Jump to content

Grupa B (Španija, Italija, Hrvatska, Albanija)


Ko prolazi grupe?  

55 members have voted

  1. 1. Ko prolazi grupe?

    • Španija
      52
    • Italija
      40
    • Hrvatska
      27
    • Albanija
      2
  2. 2. Pobednik grupe

    • Španija
      39
    • Italija
      9
    • Hrvatska
      7
    • Albanija
      0


Recommended Posts

3 minutes ago, Cilemile said:

 Bogami i Livaković. S njim kao i bez njega. 

2. gol eventualno, al išla je u kut. 1. je bio 1 na 1 s moratom, 3. je centaršut. Livakoviću glavom pucaju na gol iz 5 metara, s tim živiš, jbg

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Za razliku od SP 2018 i 2022, kad su Lukaku, Danci, Japanci i svi redom promasivali sanse i penale, sada Spanci iz 3 suta tri gola, a Hrvati su imali nakon prvog i drugog gola odmah sanse da zabiju, plus ona sansa na 2 0 kad je lopta prosla pored gol linije. 

 

Ovako otprilike izgleda kad nemas ni trunke fudbalske srece, kao sto su je obilato imali na SP 2018 i 2022. 

 

Naravno, ovde sada moze problem da bude gol razlika, ako slucajno izgube i od Italije, onda cak i pobeda nad Albanijom mozda nece biti dovoljna da sa tri poena budu medju treceplasiranima, jer moze i gol razlika da odlucuje, mozda ce morati da se juri ubedljiva pobeda nad Albanijom. 

Mada tesko mi je da zamislim da mogu da ispadnu i ove grupe, suvise je dobar tim, osim ako ih ovde neki ubedljiv poraz ne destabilizuje.

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, McLeod said:

Dalicu bih urucio otkaz na poluvremenu za ovako retardiranu postavku odbrane. Ej, Gvardiol levi bek a Pongracic balvan stoper. Plus i Stanisic koji je predefanzivan desno, Sutalo jednostavno nema kvalitet da komanduje odbranom i evo rezultata.

Piksi mood

Link to comment
Share on other sites

Ne moze niko da kopira Gvardiolu. 

 

Gvardiol je zanimljiv igrac, dobar stvarno, ali on kao bek moze da sljaka samo kod genijalmog Pep-a, u timu koji je savrseno poklopljen. U vakumu, on kao bek ima samo smisla samo ako “zamagne” u sredinu i sutne je. Ovo ostalo, nista…

 

Znao sam da ce Spanci da budu dark horse, i da su mi posle Nemacke i Francuske najjaci. 

Fudbal je sport u kojem ne mozes da ne budes top3 tim ako imas najboljeg veznjaka na svetu, a Rodri je to.

 

A nije samo da je Rodri dobar…

Edited by BattleBender
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Juan said:

Pretpostavljam da je želeo da otvori više prostora Gvardiolu u napadu.

ali on nije bek koji probija stranu i centrira. Jednostavno je ovo potpuni promašaj. Hrvatska ima inverted krila i tu bi Sosa odgovarao.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bugl Khan said:

ali on nije bek koji probija stranu i centrira. Jednostavno je ovo potpuni promašaj. Hrvatska ima inverted krila i tu bi Sosa odgovarao.

A šta znam, verovatno si u pravu, ali milimetri su nedostajali da baš preko njega padne gol na 0-2.

Link to comment
Share on other sites

Pisao samo jutros ili juce u najavi da Spanci nikako nisu dobar match up Hrvatima, upravo jer imaju jak posed, iako paradoksalno zvuci da su oba gola dali iz kontre i polukontre na nepostavljenu odbranu Hrvata, u trenucima kad je posed bio na strani Hrvatske. 

 

I nema potrebe da se ljuti neko kad se kaze da Hrvati nisu imali trunke srece, tacno onoliko koliko njihovi rivali nisu imali u nekim ranijim utakmicama SP 2018 i 2022, to je fudbal i nema sta da se prica o tome. 

 

Hrvati su bez obzira na ovih 3 0 izuzetno jak tim i to niko ne spori i bilo bi veliko iznenadjenje da ne prodju grupu, cak sam napisao da oni treba bar do 1/4 da idu. 

Link to comment
Share on other sites

Ja bih igrao sa Gvardiolom i Stanisicem na stoperu. Hrvatska ima pun kofer solidnih bocnih igraca, a ti si ovde sebi odsekao sva krila jos ti Kramaric igra levo. Ja stvarno ne razumem ovu postavku.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Juan said:

A šta znam, verovatno si u pravu, ali milimetri su nedostajali da baš preko njega padne gol na 0-2.

istina. ali to je jedna situacija. nije da je konstantno bio blizu da se nađe u sličnoj situaciji

Ovo je Livaković. Ne centaršuti

1 minute ago, McLeod said:

Ja bih igrao sa Gvardiolom i Stanisicem na stoperu. Hrvatska ima pun kofer solidnih bocnih igraca, a ti si ovde sebi odsekao sva krila jos ti Kramaric igra levo. Ja stvarno ne razumem ovu postavku.

Nitko ne razumije. Pongračić se izgubio.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Pisao samo jutros ili juce u najavi da Spanci nikako nisu dobar match up Hrvatima, upravo jer imaju jak posed, iako paradoksalno zvuci da su oba gola dali iz kontre i polukontre na nepostavljenu odbranu Hrvata, u trenucima kad je posed bio na strani Hrvatske. 

 

I nema potrebe da se ljuti neko kad se kaze da Hrvati nisu imali trunke srece, tacno onoliko koliko njihovi rivali nisu imali u nekim ranijim utakmicama SP 2018 i 2022, to je fudbal i nema sta da se prica o tome. 

 

Hrvati su bez obzira na ovih 3 0 izuzetno jak tim i to niko ne spori i bilo bi veliko iznenadjenje da ne prodju grupu, cak sam napisao da oni treba bar do 1/4 da idu. 

tko je 2018. nadigrao Hrvatsku?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...