Jump to content

Grupa D (Poljska, Holandija, Austrija, Francuska)


Grupa D  

35 members have voted

  1. 1. Ko prolazi grupu (kao prve dve repke)?

  2. 2. Ko je pobednik grupe



Recommended Posts

1 hour ago, McLeod said:

 

 

Mi bi trebalo da probamo sa nekim Nemcem tog ranga, ali ne isluzenim, nego nekim mladjim, pa neka bude i relativno nedokazan.

 

Kjetil Knutsen. I da nas vodi istovremeno sa Bodo Glimtom, bilo bi sto puta bolje od ovoga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

 

Samo disciplina i da se poslozi lepo tim od strane krstenog trenera, a Ragnik cak i nije vrhunski trener, samo je metodican.

 

Mi bi trebalo da probamo sa nekim Nemcem tog ranga, ali ne isluzenim, nego nekim mladjim, pa neka bude i relativno nedokazan.

 

 

Kako ne razumeš?

Taj neki Nemac bi im na prvom treningu rekao.. Her Mitar, ju nid tu ran vit haj intenziti end presing štopere ol d tajm..

 

A Mitar bi u sebi rekao.. pff baš me boli kurac...

a onda bi okupio bandu nakon treninga i reko bi.. 

 

Her bando, slušajte me sad veri kerfuli, ajde da izgibimo prve tri tekme, da ovaj ludak dobije otkaz. Ko će bre da trči taj njegov haj intenziti gugendildenpresing, hoću bre da dajem golove glavom, a ne da izgubim snagu posle par istrčavanja.

 

Naravno ništa kontra Mitra, samo karikiram malo i mislim da od toga nema ništa.

 

Pre bih Italijana voleo da vidim na klupi reprezentacije.

Taktički pismeni i dovoljno harizmatični da drže pažnju i fokus našima i da ih ovi slušaju i prate.

Link to comment
Share on other sites

Realno sudija treba i da malo oseti igru po pravilima ako se drzis striktno jeste ofsajd ali golman ono ne bi stigo da uhvati nikad opet ne znam sta je ispravno. Inace obori me 2 na francuze za 2k evra.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...