Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

1 minute ago, Drakaris said:

E to cemo da vidimo, bas je los na mrezi. Cuva ga dobar servis, cini mi se da bi mogao biti veoma opasan na Vimbldonu. 

 

Apsolutno ništa neće moći da uradi na W. Vidi se da je forhendaš, ovde ima večnost da se namešta na FH. Tamo neće moći. Bh mu je na nivou debelih direktora sa Gemaksa. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Xpert said:

Ceronja (valjda je on) nesnosno navija protiv Tima. Svaki los potez Paula prokomentarise sa "Nije dobro". Pa mislim jebote.

 

Bas preteruje, sad mu je glas kao da je na sahrani, a do 4:0 u TBu je pevao 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Miomir je rekao da mu šljaka nešto nije ležala u poslednje vreme, mada je to eufemizam u odnosu na reči koji je on upotrebio, ali da je srećan što je uspeo da pobedi u pet setova. Napredak ogroman, sećam se kada mi je u Melburnu rekao da ne bi izdržao do kraja s Verdaskom sve i da je dobio prvi set. Sledeći mu je David Gofan, od kojeg je Dušan Lajović bio bolji u Monte Karlu.

“Sigurno ću pitati Ducija, a i Filip je rekao da će da mi složi taktiku. Šta da vam kažem, imam ljude iza sebe“, smeje se Kecmanović kad je došao red na razgovor s nama jer su ga belgijske kolege solidno iscedile (“knjigu će da napišu“, reče Miša).

Nedugo zatim pitali smo Filipa za potvrdu, na šta se “đavolski“ nasmešio:

“Pripremiću taktiku jer poznajem Davida jako dobro, kao i njegovog trenera (Tomasa Johansona, sa kojim se Filip rastao posle turnira u Monpeljeu). Spremio sam je i Duciju u Monte Karlu – igrao je on tamo strašno, ne kažem da je zbog mene pobedio, ali znam kako treba da igra“.

:classic_biggrin:

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

E jbg, ako je Rafi potrebna takva pomoc protiv fuckin' Hanfmana....jeste malo nezgodna koincidencija ali nema sanse da je sa namerom da oteza protivniku. Kapiram da ce vec sledece kolo da zameni.

 

Ajd sad Losmi, udri :s_d:

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...