Jump to content

Srbija na Evropskom prvenstvu 2024


Recommended Posts

2 minutes ago, Issey said:

Tadić ispizdeo što nije počeo utakmicu. Očekivao sam neki diplomatski odgovor na pitanje što nije počeo, a on u centar... 

 

jeste i onda ce od 50. minuta da dise na skrge i da se seta po terenu. Ovo je ozbiljan problem kao i Mitrovicevo ponasanje nakon izmene. 

Link to comment
Share on other sites

Englezi znalacki na rezultat s 5% snage, i mogli su i do sigurnih dva nula, spasao Rajkovic tom jednom odbranom.

S druge strane,nama je do one sanse Vlahovica gol bio pojam. Lepo je sto smo zamislili da napadamo Engleze ali realno smo daleko od igre za pobede. Mitrogol se nije video.

 

Poraz vise nego realan mada za ovaj tip takmicenja nije presudan.

Edited by Janne240
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Perkos2 said:

Manje više očekivano od naše ekipe. Da sam na mestu Piksija još večeras bih kući vratio Luku Jovića zbog sramotnog pristupa utakmici. Mogu da podnesem da nema igrač kvalitet ali da neće da potrči 30 minuta tu nema praštanja. Moramo da se oslobodimo zone i igramo visok presing po svaku cenu.

 

Jovic tako igra celu karijeru, nista novo.

 

Realno najlosija utakmica evropskog prvenstva, najmanje ponudila od dosadasnjih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nunilo said:

 

Jovic tako igra celu karijeru, nista novo.

 

Realno najlosija utakmica evropskog prvenstva, najmanje ponudila od dosadasnjih.

Zato bi ga poslao kući kao primer drugima. Pa neka nađe reprezentaciju gde tako može da igra. Da ja FSS savez kakav treba on nikad i ne bi trebalo da bude pozvan u reprezentaciju posle bojkotovanja reprezentacije Srbije na SP na Novom Zelandu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nunilo said:

 

Jovic tako igra celu karijeru, nista novo.

 

Realno najlosija utakmica evropskog prvenstva, najmanje ponudila od dosadasnjih.

 

Igra, zato mi je i neverovatno da ga Piksi uopste vodi ako mu vec nije cilj da bude u 11 i da oko njega gradi igru. Mislim da bih pre ubacio Vanju Milinkovic Savica u spic kad se juri rezultat nego Jovica. Prelenj igrac, bukvalno u momentima kad ti treba brzina, fokus i gol, ti u spicu imas lika koji stoji i ceka loptu, ne igra nikakav presing i bukvalno moras da mu serviras savrsenu loptu da bi imao ikakvu korist od njega. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sve smo kazali do sada.

 

Ali je Tadić vidno ispozdeo i bez uvijanja rekao kako se oseća i sta misli pošto je gulio klupu 60. Min.

 

Kakav lik za sprdnju je ovaj Nedić što komentariše suđenje.Komičan lik.Generalno RTS je za sprdnju njihove emisije i sportski komentatori takođe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bezveze izjava Tadica, ne radi se to tako i u ovakvom trenutku. Cuti, istrpi, kapiten si, najstariji, podrzi ove momke koji su izasli na teren. Ako imas problem s Piksijem, kad se zavrsi EP to i reci, nemoj sad jbt posle prve utakmice.

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

Tadica navukao na tanak led Aca pitanjem. Neocekivan odgovor za mene. Aj' sad da bijemo glavu zasto je Sergej igrao lose? Mozda zato sto mu  je brat bio na klupi... Bas jeziva i neinteligentna izjava Tadica.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Zadnji vezni said:

Kakav lik za sprdnju je ovaj Nedić što komentariše suđenje.Komičan lik.Generalno RTS je za sprdnju njihove emisije i sportski komentatori takođe.

 

Inace direktor Druge ekomomske i ne samo to, vec i predsednik Drustva direktora Srbije. Bolje da ne znas tek kakav je uzivo, u realnom svakodnevnom zivotu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Prijatelj Mitar said:

 

Inace direktor Druge ekomomske i ne samo to, vec i predsednik Drustva direktora Srbije. Bolje da ne znas tek kakav je uzivo, u realnom svakodnevnom zivotu. 

Generalno  ne zna se ciji su novinari losiji. RTS ili Arena na ovom prvenstvu. Albijanic, Strajnic sa jedne ili ovi novinari u Beogradu na Arena sportu. Bas uzas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Here we go again, utakmica sa dozom optimizma za nastavak, koju usere kapiten odma nakon zavrsetka sa izjavom a selektor bude zatecen na konferenciji uz komentar to nije dobro ako je izjavio.

