Jump to content

Srbija na Evropskom prvenstvu 2024


Recommended Posts

2 minutes ago, McLeod said:

Slovenci osim u Sesku i naravno Oblaku nemaju apsolutno nikakav individualni kvalitet. To je neki Island/Finska nivo.

 

Ali znaju sta hoce, igraju pametno i njihov selektor je usrao naseg bukvalno, iako je ocigledno kako treba da se Srbija napadne, samo Piksiju nije ocigledno.

Drkušič je bolji od svih nasih stopera

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam gde je Lukic. Tadic je pretrcao vise od svih zajedno do sad, i na levoj i na desnoj strani, svuda je, Lukica nema nigde. Malopre Ilic mora da vrati stoperu, u sredini nema nikog 20 metara prazno, ja ne znam gde lik stoji bukvalno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dracarys said:

Naša boljka što su nam dva najbolja igrača u ekipi dva čista centralna napadača. Fudbal se odavno ne igra sa više od jednim.

Upravo. Dva ovakva napadača znače igrača manje u veznom redu, jer i jedan i drugi napadač su bezopasni (ili opasni po nas) kad prime loptu daleko od gola. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

Ja ne znam gde je Lukic. Tadic je pretrcao vise od svih zajedno do sad, i na levoj i na desnoj strani, svuda je, Lukica nema nigde. Malopre Ilic mora da vrati stoperu, u sredini nema nikog 20 metara prazno, ja ne znam gde lik stoji bukvalno.

Tebro, sta pricas ti… Tadic uvek van kadra kamere, kako si uspeo i da vidis da lik trci. 

Link to comment
Share on other sites

Naši kao da su se pred utakmicu okupili i odradili jedan zajednički trening. Samo mašu rukama jedni drugima i ništa nikome na terenu nije po volji. Raspuštena banda. Zakonom bih zabrani naš reprezentativni fudbal. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, TB Told said:

Upravo. Dva ovakva napadača znače igrača manje u veznom redu, jer i jedan i drugi napadač su bezopasni (ili opasni po nas) kad prime loptu daleko od gola. 

Mora neko van, Mitrović se šetka, a pored njega prolazi igrač koji pogađa stativu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...