Jump to content

Grupa B (Španija, Italija, Hrvatska, Albanija)


Ko prolazi grupe?  

55 members have voted

  1. 1. Ko prolazi grupe?

    • Španija
      52
    • Italija
      40
    • Hrvatska
      27
    • Albanija
      2
  2. 2. Pobednik grupe

    • Španija
      39
    • Italija
      9
    • Hrvatska
      7
    • Albanija
      0


Recommended Posts

2 minutes ago, Bobby Shurda said:

Al ovaj komentator na RTS-u ono je baš neprofesionalno komentarisanje, ja ne znam kako je na HRT ili gde god kada igra Srbija niti me nešto interesuje preterano... ali ovo je baš neukusno a nije da sam tužan bio kada je pao gol š

Dobro, bre, šta se čudiš, njemu bi ispred trafike rekli da smanji doživljaj. Ne možeš ni p od profesionalnog da izvučeš iz njega.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Dobro, bre, šta se čudiš, njemu bi ispred trafike rekli da smanji doživljaj. Ne možeš ni p od profesionalnog da izvučeš iz njega.

Nemanja Matic. Steta sto nije prenosio protiv Albanije. Tu ne bi znao da li da se raduje ili tuguje kod 2 gola Albanaca

Link to comment
Share on other sites

Meni se čini da je Dalić direktni krivac za Albaniju i Italiju, nedopustivo je da u trenucima kada imaš pozitivan, zadovoljavajući rezultat, tako kasno u utakmici, imaš toliki broj raštrkanih igrača i toliko prostora za protivnika da napadne.
 

Protiv Albanije je bilo mnogo ofanzivnih igrača na terenu i ekipa je izgubila neki balans, a večeras je prvu "defanzivnu" izmenu napravio kada je ubacio Juranovića umesto Kramarića. Ajde Perišić za Sučića, Perišić je igrao nisko i pravili su trojicu pozadi sa Gvardiolom ali to nije zatvaranje utakmice u onom tradicionalnom maniru. Da li je ideja bila da se prilikom napada Italije iskoristi prostor i umulja još jedan, ne znam, ali utiska sam da je Hrvatska vrlo lako mogla da zatvori i ovu i prethodnu utakmicu i komforno sa 6 bodova tera dalje.

 

Inače glupe su priče o tome da je Dalić nekakva neznalica, nijedan trener ne može da se provlači 6 godina na toliko različitih turnira i liga, ali ove dve utakmice rekao bih je poprilično loše "korigovao".

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Problem sa licnim greskama said:

Meni je Gvardiol danas odigrao odlicno na sebi stranoj poziciji, cak je i Pongracic odigrao korektno, Sutalo malo nesiguran ali ipak bez neke vece greske. Defanzivna linija Hrvatske je odigrala solidnu utakmicu. Kakva god da je, ipak je ovo Italija. Sve svaliti na Dalica je pomalo "Srpski recept".

 

Kao i uvek mora da postoji individualne odgovornosti kod igrača, ja sam izdvojio Dalića kao direktnog krivca jer je njegovo da taktički i kadrovski dovede tim u poziciju da u 95+ bude zatvorenija i kompaktnija nego što je bila na prethodne dve utakmice. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

Meni ovo bas krs utakmica bila. Hrvatska za nijansu bolja, ali nista nesto epohalno da ovo bude nezasluzen remi.

Oprosti ali di je to Hrvatska bolja bila. Pa viktorija je bila od gola. A u prvom su Talijani mogli dat bar dva gola. Jedino šta su mogli u završnici dati gol. Pitam se da li smo gledali istu utakmicu. 

Edited by bodo
  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Charles De Ketelaere said:

 

Kao i uvek mora da postoji individualne odgovornosti kod igrača, ja sam izdvojio Dalića kao direktnog krivca jer je njegovo da taktički i kadrovski dovede tim u poziciju da u 95+ bude zatvorenija i kompaktnija nego što je bila na prethodne dve utakmice. 

Čini mi se da su nekih 10-15 minuta nakon gola bili zatvoreniji ali je prilično fijukalo oko njihovog gola. Nakon toga su ponovo uspodtavili ravnotežu, oterali Italijane i imali poneku šansu. Mislio sam da je italijanski pritisak završio i da su Hrvati odlukom da nastave da igraju upravo zatvorili Italiju. Kad obo međutim, jedan napad i ćao.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

Inače glupe su priče o tome da je Dalić nekakva neznalica, nijedan trener ne može da se provlači 6 godina na toliko različitih turnira i liga, ali ove dve utakmice rekao bih je poprilično loše "korigovao".

 

Ma lupetanje obično. Imao je grešaka, ali ko ih nema. Ali je s druge strane tukao Argentinu, Brazil, Francusku, Englesku, Nizozemsku...ne može sve slučajno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bugl Khan said:

Nemojte se vaditi na suđenje. Nemojte bit ti. Jbg, kriterij, 8 minuta, nije on zabio gol, nije te ukrao za penal (hvala VAR) ali ako primiš 5 komada u 2 utakmice, ne dobiješ Albaniju, nisi zaslužio, jbg. Boli način, al valjda je ovo Dalićev oproštaj.

Pa on jeste glavni krivac. Na dva meča iste greške u nadoknadi. Super je visok presing, ali protiv Albanije nije prošlo, posloži odbranu i završi meč.

No, videćemo ostale grupe.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Pa on jeste glavni krivac. Na dva meča iste greške u nadoknadi. Super je visok presing, ali protiv Albanije nije prošlo, posloži odbranu i završi meč.

No, videćemo ostale grupe.

Budimo ozbiljni

A i da se nekim čudom poklopi 6 rezultata, ne možemo baš predaleko.

Hrvatska kolko nam daje na SP, toliko nam uzima na EP

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...