minutes ago, McLeod said:

Ne znam zasto se forsira prica oko odlaska Halanda, kada to nije realno niti Real ima ambicije za tako nesto. Takav transfer u naredne 2-3 godine moze da se desi iskljucivo kao posledica panic buya, ali su sanse mizerne.

Real kada zove dzaba City sve pa makar uzeli i tripletu, Real je Real. Jedino tu Barca moze da parira. 

Haaland ili Mbappe za Real ne bi bili panic buy vec idealan spoj jer upadaju u grupu mladih sa Vinijem, Valverdeom, Judom, Camavngom, Tchouamenijem itd itd. 

Evo citao prije neki dan da Gvardiol ceka Real i pored interesovanja City. Ako i njega dovedu pa oni imaju osnovu od 6-7 igraca na kljucnim pozicijama za narednih 7-8 godina

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, McLeod said:

Kane odlazi ili ovog leta za pare, ili sledeceg za dzabe. Ako ode za dzabe ko zna gde moze zavrsiti. Mislim da i Kejn i Mbape u Realu je realna kombinacija, to je slicno kao Ronaldo Benzema.

Gubis Vinija onda jer je Vini na LW najbolji, uostalom kao i Mbappe ali on se polako pretvara u 9tku i mislim da ce imati razvoj kao i CR7. 

Ne vidim da Real pojuri Kane sa 31 godinom, realnije mi je cak za novac ove sezone jer Real i Tottenhem imaju dobru saradnju.

Ipak Kane mislim da.mora biti mudar i da odbije taj poziv i izabere Utd ili Bayern ( prvi jer je englez, poznaje PL i podigao bi Utd samo tako a drigi jer bi tamo bio glavni bar 3-4 sezonr dok to u Realu ne vidim da moue ostati ). Cak imam misljenje da ce zavrsiti kao Bale i Hazard tamo.

 

Kane u Utd je ono sto odgovara i jednoj i drugoj strani ali ne i Totenhemu. Utd je u naletu, Kane je top 5 napadaca svijeta, top 2 u PL i neko ko podize plafon Utd za 30% pored Rashforda i Bruna. 

80,100,120 miliona £ iako ima 1 godinu ugovora ne treba da zanima Utd, dobija vrhunskog napadaca

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/29/2023 at 7:27 PM, Miki28 said:

Benzema i Modric opstaju u Realu jer su poslusni vojnici, igraci bez prevelikog ega pa ih se Real teze odrice jer se i njima ostaje i za manje para za razliku od Ronalda i Ramosa koji su zeljeli da dobiju ugo or u skladu sa svojom vrijednoscu. Tu bih mogao i Krosa ubaciti u pricu sa Modricem i Benzemom.

 

Marcelo je ipak tu negdje izmedju ta 2 primjera ali je ipak odlucio da ode. 

 

Onda imas primjer Bale i Hazarda koji hoce da naplate sve od Reala pa makar bili na tribinama ( sasvim legitimno ). 

Mislim da je Benzemi i Modricu vrijeme da idu, ocajni su bili ove sezone a tek sledece ce biti jos gore. 

Ipak s obzirom da je Mbappe rekao da ostaje i sledece sezone a da je bio onaj report oko dolaska u Real 2024, vjerovatnije je da ce Benzema ostati i sledece sezone a onda sledece ljeto napad na Mbappea ili Haalanda.

Manje para u odnosu na koga? Modrić ima 8-10M godišnje. Za Benzemu ne znam. Sljedeću sezonu je navodno plan da Modrić sjedi na klupi, ulazi kad treba i bude mentor Bellinghamu. Poslije igračke karijere će vjerojatno ostati u klubu. Za Kroosa se navodno ne zna jel ide ili ostaje. Kao i za Benzemu. Povijest u Realu je ispisao, zašto ne uzet lovu koju mu nude Saudijci ili ko već

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Bugl Khan said:

Manje para u odnosu na koga? Modrić ima 8-10M godišnje. Za Benzemu ne znam. Sljedeću sezonu je navodno plan da Modrić sjedi na klupi, ulazi kad treba i bude mentor Bellinghamu. Poslije igračke karijere će vjerojatno ostati u klubu. Za Kroosa se navodno ne zna jel ide ili ostaje. Kao i za Benzemu. Povijest u Realu je ispisao, zašto ne uzet lovu koju mu nude Saudijci ili ko već

Modric je placen manje od FDJ, Veratija, Casemira, Rodrija. 

