Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

2 minutes ago, Drakaris said:

Haha, pa Nadal u svojoj karijeri nikad nije vezao dve pobede nad Federerom i Djokovicem na jednom turniru. Mi ne znamo kako bi to na njega delovalo na ovom turniru. Drugacije je igrati sa Fererom, pa onda sa Federer/Djokovic. Iako je sad Federer slabiji igrac, nego prethodnih godina na sljaci, bilo bi zanimljivo videti to. 

Koliko puta je igrao b2b sa Federerom pa Novakom?

 

Koliko puta je taj isti b2b igrao na sljaci? 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Koliko puta je igrao b2b sa Federerom pa Novakom?

 

Koliko puta je taj isti b2b igrao na sljaci? 

Desilo se citava dva puta, 09' kada je izgubio finale od Rodzera i 11' kada je izgubio od Novaka. Ali to nije bitno, kada ti pobedis jednog od ta dva igraca, onda si pod utiskom od proslog meca. Rodzer takodje to nikad nije uradio. Novak nekoliko puta, ali se i on sastajao mnogo vise puta sa njima na istom turniru, takodje i on ima bas negativan skor. Nije lako igrati dva puta uzastopce sa dvojicom koji pretenduju za GOAT-a, pa makar jedan bio totalno operisan od sljake. Utice to dosta na sledeci mec. 

 

Pogotovo u ovoj situaciji, kada ti je glavni izazivac u finalu. 

Edited by Drakaris
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, aloviti said:

na 18 ce moci da se diskutuje jer 2kom je velika razlika
19 i vise mislim da ne bi bilo mesta diskusiji jer bi verovatno sve ostalo bilo na djokovicevoj strani - nedelje, year end 1, wtf, mastersi, h2h

 

 

Ako mi verujes sve vise i vise navijam za taj scenario [da se Novak izjednaci sa Rogerom ili bar da bude na -1] jer bi u tom slucaju apsolutno svaka druga statistika bila na Djokovicevoj strani pa me bas zanima sta bi onda izmislili da i dalje Fed bude GOAT 😂 

Verujem da bi u toj situaciji nesto tipa SABR procenat uspesnosti odneo prevagu na Rogerovu stranu.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Darth Steva said:

 

Ako mi verujes sve vise i vise navijam za taj scenario [da se Novak izjednaci sa Rogerom ili bar da bude na -1] jer bi u tom slucaju apsolutno svaka druga statistika bila na Djokovicevoj strani pa me bas zanima sta bi onda izmislili da i dalje Fed bude GOAT 😂 

Verujem da bi u toj situaciji nesto tipa SABR procenat uspesnosti odneo prevagu na Rogerovu stranu.

 

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Pa sta je sa Krajinovicem, jel se on stvarno muci sa jednim Karbeljes Baenom ............. a za Kecmanovica je ipak malo cudno da bar ne moze da otkine set poluraspalom Gofanu .................  Jedino je Djere tu mentalna gromada ..................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Novak nikad ne bi bio univerzalno priznat kao GOAT. Nisam čak ni za Rafu sigurna, ali svakako navijam da ga bar jedan pretekne. Evo već od AO počeli da se pojavljuju tekstovi na temu šta ako Đoković stigne do 20, i nudi se "rešenje" da je GOAT subjektivna kategorija i da ne može objektivno biti jedan čovek najnaj u svemu. Sa čime se ja potpuno slažem inače, samo je tajming zanimljiv. :classic_tongue: Tako da se stvarno ne vredi time opterećivati, osim u cilju nabijanja statistike postova radi obaranja rekorda na temi :classic_tongue:

2 minutes ago, Boxy said:

 

finale nije za nedelju dana :girl:

Ma i to im je mnogo, postavljam neki minimum koliko bi se moglo izdržati bez te priče :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, 4_Webber said:

Rolan Garos 2007, Hamburg 2008, Rolan Garos 2008?

Za RG i masters tih godina sam izostavio, jer tada Djokovic nije smatran za nekog "rivala". Nesto slicno kao danas Tim.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Sve u svemu...Nadalu je da back to back igra sa Federerom i Đovakom na RG otprilike kao meni da se sa gurmanske pljeskavice prebacim na carske ražnjiće. U teoriji može da bude problema, u praksi rešim to ko novorođenče čokolino...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Drakaris said:

Za RG i masters tih godina sam izostavio, jer tada Djokovic nije smatran za nekog "rivala". Nesto slicno kao danas Tim.

Kako nije smatran 2008. kada je vec imao 1 Slem i 4 mastersa??

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...