Sada ce drustvene mreze i portali da dodaju ulje na vatru i to je to od nas.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, nunilo said:

Ć

10 minutes ago, Markoss said:

Bezveze izjava Tadica, ne radi se to tako i u ovakvom trenutku. Cuti, istrpi, kapiten si, najstariji, podrzi ove momke koji su izasli na teren. Ako imas problem s Piksijem, kad se zavrsi EP to i reci, nemoj sad jbt posle prve utakmice.

 

Skoro svi naši igrači su  razmažene primadone koje sebe zamišljaju neki fudbalskim bogovima. Tadić je isto iz te priče a selektor takođe. Svaki od njih misli da je bogom dan i samo on može da donese rezultat.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Naravno da Piksi zaslužuje kritike, ne samo danas već unazad 2-3 godine, bilo je tu previše “brainfartova” i nerazumnih odluka i ispucao je sav krediti koji je stekao od Portugala i Lige nacija. Medjutim, dajte da se ne lažemo, da se sastavi stručna komisija Ancelotti-Pep-Ferguson ne bi nešto previše izvukli od ove ekipe.

 

Tromi smo i usporeni od odbrane, sredine pa do napada, nemamo bekove ( toliko smo kritični da bi nam jedan Antonio Rukavina legao ko budali samar) zbog kojih smo prinuđeni da igramo sa tri stopera nazad, sredina terena je sastavljena od klasičnih razbijača bez iole kreacije i kada ih gledaš ne vidiš razliku izmedju Lukica, Maksimovica, Gudelja Itd… Jedino mali Ilic je iskače, ali ne puno.

 

Ono sto nas je krasilo i izvlačilo zadnjih godina dinamičnija krila, kreacija Tadica i sjajni Mitrovic, koji i kada nije igrao u klubu je kidao za reprezentaciju. Upravo trio Kostic - Tadic - Mitrovic su zaslužni sto smo se plasirali na zadnja dva takmičenja. S tim da je sada Kostic u padu, Dule je ostario, a Mitar igra poluamatersku ligu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Teško, iskreno teško. Pričao sam sa misterom naravno, imamo dobru komunikaciju. Ali teško sam to prihvatio jer se igra protiv Engleske. Kapiten sam, lider sam. Mislim da sam najbolji igrač ovog tima bez lažne skromnosti. Naravno da mislim da sam trebao da počnem. Poštujem odluku selektora. Mogao bih mnogo više da uradim da sam igrao 90 minuta. Ako on želi da Dušan Tadić igra 30 minuta, ja ću da igram. Ja bih naravno voleo da igram 90, ali poštujem odluku. Naravno da želiš da budeš deo kolektiva i uradiš sve za kolektiv. Idemo dalje, da prođemo dalje to je najbitnije. Imamo veliko zajedništvo i učinićemo sve za to", rekao je Tadić za RTS.

 

Bas kapitenski odgovor. Ako si kapiten ovakve ti izjave sad ne prilice.Posle EP da ali sad ne. Sad samo fali da se posvadjate i sta ce biti?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jako je lose to sto nismo dali gol. Jako je lose to sto nemamo zavrsni pas, barem ga nismo imali veceras.  Ocekujem Samardzica protiv Slovenije. Ocekivao sam ga i veceras ali je usao Birmancevic. 

Link to comment
Share on other sites

Tadić ispo slepac. Šta god mislio o Piksiju.

 

Gudelj i SMS kao nekakav duo u sredinu su sposobni da ti ogade fudbal. Da se ne ponavljam sa SMS-om, jebeno je sto je on bacio ta svoja 2 ultija (ona peta i jos jedan pas) i to je to od njega na prvenstvu. Imace mozda jos 2 poteza do kraja prvenstva. 

 

Iznenadjujuce nenaivno smo odigrali. Mada, igrali smo protiv repke koja je istorijski jedina naivnija repka od nas. Mi, tu i tamo Poljaci, naravno Rusi, i naravno Englezi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Baš glupo ponašanje Mitra i Tadića.

Pa zar nisu mogli to da sačuvaju za sastanak i trening, pa da se tamo objašnjavaju sa svojim Misterom.

 

Šta fali ovom rezultatu?

Sa tri boda i gol razlikom nula se ide dalje, Kakvi glupani, ne mogu da verujem.

Edited by Ledd
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...