Njemi to ne smeta jer kao sto rekoh on je vojnik koji zeli da ostane u Realu, nije mu bitno da dobije pare u odnosu na uticaj ali isto tako Ronaldo i Ramos sasvim legitimno su htjeli da budu placeni kao najbolji shodno svom doprinosu timu i svemu sto su osvojili. 

 

Modricu nije primamljivo da uzme 100-200 miliona od Saudijaca ali Benzemi jeste sto je i normalno, jer fudbalska karijera je kratka i te pare koje mu nude Saudijci su pare koje nije zaradio u karijeri samo od ugovora.

Vjerujem da dosta njih razmislja o zivotu posle fudbalske igracke karijere pa tako Messi i Ronaldo su se vec bacili u mnoge biznise ( posebno Ronaldo sa hotelima ). Evo sada i Buskets ide tamo. Saudijci rade ono sto su Kinezi prije 10tak godina ali za razliku od Kineza koji su dovodili Oskare, Hulkove oni su napali najveca moguca imena ( van prajma ali i dalje najveca imena ) da naprave bum sa ligom a dolazak Benzema, Busketsa pa jos Mesija je nevjerovatan potez.

 

Za Krosa je dogovoreno produzenje saradnje, kao i za Modrica ali Kros uveliko razmislja o penziji, bar je tako izjavljivao da ce jos jedan ugovor sa Realom i penzija.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 said:

Modric je placen manje od FDJ, Veratija, Casemira, Rodrija

Njemi to ne smeta jer kao sto rekoh on je vojnik koji zeli da ostane u Realu, nije mu bitno da dobije pare u odnosu na uticaj ali isto tako Ronaldo i Ramos sasvim legitimno su htjeli da budu placeni kao najbolji shodno svom doprinosu timu i svemu sto su osvojili. 

 

Modricu nije primamljivo da uzme 100-200 miliona od Saudijaca ali Benzemi jeste sto je i normalno, jer fudbalska karijera je kratka i te pare koje mu nude Saudijci su pare koje nije zaradio u karijeri samo od ugovora.

Vjerujem da dosta njih razmislja o zivotu posle fudbalske igracke karijere pa tako Messi i Ronaldo su se vec bacili u mnoge biznise ( posebno Ronaldo sa hotelima ). Evo sada i Buskets ide tamo. Saudijci rade ono sto su Kinezi prije 10tak godina ali za razliku od Kineza koji su dovodili Oskare, Hulkove oni su napali najveca moguca imena ( van prajma ali i dalje najveca imena ) da naprave bum sa ligom a dolazak Benzema, Busketsa pa jos Mesija je nevjerovatan potez.

 

Za Krosa je dogovoreno produzenje saradnje, kao i za Modrica ali Kros uveliko razmislja o penziji, bar je tako izjavljivao da ce jos jedan ugovor sa Realom i penzija.

Ali to nisu igrači Reala, i nemaju 38 godina. On je u Realu rezao plaću i sad ima toliko. Mislim, da odluči uzeti pare od Saudijaca ne bi bilo ništa čudno. Ali on već godinama ima plan, tj. veliku želju umiroviti se u Realu. Ove godine je oko produženja bilo natezanja jer ne želi prestati igrat za reprezentaciju. Na kraju se ipak izgleda dogovorili. Uglavnom, nakon Puškaša najstariji igrač Reala u povijesti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...