Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

Posted (edited)
2 hours ago, Kooineeperk said:

 

I tako je FMP postao filijala Partizana

Za koga ćete onda navijati? :wicked::classic_tongue:

 

Iskušenje je bilo preveliko da se propusti. :classic_biggrin:

Edited by Barkley#34
Slovo
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Marvin said:

Speaking about nerealno, možda Atlanta uradi jedan buyout?

Malo realnije, Bertans je u poslednjoj godini ugovora i samo 5 od 16 miliona mu je garantovano, tako da je gotovo sigurno da ga Šarlot otpušta. Nadam se da smo u kontaktu s njim, mnogo bih više voleo da gledam njega u ekipi, nego Lučića na primer 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Licno nikakvih zelja nemam…

 

imao sam ciljeve i to ostanak zeljka, EL i ABA… ostalo me uopste nije zanimalo…

 

sezona je bas losa, pre svega zbog odnosa igraca… rezultati ko rezultati, nekad ima nekad nema…

 

i jos me raduje sto za sada nista od informacija ne curi… a to znaci ili da nema nista ili da dobro cuvamo info… 

 

tako da lagano… posle prosle sezone, Mirotic sage i svega, ovako je ipak bolje

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Marvin said:

1: NWG / Jones, Dimitrijević / Đeljan

2: Kevin

2/3: Vanja

3: Poni

4: Zek

4/5: Bruno

5: Nebo / Birch / Davies, Balša

 

To je 9 igrača i fali startna trojka. Mooožda smo tu mogli da malo i rizikujemo i pojurimo nekog igrača iz G lige ili Italije / Španije / Turske. Imamo lufta da malo i čekamo pošto za početak Vanja i Poni to mogu da pokriju.

Možda Pokuševski?

Ne bih bio oduševljen produžetkom Nanelija (kao što nisam ni zadržavanjem kapitena ali šta je tu je, Željko je zaljubljen u njega).

 

Na to bih dodao da bih pojurio i nekog 4/5 ili 5/4 npr. onog Stevinog tipa odozgo, jer smo videli da Bruno i Balša ne mogu da pokriju kvalitetno čak ni bekap 5.

Naravno vrlo rado bih gledao Sikmu ili Timana na toj poziciji. A naravno uvek je dobrodošao i  Luča :)

 

Tako da na kraju to bude ovako nešto:

1: plej, drugi plej

2: Kevin, Vanja

3: krilo, Poni

4: Zek, Bruno

5: centar, drugi centar ili 5/4, Balša, Dimitrijević 2

 

B1: Armani

 

B2: umalo nisam dobio napad sam procitao Birch jer zbog asocijacije na jednog naseg asa 🥲😆

 

B3: ne koliko kapiten u ugovor koji ima sa nama 🥲

 

 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Marvin said:

Ne taj Birch lepteje8o , potiskuj to 😅

Taj Birch danas potpisao za KK Lazarevac Paragon i igraće treću srpsku ligu. 😅

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Nemam nekih posebnih želja, ne znamo još šta ćemo zadržati, ali neki igrači koje bih voleo da vidim sledeće sezone:

NWG, da nam vrati malo za one kamenčuge otablu prošle i ove sezone. Baš priželjkujem školovanogtm pleja koji se ne stidi kontakta sledeće sezone.


Vanja, sada već etabliran igrač, dokazano ispravnih ljudskih kvaliteta.

Shields, i dalje pamtim onu prvu utakmicu prošle sezone u EL kako je plenio na svakom delu terena. Čini mi se da je baš igrač po Željkovom ukusu, nešto su bile priče da bi menjao sredinu.

 

Lučić, omiljeni igrač iz bivše ere, nažalost po nekim njegovim ranijim i ranijim izjavama čini mi se da će se penzionisati u Minkenu. Skoro reče da ne bi dolazio da čašćava prisustvom, a voleo bih da ga vidim u svakom slučaju.

 

Melli, bilo je nekih patki još negde u avgustu/septembru prošle godine, oduvek sam ga gotivio kao igrača i verovatno bi odlično čučnuo sa Željkom kakva god da je koncepcija.

 

Daniel Theis, baš sam ga gotivio iz perioda Trinkijevog Bamberga, ne znam koliko je ostvarivo ali negde naleteh da će možda u Evropu na leto.

 

Voigtmann, još jedan gotivan švaba, ako mu se beži iz Milana.

 

Ova poslednja trojica bi se odlično uklapali sa nekim Lesorolikim visokim, kakvog ćemo nadam se pojuriti, previše belih butina i tunjavih faca u Kaminskom i Balši za moj ukus.

 

Edit: e da, i Bolmaro mi je baš gotivac. 

Edited by Charles De Ketelaere
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, ScepanScekicSto said:

Ako je istina jos iedan dokaz da niko apsolutno nije siguran tj da je svima dato voljno u izboru sredine

 

ogromno razocarenje kod svih

 

Apsolutno nema dokaza za ovo, a cak ni ljudi koji vode KKP nisu bas toliko prsli. 

 

Jedino ako pod voljno mislis neka xy klub iznese ponudu tebi, a onda obestecenje nama.

 

Za Ledeja i Kepa obestecenje nikako ispod 700k evradi.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ako ide, Zeku sve najbolje zelim, covek je posteno odradio svoj ugovor.

 

od smrti oca se mentalno nije vratio ali jedan igrac kojeg cu pamtiti po dobrom

3 minutes ago, MC Thunder 2 said:

 

Apsolutno nema dokaza za ovo, a cak ni ljudi koji vode KKP nisu bas toliko prsli. 

 

Jedino ako pod voljno mislis neka xy klub iznese ponudu tebi, a onda obestecenje nama.

 

Za Ledeja i Kepa obestecenje nikako ispod 700k evradi.


 

da na to mislim… pa jbt ne mislim fa su ih poterali…

 

receno u smislu da niko nije siguran pa ni Panter ako neko da ponudu da ode

 

prosle godine su napravljeni ozbiljni iskoraci za njegovu i panterovu platu pre svega i verujem da se zeli osloboditi prostor

Edited by ScepanScekicSto
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Kao sto sam vec napisao. Cuo sam da ide najmanje 8 igraca, a medju njima i Aleksa i Ledej.  U medjuvremenu su vec otisli Dozijer, Kaminski i Jaramaz. Kaboklo se ne racuna 🙂

Edited by VISOKOLETAC
Link to comment
Share on other sites

  • Don Dusko changed the title to KK Partizan 2024/25 prelahttps://vox92.net/forum/topic/3223-kk-partizan-202425-prelazni-rok-revolucija/?do=getNewCommentzni rok - (r)evolucija
  • Don Dusko changed the title to KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...