Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

12 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Welp, ni Safet nije zainteresovan, pa ako se ne javi niko dobrovoljno do sutra u ovo vrijeme, ja ću preuzeti na sebe jer imam vremena i znam koliko je vrijeme dragocjen resurs.

 

@DameTime džentlmentski ti prepuštam ako želiš. 🖤

 

PP ako imaš posebnu želju da se nešto nađe na svečanom otvaranju 😄 

 

@Don Dusko ne zezaj Kronosa nego kaži kad može da se otvara kapija ;D 

Link to comment
Share on other sites

malo vam je konfuzan taj narativ gde je zelimir rasterao sve igrace iz prosle sezone, i za jednog ne moze da se saslusa argument protiv, i nadje se 1001 opravdanje zasto je moralo tako

ali se zato ogresilo o nanelija, koji se, gle cuda, potukao sa igracem komsija

kako je to zelimir uspeo toliko da se ogresi o nanelija, a ne o avrama, smita ili ponitku npr?

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Aman 2 said:

I Jaramaz odjavljen. I Balsa je mogao sam da se povuče. Svestan je valjda da ga opet čekaju mizerni minuti.

Ogresili su se o Nanelija. Definitivno meni najgotivniji igrač poslednjih godina. 

Za pocetak da mu pozelim jednu sezonu bez povreda mononukleoza i ostalih sranja. Puna podrska za Balsu

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, NikadProtivKaline said:

malo vam je konfuzan taj narativ gde je zelimir rasterao sve igrace iz prosle sezone, i za jednog ne moze da se saslusa argument protiv, i nadje se 1001 opravdanje zasto je moralo tako

ali se zato ogresilo o nanelija, koji se, gle cuda, potukao sa igracem komsija

kako je to zelimir uspeo toliko da se ogresi o nanelija, a ne o avrama, smita ili ponitku npr?


Naš najkonstantniji igrač, najbolji strelac, koji je kao što smo videli na klipu  (prvi deo) i čuli u zvaničnom svedočenju u policiji očevidaca (drugi deo) nakon unošenja u facu i hvatanja za vrat nabo Despota Lazarevića. Nije morao, nije trebalo, ali ipak je utisak da nije napravio Bog zna kakav izgred za pedaliranje. 
 

Nije se ogrešilo o igrače koje si naveo jer se kroz razgovor odlučilo (negde jednosmerno, negde dvosmerno) da je razlaz najbolja opcija. I svima im se klub zahvalilo kako dolikuje kada je dogovoren raskid/drugi klub ozvaničio. 
 

Za Nanelija su ćutali kao pičke dok nisu juče nakon pitanja javnosti i pritiska navijača odlučili da mu se zahvale. 
 

Inače verujem & poštujem ukoliko Željko nije želeo igrača sa navršenih 34. i verovatno opravdanim očekivanjima oko uloge u ovom remontu. Da ne zalazimo u špekulacije i atmosfere u ekipi iz prošle sezone.
 

U svakom slučaju, Naneli je zaslužio da se klub lepo oprosti od njega ako je već tako rešeno kao što je to bio slučaj sa svim igračima. Ne bih ni da pomislim da je pomenuti disciplinski postupak podrazumevao neko prebijanje kinte... ostaje neki gorak ukus nakon svega, pogotovo zbog toga što naposletku ispade da je Naneli izgrednik, koga klub nije zaštitio uprkos svedočenju očevidaca, dok je "druga strana" kontra obećanjima & dogovorima brže-bolje izletela u tabloide uz vest da je Naneli napao Lazarevića. 

  • Like 7
  • Thanks 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, NikadProtivKaline said:

malo vam je konfuzan taj narativ gde je zelimir rasterao sve igrace iz prosle sezone, i za jednog ne moze da se saslusa argument protiv, i nadje se 1001 opravdanje zasto je moralo tako

ali se zato ogresilo o nanelija, koji se, gle cuda, potukao sa igracem komsija

kako je to zelimir uspeo toliko da se ogresi o nanelija, a ne o avrama, smita ili ponitku npr?

Nije tu problem bila ta situacija sa Lazarevićem već problem koji je Naneli imao sa Anđušićem i Avramovićem.

 

Tu je negde i pukla svlačionica, ali i čitava Partizanova sezona.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ah-shit-here-we-go-again-ah-shit.gif

 

 

Nije se reprezentativna bronza jos ni ocistila od svog alkohola i duvana koji je pao po njoj, vec se forum vraca u ne-reprezentativni mod.

 

 

Naneli je morao biti sankcionisan jos na utakmici kada je davio Lazarevica. Da je to uradjeno kako treba, svega ovog dalje ne bi bilo. Krive su sudije a potom liga, a mozda i klub ako nije interno reagovao na to. Da li je klub reagovao na to i barem upozorio Nanelija? Ne znam - znaju oni. Ali i ako jeste, ocigledno nije bilo dovoljno. I posle smo imali sta smo imali. Niti je Lazarevic imao sta da trazi Nanelija van parketa, niti je ovaj trebao da udara (moze klinc i bez pesnicenja). KKP je zatim odradio bolji posao od KKCZ jer mislim da je i Lazarevic trebao da bude sankcionisan zato sto je dosao na trening a ne da trazi raspravu sa Nanelijem (s tim da nije iskljuceno da je instruisan da to odradi pa otuda i nema disciplinske kazne kluba). 

