Jump to content

Grupa D (Poljska, Holandija, Austrija, Francuska)


Grupa D  

35 members have voted

  1. 1. Ko prolazi grupu (kao prve dve repke)?

  2. 2. Ko je pobednik grupe



Recommended Posts

Francuzi i sa Mubapeom deluju prilicno jalovo, prosto mi je neverovatno da od toliko talenta koji imaju nisu uspeli da sastave ekipu koja vise pruza na terenu. Neko rece da nedostaje Pogba i tu bi morao da se slozim. Koliko god da se zajebavao na klubskom nivou pruzao je odlicne partije za reprezentaciju. Posle Engleza i Belgije broj tri razocaranje na prvenstvu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Slabo se postavlja ovaj sudija. Napad pre toga presekao pas u napadu Austrije. A ovde postavio blok Depayu, koji zbog toga nije mogao da izađe na šut protivničkom igraču.

 

 Depaj nije ustao sa zemlje kao da ga je Simunic pokosio jos nekih 30 sekundi, dok Austrijanac pravi sansu pored njega

 

https://x.com/i/status/1805644465274503612

Edited by diego
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, diego said:

 

 Depaj nije ustao sa zemlje kao da ga je Simunic pokosio jos nekih 30 sekundi, dok Austrijanac pravi sansu pored njega

 

https://x.com/i/status/1805644465274503612

 

Slažem se, ne izgleda neki kontakt ovako na prvu. Ali znaš kako kažu u borilačkim sportovima, najzajabaniji su udarci koje ne očekuješ. A on verovatno nije očekivao bodycheck od sudije.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

Dobro igra Austrija ali nisu toliko jaki da mogu da rutiniraju čak ni ove osrednje Holanđane. Meni je Memphis Depay jedan od najvećih bezveznjaka u svetskom fudbalu poslednjih 10 godina, sve kao nešto izgleda zajebano a u stvari ništa posebno. Od kada je on glavni Holanđana nema pri vrhu.

Očekivalo se dosta od njega kad je prešao iz PSV-a u MU, ali nikad nije uspio da prenese taj nivo igre u druge klubove. Kuman luzer po ko zna koji put

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...