Jump to content

Grupa C (Danska, Engleska, Srbija, Slovenija)


Grupa C  

62 members have voted

  1. 1. Ko prolazi grupu (prve dve reprezentacije)?

  2. 2. Pobednik grupe?



Recommended Posts

Inače kritikujem pljuvanje individualaca u gnjilom sistemu ali 1. Gaćinović 2. Sergej kod gola su za najstrože osude i packe. 

Kakva situacija lebe mekani. Iz situacije gde imaš toliko prostora ispred sebe, čistu stranu da napadneš 1na1, uspeš da predaš loptu beku iz Celja, koji potom samo protrči pored, istrči 40 metara, lagano isprati na drugom krilu šta će se desiti i samo priđe i postavi nogu neometan. Baš baš dugo nisam video amaterskiji pogodak.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ako mi prođemo sa 2 kukavna boda kao treći i poklope nam se svi navedeni scenariji, Uefa će tačno da vrati stari prolaz za 2 ekipe koliko na Euru 2028. Tad se već pale sve crvene lampice za evropski fudbal, vrištala bi kontrolna soba u Nionu. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Inače Kek se posrao + popišao na Nagoju i Marsej u prvih 15 minuta, a cela utakmica je jedna doktorska disertacija kako sa bajatih 100gr brašna da napraviš jednu lepu jestivu pogaču, dok Pikseto sa 400gr najfinijeg tip400 brašna mulja neke splačine po tiganju natopljenom uljem.

 

Odlična igra protiv Danske, odlična protiv nas, bukvalno gol u zadnjoj sekundi utakmice im je odneo plasman dalje. Zaslužili su.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Molina23 said:

Ako mi prođemo sa 2 kukavna boda kao treći i poklope nam se svi navedeni scenariji, Uefa će tačno da vrati stari prolaz za 2 ekipe koliko na Euru 2028. Tad se već pale sve crvene lampice za evropski fudbal, vrištala bi kontrolna soba u Nionu. 

 

 

Još ako bi smo nakon takvog scenarija osvojili prvenstvo, vratili bi odmah onaj sistem sa dve grupe od po 4 ekipe, gde prvoplasirani odmah igraju finale. Za svaki slučaj.

Link to comment
Share on other sites

Sautgejt je jedini gori selektor od Piksija, ne na ovom šampionatu, nego u evropi uopšte. Ovaj njegov reprezentativni roster je optrilike najnoviji porše, a on ga koristi da prebacije gajbice voća sa kvantaša do tezgice. 

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Apropo Seska, meni je bas promaseno poredjenje njega sa Halandom. Dosta je bolji tehnicar od ovog i generalno na lopti. Ima impresivnu tehniku i kontrolu lopte na onu visinu plus odlican sut, ali nema ono sto ima Haland i sto generalno krasi 95 posto najboljih napadaca na svetu - ludacka energija i killer instinkt. Bas je nekako mnogo lagan, sve u drugoj brzini radi, uopste ne juri gol u tom smislu nego ceka dobre situacije. Zli jezici bi rekli da je to pasivnost.

 

Svakako ce i uprkos tome da bude vrh igrac. 

Link to comment
Share on other sites

Haland je tri godine stariji od Seska, 2000 vs 2003, tako da ne mogu da se porede, bar ne jos. 

Sesko se jos uvek uci, vec sada je Slovenac bolji nego sto je bio pre dve godine, recimo i to za dve klase je bolji od svoje mladje verzije, a jos uvek je veoma veoma mlad.

 

Sesko cini mi se da ima mnogo bolji sut van 16m od Halanda, onaj sut tj drop kick protiv Danske i stativa, pa juce ona parada Rajkovica itd itd, nesto se ne secam da Haland ima takvu prangiju sa 25m

 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Nece Sesko nikad biti nivo Halanda, nije to nesto necuveno, Haland je najbolji moderni napadac ubedljivo, robot kojeg mozes da koristis kao na igrici, to ce ocigledno u narednim godinama biti jos vrednije.

 

Disciplinovani mladi Ibrahimovic je solidno poredjenje za Seska.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sinoć su nadigrali Englesku. Nije uostalom ni realno da porediš sastav Engleske i Danske. Engleska igra najgori fudbal na svijetu proporcionalno kvalitetu koji posjeduje. Ja bih čak imao nekog razumijevanja da se pate sa odbranom, jer realno ni Stons ni Guehi nijesu top klase, ali oni igraju fudbal kao trećerazredna selekcija, neki nivo Slovačke i Slovenije. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

 

 

Jamal ima 16 godina i ko zna kakav ce biti u buducnosti, ali sada nije na dovoljno visokom nivou da mu se pruza paznja kao da je Mesi.