  • Like 10
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Odgledao neki podcast koji vodi Aca informacija, epizoda od pre 2 godine u kojoj je gostovao Poku. Sta znam, lik mi deluje i previse mirno za jednog kosarkasa. Tada je govorio da radi na tome da uvezba sut i da mu slabo ide nabacivanje mase. Tako da od ideje da se od njega napravi neki centar nema nista. Mozda i bude igrao u nekoj smolbol petorci, ali to ce biti na momente. Takodje, odlazak u razvojnu ligu mu je tesko pao, ali mu je pomogao. Mogu da zamislim u kakvoj je sada depresiji. Jedino sto ce mu prijati ovde su mamine punjene paprike.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Juan Pablo Montoya said:

Class act odgovor Nanelija Ostoji. Ne mozes da se pozivas na pravilnik i da ocekujes da ga samo jedna strana postuje. Bravo 🙂 

Ne bih se bas slozio. Ti ces svoj novac po ugovoru uvijek dobiti, na ovaj ili onaj nacin. Tebi ako kasni plata ( ugovorom si vezan na odredjeno vrijeme ), to ti ne daje pravo da se ( dajem primjer ) glupiras, sabotiras ili sl. 

Ako nisi zadovoljan, onda se obrati kosarkaskoj federaciji, trazi raskid ugovora ili sl. ali svoje obaveze zbog kojih si doveden, moras ispunjavati.

Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno ne razumem ovo izigravanje francuskih sobarica. Pa svima koji su se ikad potukli nakon žešće rasprave je jasno šta se desilo. Lazarević je izašao iz svlačionice i uneo se u facu Naneliju, koji je to drage volje prihvatio, krenuo trash talk i izbila tuča.

Ni prvi ni poslednji put. 

1 minute ago, Abizolirni said:

Ne bih se bas slozio. Ti ces svoj novac po ugovoru uvijek dobiti, na ovaj ili onaj nacin. Tebi ako kasni plata ( ugovorom si vezan na odredjeno vrijeme ), to ti ne daje pravo da se ( dajem primjer ) glupiras, sabotiras ili sl. 

Ako nisi zadovoljan, onda se obrati kosarkaskoj federaciji, trazi raskid ugovora ili sl. ali svoje obaveze zbog kojih si doveden, moras ispunjavati.

 

Ja nisam to shvatio u tom kontekstu već kao prozivka Ostoji da nema nikakvo moralno pravo da se poziva na nekakve pravilnike, a ovamo ne plaća čoveka redovno dve godine.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Abizolirni said:

Ne bih se bas slozio. Ti ces svoj novac po ugovoru uvijek dobiti, na ovaj ili onaj nacin. Tebi ako kasni plata ( ugovorom si vezan na odredjeno vrijeme ), to ti ne daje pravo da se ( dajem primjer ) glupiras, sabotiras ili sl. 

Ako nisi zadovoljan, onda se obrati kosarkaskoj federaciji, trazi raskid ugovora ili sl. ali svoje obaveze zbog kojih si doveden, moras ispunjavati.

Nije u tome poenta priče nego u pominjanju famoznog pravilnika koji očigledno postoji samo kada jednoj strani odgovara.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Ja stvarno ne razumem ovo izigravanje francuskih sobarica. Pa svima koji su se ikad potukli nakon žešće rasprave je jasno šta se desilo. Lazarević je izašao iz svlačionice i uneo se u facu Naneliju, koji je to drage volje prihvatio, krenuo trash talk i izbila tuča.

Ni prvi ni poslednji put. 

 

Ja nisam to shvatio u tom kontekstu već kao prozivka Ostoji da nema nikakvo moralno pravo da se poziva na nekakve pravilnike, a ovamo ne plaća čoveka redovno dve godine.

Ma jasno je ali tu Naneli nije u pravu. Plata ako kasni, postoji nacin na koji se to rjesava a Ostoja moze drzati pridike ako nisi ispunjavao svoje a ako ja nisam, sto se nisi zalio kad je trebalo i kome je trebalo.

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Nije u tome poenta priče nego u pominjanju famoznog pravilnika koji očigledno postoji samo kada jednoj strani odgovara.

Jebiga, sa pravne strane je tako. 

Nije ti se svidjalo a nisi se obratio nadleznim ustanovama za to.

 

Nije fer, ali je to tako. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Abizolirni said:

Ma jasno je ali tu Naneli nije u pravu.

 

Evo i Barkli je shvatio kao i ja. Ne mogu da stanem na stranu Ostoje, Čovića, Terzića... ostalih srpskih gazdi. Prosto ne mogu.

Postoji disciplinski pravilnik ali postoji i obaveza kluba. Ostoja nema pravo da se poziva na high morality a ovamo zajebava čoveka dve godine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Evo i Barkli je shvatio kao i ja. Ne mogu da stanem na stranu Ostoje, Čovića, Terzića... ostalih srpskih gazdi. Prosto ne mogu.

Postoji disciplinski pravilnik ali postoji i obaveza kluba. Ostoja nema pravo da se poziva na high morality a ovamo zajebava čoveka dve godine.

Znam sta govorite ali visoki moral i moralisti se svode samo na rijeci a pravo je pravo. ( moralno pravo se ne racuna u kapitalizmu ). Fuj, ali jbg.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Abizolirni said:

Znam sta govorite ali visoki moral i moralisti se svode samo na rijeci a pravo je pravo. ( moralno pravo se ne racuna u kapitalizmu ). Fuj, ali jbg.

Mislim da se i dalje ne razumemo. Naneli nije kukao zbog kazne, koja je verovatno određena pre par meseci, nego je bio izrevoltiran javnim Ostojinim nastupom i pričom o pravilniku. Ostoja u javnosti predstavlja kako se sve radi po internim propisima a u stvarnosti je drugačije. On je taj koji morališe.

 

Pritom, hendluje stvar na ultraglup način a dodatnim plasiranjem tračeva po mocartu dodatno pokazuje da je obično sns tele, što smo i pre znali.

 

Da je izašao s tim pre promocije verovatno bi i tamo bio napljuvan od strane publike.

  • Like 12
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...