Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

1 hour ago, božija noga said:

 

Srećno vam pojačanje svi koji slave. Odmah progovorio srpski. Izvinite ako je neko ranije stavio.

 

Sjebao Ostoji avangardnu najavu. Ili je možda fora da svaki igrač najavi sam sebe, jer niko nije veći od kluba!

  • Like 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Alek The Great said:

Negde nadjos da hocemo Tillman-a. Malo gledao stats-e i klipove. Podseca me na Batiste-a. Kroz celu karijeru sut sa distance mu je ocaj.

 

https://www.espn.com/nba/story/_/id/40484042/sources-celtics-bringing-xavier-tillman-back-2-year-deal 

 

Cela ta glupost je nastala jer nas zapratio na instagramu, a on ortak sa Vašingtonom pa zato

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima u UK ono takmičenje Masked singer, gde se selebritiji takmiče noseći neku masku cele sezone, tipa zlatne ribice. I onda judges pogađaju ko je ispod maske. Može nešto slično i KKP da uradi :lol_2:

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

Ima u UK ono takmičenje Masked singer, gde se selebritiji javne ličnosti takmiče noseći neku masku cele sezone, tipa zlatne ribice. I onda judges sudije pogađaju ko je ispod maske. Može nešto slično i KKP da uradi :lol_2:

 

 

Bez ikakve želje da popujem, mislim da imamo reči za ovo, nisu potrebni anglicizmi.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Pa realno ako se ne desi neko iznenadjenja na predstavljanju tima, onda ovo sto se Ostoja nalupao i osmislio na "avangardni nacin" gubi svaki smisao i treba mu jebati mater. Bukvalno onda nema nikakvog smisla taj vid predstavljanja i sta god, ceo svet zna ko su nam pojacanja, sami sebe objavljuju i promovisu na drustvenim mrezama, a Ostoja izmuslja toplu vodu i blamira se

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pišanje po Ostoji level 9000. Podržavam.

 

Negdje pročitah da mu je otac pikao basket po Evropi pa nije da dolazi baš u nekošeno, vjerovatno je dobio par savjeta šta i kako.

 

Ujak mu Derek Fisher iz najomraženije generacije Lakersa među Srbima. 😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Pišanje po Ostoji level 9000. Podržavam.

 

Negdje pročitah da mu je otac pikao basket po Evropi pa nije da dolazi baš u nekošeno, vjerovatno je dobio par savjeta šta i kako.

 

Ujak mu Derek Fisher iz najomraženije generacije Lakersa među Srbima. 😁

Koga dovodimo na cetvorci tvoje misljenje?

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Aman 2 said:

Koga dovodimo na cetvorci tvoje misljenje?


Moneke na osjećaj. Mimo osjećaja može biti bilo ko jbg. 
 

Ali na osjećaj mislim da je to blizu realizacije, popuš…, ovaj popustićemo vjerovatno to sa klauzulom prije ili kasnije.

 

Preskupa igračka ovaj tim da bi se opet kockali sa nekim NBA otpadom kao prošle godine. 
 

Moje mišljenje. 🤷‍♂️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Umesto Carlika i Washingtona ocekivao sam jednog pleja ekstra kvaliteta. Ovako imamo 2 macke u dzaku pa ce valjda bar jedna da se isplati.

Zbog tog kockanja na 4 nema mesta zajebavanju. Unutrasnja linija je ok i bukvalno preostalo pojacanje ce je uciniti ili nadprosecnom ili ispodprosecnom

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Son_of_a_gun said:

Pišanje po Ostoji level 9000. Podržavam.

 

Negdje pročitah da mu je otac pikao basket po Evropi pa nije da dolazi baš u nekošeno, vjerovatno je dobio par savjeta šta i kako.

 

Ujak mu Derek Fisher iz najomraženije generacije Lakersa među Srbima. 😁

Na prvu pomislih da se radi o Ostojinom ocu. Iznenađenje level 10000.

Derek Fisher mi je razjasnio situaciju...

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Ako vi mislite da Moneke nije kockanje...


Pa manja je kocka nego neki G string koji Evropu ne bi znao da nađe ni na geografskoj karti.


Razumijem šta pričaš a vjerujem da i u klubu imaju par upitnika iznad glava na tu temu inače bi već iskeširali pare na sto.
 

Logika stvari kaže Moneke a nijedan izbor nije garancija ni za šta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/29/2024 at 3:43 PM, DKH said:

Vidis sve je stvar percepcije, meni je dripacka zabrinutost Zvezdinih navijaca za Partizanov roster. Mi smo ludi i bahati sto cemo dovesti Pokua da sedi na tribini, ali je to za Dobrica ok. Ajde molim te mani me tih fazona.

 

E zato sam ja tu da napisem kako je i jedno i drugo bahacenje.

 

Jednostavno, svi igraci koji nisu u 12 ne bi ni trebalo da prave razliku u EL, nego da budu tu jer ce za 1 ili 2 godine da je prave (ili ce biti sposobni da daju bilo kakav doprinos) ili su tu jer kostaju malo i mogu da pomognu u ABA ligi (pricam o igracima tipa Tomasevic iz Borca ili slicnim).

 

A to sto KKCZ dovodi toliko igraca, pa zna se zasto to radi, zato sto je poruka "ima se, moze se, ne stedimo nista, neki Armani ima za 15 igraca u sastavu, mi zelimo da se prikazemo kao mocni pa i mi nabijamo 15 igraca u sastavu".

Link to comment
Share on other sites

Laso preambicioznoscu najvise busi transfer pored zna se koga.. 

Te gluposti da nema zamenu u skladu sa realnim ambicijama do 1/4 max maksimuma, iz drugog pl sa toliko odlazaka u zadnje dve sezone.. realno ni 3 Monekea ne mogu da nadoknade, pogotovo  indisponirani posle propadanja zivotne prilike..

Edited by Nemanja90
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...