Ne znam sta ovo znaci, i ovo pominjanje Messi-a? Kakav je kontekst....
Messi je debitovao sa 17 god u La Ligi. Ovaj sa 16 igra Evropsko. Sto nista ne mora da znaci.
Kao sto nista ne mora da znaci bilo kakvo poredjenje sa Messi-em. It's fucking Messi.
Zamisli da nas svaka zena uporedjuje sa Marlon Brandom ili Brad Pitt-om...
Mali je jezivo dobar, vec sad je prakticno vrhunski igrac, i ne znam sto ulazimo u nekakve dubioze i projektovanja da l ce da bude najbolji sportista svih vremena, ili nema sanse da da bude to.

2 hours ago, Markoss said:

Apropo Seska, meni je bas promaseno poredjenje njega sa Halandom. Dosta je bolji tehnicar od ovog i generalno na lopti. Ima impresivnu tehniku i kontrolu lopte na onu visinu plus odlican sut, ali nema ono sto ima Haland i sto generalno krasi 95 posto najboljih napadaca na svetu - ludacka energija i killer instinkt. Bas je nekako mnogo lagan, sve u drugoj brzini radi, uopste ne juri gol u tom smislu nego ceka dobre situacije. Zli jezici bi rekli da je to pasivnost.

 

Svakako ce i uprkos tome da bude vrh igrac. 

Haland je brza, agresivna i skoncentrisana mazga. Ima dobru kretnju Haland, solidno je inteligentan, i preludacki je brz za tu visinu.
Sa druge strane Seskov uskladjen korak je pojam za Halanda.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, BattleBender said:

Ne znam sta ovo znaci, i ovo pominjanje Messi-a? Kakav je kontekst....
Messi je debitovao sa 17 god u La Ligi. Ovaj sa 16 igra Evropsko. Sto nista ne mora da znaci.
Kao sto nista ne mora da znaci bilo kakvo poredjenje sa Messi-em. It's fucking Messi.
Zamisli da nas svaka zena uporedjuje sa Marlon Brandom ili Brad Pitt-om...
Mali je jezivo dobar, vec sad je prakticno vrhunski igrac, i ne znam sto ulazimo u nekakve dubioze i projektovanja da l ce da bude najbolji sportista svih vremena, ili nema sanse da da bude to.

 

 

Ne mora nista da znaci, mozda i ostane na ovom nivou zauvek. Ja upravo i pricam o tome kakav je sad, a sad je manja pretnja i od Fabijana i od Nika, i to za par razreda razlike, a poklanja mu se paznja, i njemu i Pedriju, kao da su oni glavni igraci.

 

Klasican Barselona bias, sto je smejurija imajuci u vidu da odavno nije bila ovako ocajna.

 

To je i glavni razlog zasto izgledaju jako, to je do Italije i Hrvatske, ciji je performans bio u rangu naseg do sad.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

Englezi prava antipropaganda fudbala u ova prva dva kola, zanimljivije mi da gledam Poljsku, Albaniju i Slovačku nego njih.

 

A tek Tursku, pa i Gruziju...:smiley2:

Link to comment
Share on other sites

Engleze ce biti zajebano izbaciti u nokaut takmicenju, imaju jaku odbranu, a vrhunske pojedince napred. To sto su katastrofalni za sada, nista ne mora da znaci, ima bezobroj primera gde ekipe nista ne igraju u grupi, odu do nokaut takmicenja i osvoje ga. 

Italijani su majstori za to, Portugal osvojio EURO sa tri neresena u grupi i samo sa jednom pobedom na citavom takmicenju u 90 min, Wels u 1/2, sve ostalo je bilo nereseno u 90 min i pobeda na produzetke i penal seriju. 

 

Tako da otpisivati Englesku je suludo. 

Link to comment
Share on other sites

Niko ne otpisuje Englesku samo se smeju i sokirani su cinjenicom da je Sautgejt bas toliki dunster. Bukvalno je najgori selektor na turniru, a vodi prvog favorita takmicenja.

Link to comment
Share on other sites

Englezi su hit, kao i obično, jer se svi slažu da su igrali s.anje u prva dva meča, ali kad se to izjavi javno kao što je Lineker izjavio, onda ide drvlje i kamenje na njega, jer se ne vodi računa dovoljno o ekipi i ne znam ni ja čemu...hahaha valjda treba igračima malo više titrati jaj.a, jer su uvredjene primadone...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...